MENU

U13 Drenge C (10) 8M - Efterår 2022, Pulje 30 (2022) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
612779
1 ti
16-08 2022
Kl. 18:30
Øster Han Herred (2) Aabybro IF Brovst IF's Anlæg
4
-
6
612781
1 ti
16-08 2022
Kl. 18:30
Nørresundby FB Gjøl B Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
1
-
2
612780
1 on
17-08 2022
Kl. 18:30
Vejgaard B Aalborg KFUM Spar Nord Arena (Vejgaard B)
2
-
5
612782
2 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Gjøl B Øster Han Herred (2) Gjøl B`s Baner
3
-
5
612784
2 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Aabybro IF Vejgaard B Aabybro Idrætscenter
5
-
5
612785
3 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Øster Han Herred (2) Nørresundby FB Tranum Stadion
6
-
2
612787
3 ti
30-08 2022
Kl. 18:30
Aabybro IF Aalborg KFUM Aabybro Idrætscenter
4
-
0
612786 3 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Vejgaard B Gjøl B Spar Nord Arena (Vejgaard B)
1
-
4
612789 4 to
01-09 2022
Kl. 17:00
Gjøl B Aabybro IF Gjøl B`s Baner
Hjemmehold taberdømt
612790
4 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Nørresundby FB Vejgaard B Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
5
-
0
612788
4 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Øster Han Herred (2) Aalborg KFUM Skovsgård Stadion
6
-
3
612877
5
10-09 2022
Kl. 10:30
Aabybro IF Nørresundby FB Aabybro Idrætscenter
1
-
2
612875
5
10-09 2022
Kl. 11:15
Vejgaard B Øster Han Herred (2) Spar Nord Arena (Vejgaard B)
3
-
7
612876 5
10-09 2022
Kl. 11:30
Aalborg KFUM Gjøl B Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
2
612879
6 ti
13-09 2022
Kl. 18:30
Aalborg KFUM Vejgaard B Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
2
612880
6 ti
13-09 2022
Kl. 18:30
Aabybro IF Øster Han Herred (2) Aabybro Idrætscenter
3
-
1
612881 7 fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Øster Han Herred (2) Gjøl B Halvrimmen Stadion
Udehold taberdømt
612883
7 ma
19-09 2022
Kl. 18:30
Nørresundby FB Aalborg KFUM Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
2
-
2
612882 7 ti
20-09 2022
Kl. 18:30
Vejgaard B Aabybro IF Spar Nord Arena (Vejgaard B)
0
-
1
612878
6
24-09 2022
Kl. 10:00
Gjøl B Nørresundby FB Gjøl B`s Baner
2
-
2
612888 8 ti
27-09 2022
Kl. 18:00
Aalborg KFUM Aabybro IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3
-
4
612889
8 ti
27-09 2022
Kl. 18:15
Nørresundby FB Øster Han Herred (2) Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
3
-
0
612887 8 ti
27-09 2022
Kl. 18:30
Gjøl B Vejgaard B Gjøl B`s Baner
3
-
3
612891
9 on
28-09 2022
Kl. 17:30
Aalborg KFUM Øster Han Herred (2) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
4
612890
9 ti
04-10 2022
Kl. 18:00
Vejgaard B Nørresundby FB Spar Nord Arena (Vejgaard B)
3
-
0
612892 9 ti
04-10 2022
Kl. 18:30
Aabybro IF Gjøl B Aabybro Idrætscenter
2
-
3
612783
2 on
05-10 2022
Kl. 17:30
Aalborg KFUM Nørresundby FB Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
2
612897 10 ti
11-10 2022
Kl. 17:00
Nørresundby FB Aabybro IF Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
1
-
5
612893
10 ti
11-10 2022
Kl. 18:30
Øster Han Herred (2) Vejgaard B Brovst IF's Anlæg
4
-
4
612894 10 on
12-10 2022
Kl. 17:30
Gjøl B Aalborg KFUM Gjøl B`s Baner
6
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind