MENU

Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2022, Pulje 266 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
263595
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Team Østvendsyssel Flauenskjold IF Dronninglund Ny Stadion
0
-
3
263596
13-08 2022
Kl. 11:00
IF Fremad Nørhalne Nørresundby FB Nørhalne Stadion
1
-
4
263594
14-08 2022
Kl. 12:30
Holtet IF Oversidder Holtet Stadion
263597 to
18-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Team Østvendsyssel
263599
21-08 2022
Kl. 13:45
Holtet IF IF Fremad Nørhalne Holtet Stadion
3
-
2
263598
21-08 2022
Kl. 16:00
Flauenskjold IF Nørresundby FB Nordturn Arena (Flauenskjold)
5
-
0
263600 to
25-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Flauenskjold IF
263601
27-08 2022
Kl. 10:00
Team Østvendsyssel IF Fremad Nørhalne Hjallerup Stadion / Klubhus
0
-
7
263602
27-08 2022
Kl. 15:30
Nørresundby FB Holtet IF Lindholm Høje Stadion
4
-
0
263786 to
01-09 2022
Kl. 18:45
Oversidder IF Fremad Nørhalne
263605
04-09 2022
Kl. 14:00
Flauenskjold IF Holtet IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
11
-
0
263604
to
08-09 2022
Kl. 19:00
Team Østvendsyssel Nørresundby FB Hjallerup Stadion / Klubhus
0
-
3
263776
10-09 2022
Kl. 11:00
IF Fremad Nørhalne Flauenskjold IF Nørhalne Stadion
1
-
8
263606
11-09 2022
Kl. 13:00
Nørresundby FB Oversidder Lindholm Høje Stadion
263777 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Holtet IF
263775
to
15-09 2022
Kl. 19:00
Holtet IF Team Østvendsyssel Holtet Stadion
4
-
0
263779
17-09 2022
Kl. 15:30
Nørresundby FB IF Fremad Nørhalne Lindholm Høje Stadion
9
-
2
263778
18-09 2022
Kl. 18:00
Flauenskjold IF Team Østvendsyssel Nordturn Arena (Flauenskjold)
Udehold taberdømt
263782
24-09 2022
Kl. 13:00
IF Fremad Nørhalne Holtet IF Nørhalne Stadion
5
-
2
263781
24-09 2022
Kl. 15:30
Nørresundby FB Flauenskjold IF Lindholm Høje Stadion
3
-
7
263780
25-09 2022
Kl. 12:00
Team Østvendsyssel Oversidder Dronninglund Ny Stadion
263784
01-10 2022
Kl. 11:00
IF Fremad Nørhalne Team Østvendsyssel Nørhalne Stadion
Udehold taberdømt
263785
02-10 2022
Kl. 12:00
Holtet IF Nørresundby FB Holtet Stadion
0
-
5
263783
02-10 2022
Kl. 15:30
Flauenskjold IF Oversidder Nordturn Arena (Flauenskjold)
263603
08-10 2022
Kl. 11:00
IF Fremad Nørhalne Oversidder Nørhalne Stadion
263788
09-10 2022
Kl. 12:00
Holtet IF Flauenskjold IF Holtet Stadion
1
-
7
263787
09-10 2022
Kl. 13:00
Nørresundby FB Team Østvendsyssel Lindholm Høje Stadion
5
-
1
263791
15-10 2022
Kl. 11:30
Flauenskjold IF IF Fremad Nørhalne Nordturn Arena (Flauenskjold)
5
-
1
263789
15-10 2022
Kl. 16:00
Oversidder Nørresundby FB
263790
ti
25-10 2022
Kl. 18:30
Team Østvendsyssel Holtet IF Hjallerup Kunstgræsbane
2
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind