Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. aug 2022
18:30
Vaarst/Fjellerad B
2
Mou IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2022
19:00
AaB
4
Sulsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
18:45
Mou IF
0
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2022
19:00
Als B
4
Vaarst/Fjellerad B
2
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
13:30
Bælum/Solbjerg IF
1
Aalborgstudenternes IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
19:00
Aalborgstudenternes IF
1
Sulsted IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
18:30
Gudumholm IF
1
Bælum/Solbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
18:30
Vaarst/Fjellerad B
1
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2022
18:30
Mou IF
1
Aalborgstudenternes IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
15:30
Sulsted IF
1
Als B
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
18:30
Bælum/Solbjerg IF
2
Vaarst/Fjellerad B
4
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:00
AaB
1
Gudumholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2022
18:30
Als B
2
Mou IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
18:30
Gudumholm IF
1
Vaarst/Fjellerad B
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:15
Als B
2
Bælum/Solbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2022
18:30
Gudumholm IF
1
Aalborgstudenternes IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
12:00
Vaarst/Fjellerad B
3
Sulsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
13:00
AaB
2
Als B
4
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:15
Bælum/Solbjerg IF
1
Sulsted IF
7
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:15
Als B
0
Aalborgstudenternes IF
5
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:30
Gudumholm IF
3
Mou IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
15:00
Sulsted IF
2
Mou IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
13:00
Vaarst/Fjellerad B
2
Aalborgstudenternes IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
15:30
Bælum/Solbjerg IF
2
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
18:15
Mou IF
6
Bælum/Solbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
19:00
Aalborgstudenternes IF
2
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
13:30
Mou IF
4
Vaarst/Fjellerad B
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
15:30
Bælum/Solbjerg IF
5
Gudumholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
15:30
Sulsted IF
5
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
13:30
Vaarst/Fjellerad B
3
Als B
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
13:00
Aalborgstudenternes IF
1
Bælum/Solbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
15:00
Sulsted IF
2
Gudumholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
19:00
AaB
1
Mou IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
12:30
Bælum/Solbjerg IF
2
Als B
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
15:30
Sulsted IF
2
Aalborgstudenternes IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
11:15
Mou IF
2
Gudumholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
19:00
Gudumholm IF
4
Als B
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
19:00
AaB
1
Vaarst/Fjellerad B
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
13:30
Als B
0
Sulsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
13:30
Vaarst/Fjellerad B
2
Bælum/Solbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
13:30
Gudumholm IF
3
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:45
Aalborgstudenternes IF
3
Mou IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
19:00
Aalborgstudenternes IF
2
Als B
6
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
19:00
Gudumholm IF
1
Sulsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
13:30
Vaarst/Fjellerad B
1
Gudumholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
13:30
Mou IF
2
Als B
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
15:30
Sulsted IF
4
Bælum/Solbjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2022
19:00
AaB
0
Aalborgstudenternes IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
13:30
Als B
5
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
15:00
Sulsted IF
3
Vaarst/Fjellerad B
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
13:00
Aalborgstudenternes IF
2
Gudumholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
13:30
Bælum/Solbjerg IF
6
Mou IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
12:00
AaB
3
Bælum/Solbjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Aalborgstudenternes IF
3
Vaarst/Fjellerad B
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Als B
2
Gudumholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Mou IF
1
Sulsted IF
0
|
Se playoff kampene her og her
Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hammerum IF (pulje 34).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Sulsted IF (pulje 28).