MENU

U14 Drenge Liga 2B (2009) 11M - efterår 2022, Pulje 614 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
810872
13-08 2022
Kl. 11:00
Sejs Svejbæk IF Stavtrup/Viby Sejs Stadion
1
-
0
810873
13-08 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg FC Horsens Fælleden kunstgræsbane
0
-
1
810874
14-08 2022
Kl. 12:15
Odder IGF Løsning IF Spektrum Odder
3
-
2
810877
to
18-08 2022
Kl. 19:00
FC Silkeborg Odder IGF Hvinningdal Skole
1
-
1
810876
20-08 2022
Kl. 11:00
Løsning IF FC Skanderborg Løsning Stadion
2
-
2
810875
20-08 2022
Kl. 11:30
Stavtrup/Viby Ikast FC AURA Park (Stavtrup)
2
-
3
810878
ti
23-08 2022
Kl. 18:30
FC Horsens Sejs Svejbæk IF Designa Kunstgræs 1
0
-
3
810880
to
25-08 2022
Kl. 18:00
Odder IGF Stavtrup/Viby Spektrum Odder
1
-
1
810879
27-08 2022
Kl. 13:00
Ikast FC FC Horsens Ikast FC Stadion Allé
0
-
2
810881
27-08 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg Sejs Svejbæk IF Fælleden kunstgræsbane
2
-
0
810882
28-08 2022
Kl. 11:00
Løsning IF FC Silkeborg Løsning Stadion
4
-
2
810886
ti
30-08 2022
Kl. 18:00
FC Horsens Odder IGF Designa Kunstgræs 2
0
-
0
810883
03-09 2022
Kl. 11:00
Sejs Svejbæk IF Ikast FC Sejs Stadion
3
-
0
810885
04-09 2022
Kl. 11:00
FC Silkeborg FC Skanderborg Buskelundskolen
4
-
4
810884
to
08-09 2022
Kl. 17:30
Stavtrup/Viby Løsning IF AURA Park (Stavtrup)
6
-
0
810890
17-09 2022
Kl. 11:00
Løsning IF FC Horsens Løsning Stadion
0
-
3
810889
17-09 2022
Kl. 11:25
Odder IGF Sejs Svejbæk IF Spektrum Odder
0
-
1
810887
17-09 2022
Kl. 13:00
Ikast FC FC Skanderborg Ikast FC Stadion Allé
5
-
2
810888
18-09 2022
Kl. 11:00
FC Silkeborg Stavtrup/Viby Hvinningdal Skole
1
-
2
810891
24-09 2022
Kl. 13:00
Ikast FC Odder IGF Ikast FC Stadion Allé
Kamp udsat
810893
24-09 2022
Kl. 14:00
FC Horsens FC Silkeborg Designa Arena
1
-
2
810894 ma
26-09 2022
Kl. 18:45
Sejs Svejbæk IF Løsning IF Sejs Stadion
2
-
3
810896 to
29-09 2022
Kl. 18:00
Stavtrup/Viby FC Horsens AURA Park (Stavtrup)
810895
01-10 2022
Kl. 11:00
Løsning IF Ikast FC Løsning Stadion
810897
01-10 2022
Kl. 11:00
Odder IGF FC Skanderborg Spektrum Odder
810898
02-10 2022
Kl. 11:00
FC Silkeborg Sejs Svejbæk IF Hvinningdal Skole
810892 ti
04-10 2022
Kl. 17:30
FC Skanderborg Stavtrup/Viby Vestergadeanlægget
810871 on
05-10 2022
Kl. 18:30
Ikast FC FC Silkeborg Ikast FC Stadion Allé
810900
08-10 2022
Kl. 10:30
Stavtrup/Viby Sejs Svejbæk IF AURA Park (Stavtrup)
810902
08-10 2022
Kl. 11:00
Løsning IF Odder IGF Løsning Stadion
810901 ti
11-10 2022
Kl. 18:30
FC Horsens FC Skanderborg Designa Arena
810903 on
12-10 2022
Kl. 17:00
Ikast FC Stavtrup/Viby Ikast FC Stadion Allé
810904 on
12-10 2022
Kl. 18:00
FC Skanderborg Løsning IF Normal Arena, 11-mands (kunst)
810906
15-10 2022
Kl. 11:00
Sejs Svejbæk IF FC Horsens Sejs Stadion
810905
16-10 2022
Kl. 12:00
Odder IGF FC Silkeborg Spektrum Odder
810909
29-10 2022
Kl. 11:00
Sejs Svejbæk IF FC Skanderborg Sejs Stadion
810910
29-10 2022
Kl. 11:00
FC Silkeborg Løsning IF Buskelund Kunstgræsbane
810908
29-10 2022
Kl. 11:30
Stavtrup/Viby Odder IGF AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
810907
30-10 2022
Kl. 12:00
FC Horsens Ikast FC Designa Kunstgræs 1
810912
05-11 2022
Kl. 11:00
Løsning IF Stavtrup/Viby Løsning Stadion
810914
05-11 2022
Kl. 12:00
Odder IGF FC Horsens Spektrum Odder
810913
05-11 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg FC Silkeborg Normal Arena, 11-mands (kunst)
810911
05-11 2022
Kl. 13:00
Ikast FC Sejs Svejbæk IF Ikast FC Stadion Allé
810899
12-11 2022
Kl. 12:00
FC Silkeborg Ikast FC Buskelund Kunstgræsbane
810924
12-11 2022
Kl. 12:00
FC Horsens Stavtrup/Viby Designa Kunstgræs 1
810917
19-11 2022
Kl. 11:00
Sejs Svejbæk IF Odder IGF Sejs Kunstgræs 11-mands
810918
19-11 2022
Kl. 12:00
FC Horsens Løsning IF Designa Kunstgræs 1
810915
19-11 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg Ikast FC Normal Arena, 11-mands (kunst)
810916
20-11 2022
Kl. 10:30
Stavtrup/Viby FC Silkeborg AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
810920
26-11 2022
Kl. 10:30
Stavtrup/Viby FC Skanderborg AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
810922
26-11 2022
Kl. 11:00
Løsning IF Sejs Svejbæk IF Løsning Stadion
810919
26-11 2022
Kl. 12:00
Odder IGF Ikast FC Kunstgræsbanen Spektrum Odder
810921
27-11 2022
Kl. 11:00
FC Silkeborg FC Horsens Buskelund Kunstgræsbane
810926
03-12 2022
Kl. 11:00
Sejs Svejbæk IF FC Silkeborg Sejs Kunstgræs 11-mands
810923
03-12 2022
Kl. 13:00
Ikast FC Løsning IF Ikast FC Stadion Allé
810925
03-12 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg Odder IGF Normal Arena, 11-mands (kunst)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelser her

Se ombrydningen for U14 her

Log ind