|
810872
|
lø13-08 2022
|
11:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
810873
|
lø13-08 2022
|
13:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
|
810874
|
sø14-08 2022
|
12:15
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
|
810877
|
to18-08 2022
|
19:00
|
|
|
Hvinningdal Skole
|
|
|
|
810876
|
lø20-08 2022
|
11:00
|
|
|
Løsning Stadion
|
|
|
|
810875
|
lø20-08 2022
|
11:30
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
|
810878
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
|
|
810880
|
to25-08 2022
|
18:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
810879
|
lø27-08 2022
|
13:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
|
810881
|
lø27-08 2022
|
13:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
|
810882
|
sø28-08 2022
|
11:00
|
|
|
Løsning Stadion
|
|
|
|
810886
|
ti30-08 2022
|
18:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
|
|
|
810883
|
lø03-09 2022
|
11:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
810885
|
sø04-09 2022
|
11:00
|
|
|
Buskelundskolen
|
|
|
|
810884
|
to08-09 2022
|
17:30
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
810890
|
lø17-09 2022
|
11:00
|
|
|
Løsning Stadion
|
|
|
|
810889
|
lø17-09 2022
|
11:25
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
810887
|
lø17-09 2022
|
13:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
|
810888
|
sø18-09 2022
|
11:00
|
|
|
Hvinningdal Skole
|
|
|
|
810893
|
lø24-09 2022
|
14:00
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
810894
|
ma26-09 2022
|
18:45
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
810896
|
to29-09 2022
|
18:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
810895
|
lø01-10 2022
|
11:00
|
|
|
Løsning Stadion
|
|
|
|
810897
|
lø01-10 2022
|
11:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
810898
|
sø02-10 2022
|
11:00
|
|
|
Hvinningdal Skole
|
|
|
|
810892
|
ti04-10 2022
|
17:30
|
|
|
Vestergadeanlægget
|
|
|
|
810871
|
on05-10 2022
|
18:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
|
810900
|
lø08-10 2022
|
10:30
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
810902
|
lø08-10 2022
|
11:00
|
|
|
Løsning Stadion
|
|
|
|
810901
|
ti11-10 2022
|
18:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
810903
|
on12-10 2022
|
17:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
|
810904
|
on12-10 2022
|
18:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
810906
|
fr14-10 2022
|
18:15
|
|
|
Sejs Kunstgræs 11-mands
|
|
|
|
810910
|
lø29-10 2022
|
11:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
|
|
810908
|
lø29-10 2022
|
11:30
|
|
|
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
|
|
|
|
810909
|
sø30-10 2022
|
11:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
810907
|
sø30-10 2022
|
15:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
|
|
810912
|
lø05-11 2022
|
11:00
|
|
|
Hedensted HM Park Kunstgræsbane
|
|
|
|
810914
|
lø05-11 2022
|
12:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
810913
|
lø05-11 2022
|
13:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
810911
|
sø06-11 2022
|
15:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
810924
|
lø12-11 2022
|
12:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
|
|
810899
|
lø12-11 2022
|
12:30
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
|
|
810891
|
to17-11 2022
|
18:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
|
810917
|
lø19-11 2022
|
11:00
|
|
|
Sejs Kunstgræs 11-mands
|
|
|
|
810918
|
lø19-11 2022
|
12:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
|
|
810915
|
lø19-11 2022
|
13:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
810916
|
sø20-11 2022
|
10:30
|
|
|
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
|
|
|
|
810919
|
lø26-11 2022
|
10:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
|
|
810920
|
lø26-11 2022
|
10:30
|
|
|
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
|
|
|
|
810922
|
lø26-11 2022
|
11:00
|
|
|
Hedensted HM Park Kunstgræsbane
|
|
|
|
810921
|
sø27-11 2022
|
11:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
|
|
810905
|
ti29-11 2022
|
19:30
|
|
|
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
|
|
|
|
810926
|
lø03-12 2022
|
11:00
|
|
|
Sejs Kunstgræs 11-mands
|
|
|
|
810923
|
lø03-12 2022
|
13:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
|
810925
|
sø04-12 2022
|
14:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
Se rækkebeskrivelser her
Se ombrydningen for U14 her
Har I interesse I at deltage i U14 Drenge Liga 1 i foråret 2023 - så ansøg om et wildcard her. Ansøgningsfrist er 23. november.