MENU

U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022, Pulje 665 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
814359
13-08 2022
Kl. 11:00
Vinderup IK Sjørring/Koldby Hørdum Vinderup Kunstgræsbane
5
-
1
814358 on
17-08 2022
Kl. 18:00
Sydmors/Nordvestmors Spøttrup Motion & Sport Vils Stadion
3
-
2
814362
20-08 2022
Kl. 09:30
Sjørring/Koldby Hørdum Roslev/Fursund Sjørring Stadion
0
-
9
814361
20-08 2022
Kl. 13:00
Oversidder Sydmors/Nordvestmors
814363
21-08 2022
Kl. 13:00
Spøttrup Motion & Sport Vinderup IK Sparekassen Balling Hallen
2
-
3
814364
to
25-08 2022
Kl. 18:00
Sydmors/Nordvestmors Roslev/Fursund Midtmors Sport
2
-
4
814366
28-08 2022
Kl. 14:00
Spøttrup Motion & Sport Sjørring/Koldby Hørdum Sparekassen Balling Hallen
3
-
4
814365 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Vinderup IK Oversidder Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
814367
to
01-09 2022
Kl. 18:00
Sydmors/Nordvestmors Sjørring/Koldby Hørdum Vils Stadion
13
-
0
814368
03-09 2022
Kl. 13:00
Oversidder Spøttrup Motion & Sport
814369
04-09 2022
Kl. 13:00
Roslev/Fursund Vinderup IK Roslev Stadion
6
-
2
814395 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Sjørring/Koldby Hørdum Oversidder Sjørring Stadion
814396
ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Spøttrup Motion & Sport Roslev/Fursund Spøttrup Kulturhal
0
-
12
814394 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Vinderup IK Sydmors/Nordvestmors Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
3
-
4
814360 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Roslev/Fursund Oversidder Roslev Stadion
814398 to
15-09 2022
Kl. 18:30
Sjørring/Koldby Hørdum Vinderup IK Sjørring Stadion
1
-
3
814399
17-09 2022
Kl. 13:00
Oversidder Roslev/Fursund
814397
18-09 2022
Kl. 14:00
Spøttrup Motion & Sport Sydmors/Nordvestmors Lem Kulturhal
1
-
0
814400 to
22-09 2022
Kl. 17:45
Sydmors/Nordvestmors Oversidder Midtmors Sport
814401
25-09 2022
Kl. 10:00
Roslev/Fursund Sjørring/Koldby Hørdum Roslev Stadion
9
-
0
814402
25-09 2022
Kl. 11:00
Vinderup IK Spøttrup Motion & Sport Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
Udehold taberdømt
814405 to
29-09 2022
Kl. 17:45
Sjørring/Koldby Hørdum Spøttrup Motion & Sport Sjørring Stadion
0
-
9
814403
02-10 2022
Kl. 13:00
Roslev/Fursund Sydmors/Nordvestmors Roslev Stadion
0
-
2
814404
02-10 2022
Kl. 13:00
Vinderup IK Oversidder Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
814411 on
05-10 2022
Kl. 18:15
Roslev/Fursund Spøttrup Motion & Sport Roslev Stadion
Udehold taberdømt
814406 to
06-10 2022
Kl. 17:30
Sjørring/Koldby Hørdum Sydmors/Nordvestmors Sjørring Stadion
0
-
16
814408
08-10 2022
Kl. 11:30
Vinderup IK Roslev/Fursund Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
0
-
4
814407
09-10 2022
Kl. 14:00
Spøttrup Motion & Sport Oversidder Sparekassen Balling Hallen
814410
15-10 2022
Kl. 13:00
Oversidder Sjørring/Koldby Hørdum
814409
16-10 2022
Kl. 13:00
Sydmors/Nordvestmors Vinderup IK Vils Stadion
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelser her

Se ombrydningen for U14 her

Log ind