MENU

U15 Drenge Liga 2B (2008) 11M - efterår 2022, Pulje 516 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
790180
13-08 2022
Kl. 11:00
Gødvad GIF KLG Gødvad Hallen
2
-
1
790181
13-08 2022
Kl. 11:00
FC Skanderborg Aabyhøj IF Normal Arena, 11-mands (kunst)
0
-
0
790178
14-08 2022
Kl. 11:30
Hovedgård IF FC Århus Syd Hovedgård Stadion
0
-
1
790182
20-08 2022
Kl. 11:00
Skødstrup SF Hovedgård IF Studstrup Idrætsanlæg
1
-
3
790183
20-08 2022
Kl. 13:30
Aabyhøj IF Gødvad GIF Aabyhøj Stadion
3
-
0
790185
ma
22-08 2022
Kl. 19:00
KLG Ikast FC Alpi Hallerne (Lind)
2
-
3
790187
27-08 2022
Kl. 11:00
FC Skanderborg Skødstrup SF Normal Arena, 11-mands (kunst)
4
-
1
790189
27-08 2022
Kl. 12:00
Aabyhøj IF FC Århus Syd Aabyhøj Stadion
4
-
1
790186
28-08 2022
Kl. 12:00
Hovedgård IF KLG Hovedgård Stadion
1
-
2
790188
28-08 2022
Kl. 18:00
Gødvad GIF Ikast FC Gødvad Hallen
2
-
6
790191
on
31-08 2022
Kl. 18:00
Skødstrup SF Aabyhøj IF Studstrup Idrætsanlæg
1
-
1
790290
03-09 2022
Kl. 11:00
Hovedgård IF Ikast FC Hovedgård Stadion
2
-
6
790193
03-09 2022
Kl. 13:00
KLG FC Skanderborg Alpi Hallerne (Lind)
4
-
3
790192
ti
06-09 2022
Kl. 19:00
FC Århus Syd Gødvad GIF Egelund Idrætscenter
4
-
1
790184
to
08-09 2022
Kl. 19:00
FC Århus Syd FC Skanderborg Egelund Idrætscenter
3
-
2
790179
11-09 2022
Kl. 11:00
Ikast FC Skødstrup SF Ikast FC Stadion Allé
3
-
2
790281 ti
13-09 2022
Kl. 18:30
Aabyhøj IF FC Skanderborg Aabyhøj Stadion
0
-
0
790194
18-09 2022
Kl. 11:00
Hovedgård IF Gødvad GIF Hovedgård Stadion
1
-
3
790195
ti
20-09 2022
Kl. 19:30
FC Århus Syd Skødstrup SF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
5
-
1
790196 on
21-09 2022
Kl. 19:00
FC Skanderborg Ikast FC Fælleden kunstgræsbane
2
-
0
790197
on
21-09 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF KLG Aabyhøj Stadion
4
-
0
790199
24-09 2022
Kl. 11:00
Gødvad GIF Skødstrup SF Gødvad Hallen
2
-
2
790198
24-09 2022
Kl. 13:30
Hovedgård IF FC Skanderborg Hovedgård Stadion
3
-
5
790201
25-09 2022
Kl. 11:00
Ikast FC Aabyhøj IF Ikast FC Stadion Allé
1
-
1
790204
01-10 2022
Kl. 11:00
FC Skanderborg Gødvad GIF Fælleden kunstgræsbane
790205
01-10 2022
Kl. 11:00
FC Århus Syd Ikast FC Egelund Idrætscenter
790203
01-10 2022
Kl. 15:00
Skødstrup SF KLG Studstrup Idrætsanlæg
790202
01-10 2022
Kl. 16:00
Aabyhøj IF Hovedgård IF Aabyhøj Stadion
790200 on
05-10 2022
Kl. 19:00
KLG FC Århus Syd Alpi Hallerne (Lind)
790206
08-10 2022
Kl. 11:00
FC Århus Syd Hovedgård IF Egelund Idrætscenter
790280
08-10 2022
Kl. 11:00
KLG Gødvad GIF Alpi Hallerne (Lind)
790207
09-10 2022
Kl. 13:00
Skødstrup SF Ikast FC Studstrup Idrætsanlæg
790283 on
12-10 2022
Kl. 18:00
Gødvad GIF Aabyhøj IF JYSK Park (kunstgræs)
790282
16-10 2022
Kl. 11:00
Hovedgård IF Skødstrup SF Hovedgård Stadion
790284 on
26-10 2022
Kl. 18:30
FC Skanderborg FC Århus Syd Fælleden kunstgræsbane
790289
29-10 2022
Kl. 11:00
FC Århus Syd Aabyhøj IF Egelund Idrætscenter
790287
29-10 2022
Kl. 13:00
Skødstrup SF FC Skanderborg Studstrup Idrætsanlæg
790286
30-10 2022
Kl. 11:00
KLG Hovedgård IF Alpi Hallerne (Lind)
790288
30-10 2022
Kl. 11:00
Ikast FC Gødvad GIF Ikast FC Stadion Allé
790285 on
02-11 2022
Kl. 18:00
Ikast FC KLG Ikast FC Stadion Allé
790292 fr
04-11 2022
Kl. 17:30
Gødvad GIF FC Århus Syd Gødvad Kunstgræsbane
790293
05-11 2022
Kl. 11:00
FC Skanderborg KLG Normal Arena, 11-mands (kunst)
790291
05-11 2022
Kl. 12:00
Aabyhøj IF Skødstrup SF Aabyhøj Stadion
790190
06-11 2022
Kl. 11:00
Ikast FC Hovedgård IF Ikast FC Stadion Allé
790296
12-11 2022
Kl. 11:00
Ikast FC FC Skanderborg Ikast FC Stadion Allé
790294 fr
18-11 2022
Kl. 17:30
Gødvad GIF Hovedgård IF Gødvad Kunstgræsbane
790297
19-11 2022
Kl. 11:00
KLG Aabyhøj IF Alpi Hallerne (Lind)
790295
19-11 2022
Kl. 13:00
Skødstrup SF FC Århus Syd ed Park (Skødstrup)
790298
26-11 2022
Kl. 11:00
FC Skanderborg Hovedgård IF Normal Arena, 11-mands (kunst)
790300
26-11 2022
Kl. 11:00
FC Århus Syd KLG Egelund Idrætscenter
790301
26-11 2022
Kl. 13:00
Aabyhøj IF Ikast FC Aabyhøj Stadion
790299
26-11 2022
Kl. 13:00
Skødstrup SF Gødvad GIF ed Park (Skødstrup)
790459
03-12 2022
Kl. 11:00
KLG Skødstrup SF Alpi Hallerne (Lind)
790460
03-12 2022
Kl. 11:00
Gødvad GIF FC Skanderborg Gødvad Kunstgræsbane
790461
03-12 2022
Kl. 11:00
Ikast FC FC Århus Syd Ikast FC Stadion Allé
790458
03-12 2022
Kl. 13:00
Hovedgård IF Aabyhøj IF Hovedgård Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelser her

Se ombrydningen for U15 her

Log ind