Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. maj 2022
10:00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
10:00
Slagelse B&I
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
10:20
Holbæk B&I
Himmelev-Veddelev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
10:20
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
10:40
FC Holte
Himmelev-Veddelev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
10:40
Måløv BK
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
11:00
Himmelev-Veddelev BK (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
11:20
Virum-Sorgenfri BK
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
11:20
Himmelev-Veddelev BK (2)
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
11:40
Måløv BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
11:40
Holbæk B&I
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:00
Himmelev-Veddelev BK (1)
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:00
FC Holte
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:20
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:20
Holbæk B&I
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:40
FC Holte
Himmelev-Veddelev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:40
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm-Usserød IK
|
Mød i god tid og tilmeld jer hos værtsklubbens stævneleder. Alle hold møder senest 15 minutter før første kamp i puljen.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Førstnævnte hold stiller kvalificeret bane/kampleder.
Forårsserien består af 4 stævner, bemærk datoerne for det enkelte stævne. Bemærk at der kan forekomme ændringer i kampprogrammet til de enkelte stævner, så husk at holde jer opdateret på appen eller via www.dbusjaelland.dk.
Ved udeblivelser bedes I aftale på dagen så alle får fire kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind til jerp@dbusjaelland.dk