MENU

Herrer Serie 1 - Efterår 2022, Pulje 6 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
736660
on
10-08 2022
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Aabybro IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
1
736662
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
St. Restrup IF Biersted IF Frejlev Stadion
1
-
0
736665
13-08 2022
Kl. 13:30
Aabybro IF Storvorde/Sejlflod B Aabybro Idrætscenter
0
-
0
736663
13-08 2022
Kl. 14:00
Brønderslev IF Aalborg KFUM Arena Kop & Kande (Brønderslev)
1
-
2
736664
14-08 2022
Kl. 19:00
Sulsted IF AaB Sulsted Stadion
0
-
1
736669
ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Brønderslev IF Sulsted IF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
4
-
0
736666
on
17-08 2022
Kl. 19:00
Biersted IF Aabybro IF Nord & Norre Arena (Biersted)
0
-
5
736667
on
17-08 2022
Kl. 19:00
AaB St. Restrup IF AaB's Anlæg
0
-
0
736668
on
17-08 2022
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Storvorde/Sejlflod B Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
2
736670
20-08 2022
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Biersted IF Storvorde Sejlflod Stadion
0
-
0
736672
20-08 2022
Kl. 13:00
Sulsted IF Aalborg KFUM Sulsted Stadion
1
-
3
736673
20-08 2022
Kl. 13:30
Aabybro IF AaB Aabybro Idrætscenter
2
-
1
736671
21-08 2022
Kl. 13:00
St. Restrup IF Brønderslev IF Frejlev Stadion
3
-
1
736656
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B St. Restrup IF Storvorde Sejlflod Stadion
1
-
1
736655
on
24-08 2022
Kl. 18:30
Biersted IF Sulsted IF Nord & Norre Arena (Biersted)
0
-
0
736674
27-08 2022
Kl. 13:30
Biersted IF Aalborg KFUM Nord & Norre Arena (Biersted)
0
-
4
736677
27-08 2022
Kl. 14:00
Brønderslev IF Aabybro IF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
0
-
1
736676
27-08 2022
Kl. 15:15
AaB Storvorde/Sejlflod B AaB's Anlæg
0
-
2
736675
28-08 2022
Kl. 12:00
Sulsted IF St. Restrup IF Sulsted Stadion
1
-
7
736661
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
AaB Brønderslev IF AaB's Anlæg
1
-
1
736681
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Storvorde/Sejlflod B Brønderslev IF Storvorde Sejlflod Stadion
1
-
2
736680
03-09 2022
Kl. 13:30
Aabybro IF Sulsted IF Aabybro Idrætscenter
3
-
0
736679
03-09 2022
Kl. 14:30
Aalborg KFUM St. Restrup IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
3
736678
04-09 2022
Kl. 18:00
Biersted IF AaB Nord & Norre Arena (Biersted)
1
-
0
736685
10-09 2022
Kl. 13:00
Sulsted IF Storvorde/Sejlflod B Sulsted Stadion
1
-
4
736682
10-09 2022
Kl. 14:00
Brønderslev IF Biersted IF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
2
-
2
736683
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
St. Restrup IF Aabybro IF Frejlev Stadion
1
-
3
736684 ti
13-09 2022
Kl. 18:00
AaB Aalborg KFUM AaB's Anlæg
2
-
2
736800
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Sulsted IF Biersted IF Sulsted Stadion
0
-
4
736823
17-09 2022
Kl. 13:30
Aabybro IF Aalborg KFUM Aabybro Idrætscenter
1
-
1
736824
17-09 2022
Kl. 14:00
Brønderslev IF AaB Arena Kop & Kande (Brønderslev)
6
-
1
736801
18-09 2022
Kl. 13:00
St. Restrup IF Storvorde/Sejlflod B Frejlev Stadion
0
-
3
736921
24-09 2022
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Aabybro IF Storvorde Sejlflod Stadion
0
-
0
736920
24-09 2022
Kl. 15:15
AaB Sulsted IF AaB's Anlæg
1
-
1
736918
25-09 2022
Kl. 14:30
Aalborg KFUM Brønderslev IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
5
736903
25-09 2022
Kl. 17:30
Biersted IF St. Restrup IF Nord & Norre Arena (Biersted)
0
-
3
736922
01-10 2022
Kl. 13:30
Aabybro IF Biersted IF Aabybro Idrætscenter
5
-
0
736931
01-10 2022
Kl. 13:30
Sulsted IF Brønderslev IF Sulsted Stadion
0
-
4
736924
02-10 2022
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Aalborg KFUM Storvorde Sejlflod Stadion
0
-
1
736923
on
05-10 2022
Kl. 17:00
St. Restrup IF AaB Frejlev Stadion
1
-
0
736933
fr
07-10 2022
Kl. 19:00
Brønderslev IF St. Restrup IF Brønderslev Kunstgræsbane
4
-
0
736932
08-10 2022
Kl. 13:30
Biersted IF Storvorde/Sejlflod B Nord & Norre Arena (Biersted)
1
-
1
736934
08-10 2022
Kl. 14:30
Aalborg KFUM Sulsted IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
0
736935
09-10 2022
Kl. 14:00
AaB Aabybro IF AaB's Anlæg
0
-
3
736948
to
13-10 2022
Kl. 18:30
Aalborg KFUM Biersted IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
7
-
0
736951
15-10 2022
Kl. 13:30
Aabybro IF Brønderslev IF Aabybro Idrætscenter
0
-
0
736949
16-10 2022
Kl. 13:00
St. Restrup IF Sulsted IF Frejlev Stadion
3
-
2
736950
16-10 2022
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B AaB Storvorde Sejlflod Stadion
1
-
0
737022
22-10 2022
Kl. 13:00
Sulsted IF Aabybro IF Sulsted Stadion
1
-
6
737193
22-10 2022
Kl. 14:00
Brønderslev IF Storvorde/Sejlflod B Brønderslev Kunstgræsbane
5
-
1
736956
22-10 2022
Kl. 15:15
AaB Biersted IF AaB's Anlæg
2
-
0
736958
ti
25-10 2022
Kl. 19:00
St. Restrup IF Aalborg KFUM AaB Kunstgræsbane
1
-
1
737198
to
27-10 2022
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Sulsted IF Storvorde Sejlflod Stadion
2
-
0
737194
30-10 2022
Kl. 14:30
Biersted IF Brønderslev IF Nord & Norre Arena (Biersted)
3
-
3
737196
30-10 2022
Kl. 14:30
Aabybro IF St. Restrup IF Aabybro Idrætscenter
1
-
0
737197
30-10 2022
Kl. 14:30
Aalborg KFUM AaB Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Se playoff kampene her og her

Log ind