U17 Drenge Mester (05) Forår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
859488
02-04 2022
11:00 Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk IF Himmelev Idrætspark
2
-
1
02. apr 2022
11:00
Himmelev-Veddelev BK
2
Vallensbæk IF
1
859487
02-04 2022
12:00 Herfølge BK Oversidder Herfølge Stadion
02. apr 2022
12:00
Herfølge BK
Oversidder
859490
03-04 2022
11:30 Taastrup FC Brøndbyernes IF NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
2
03. apr 2022
11:30
Taastrup FC
3
Brøndbyernes IF
2
859489
03-04 2022
14:00 Køge BK Nykøbing FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
0
03. apr 2022
14:00
Køge BK
3
Nykøbing FC
0
859492
09-04 2022
13:30 Brøndbyernes IF Holbæk B&I Brøndby Stadion
2
-
3
09. apr 2022
13:30
Brøndbyernes IF
2
Holbæk B&I
3
859493
09-04 2022
13:30 Oversidder Taastrup FC
09. apr 2022
13:30
Oversidder
Taastrup FC
859494
10-04 2022
13:00 Vallensbæk IF Herfølge BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
3
-
2
10. apr 2022
13:00
Vallensbæk IF
3
Herfølge BK
2
859499
23-04 2022
11:00 Himmelev-Veddelev BK FC Nakskov Himmelev Idrætspark
1
-
3
23. apr 2022
11:00
Himmelev-Veddelev BK
1
FC Nakskov
3
859501
23-04 2022
11:00 Holbæk B&I Køge BK Holbæk Sportsby
3
-
2
23. apr 2022
11:00
Holbæk B&I
3
Køge BK
2
859498
23-04 2022
12:00 Herfølge BK Nykøbing FC Herfølge Stadion
UMH
23. apr 2022
12:00
Herfølge BK
Nykøbing FC
UMH
859497
23-04 2022
13:30 Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
23. apr 2022
13:30
Brøndbyernes IF
Oversidder
859500
24-04 2022
11:30 Taastrup FC Vallensbæk IF NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
5
24. apr 2022
11:30
Taastrup FC
1
Vallensbæk IF
5
865112
to28-04 2022
19:00 FC Nakskov Herfølge BK OK+ stadion
1
-
3
28. apr 2022
19:00
FC Nakskov
1
Herfølge BK
3
865111
fr29-04 2022
18:30 Nykøbing FC Taastrup FC Nykøbing FC
1
-
2
29. apr 2022
18:30
Nykøbing FC
1
Taastrup FC
2
859502
30-04 2022
13:30 Oversidder Holbæk B&I
30. apr 2022
13:30
Oversidder
Holbæk B&I
865109
01-05 2022
13:00 Vallensbæk IF Brøndbyernes IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
2
01. maj 2022
13:00
Vallensbæk IF
0
Brøndbyernes IF
2
865110
01-05 2022
15:00 Køge BK Himmelev-Veddelev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
0
01. maj 2022
15:00
Køge BK
3
Himmelev-Veddelev BK
0
865114
07-05 2022
12:00 Herfølge BK Køge BK Herfølge Stadion
3
-
2
07. maj 2022
12:00
Herfølge BK
3
Køge BK
2
865115
07-05 2022
13:30 Oversidder Vallensbæk IF
07. maj 2022
13:30
Oversidder
Vallensbæk IF
865113
07-05 2022
13:30 Brøndbyernes IF Nykøbing FC Brøndby Stadion
6
-
2
07. maj 2022
13:30
Brøndbyernes IF
6
Nykøbing FC
2
865116
08-05 2022
11:30 Taastrup FC FC Nakskov NyBolig Park - Kunstgræs
5
-
3
08. maj 2022
11:30
Taastrup FC
5
FC Nakskov
3
865117
on11-05 2022
18:30 Holbæk B&I Himmelev-Veddelev BK Holbæk Sportsby
1
-
4
11. maj 2022
18:30
Holbæk B&I
1
Himmelev-Veddelev BK
4
865122
14-05 2022
13:30 FC Nakskov Brøndbyernes IF OK+ stadion
5
-
2
14. maj 2022
13:30
FC Nakskov
5
Brøndbyernes IF
2
865119
15-05 2022
13:00 Vallensbæk IF Holbæk B&I Vallensbæk Idrætscenter kunst
3
-
5
15. maj 2022
13:00
Vallensbæk IF
3
Holbæk B&I
5
865121
15-05 2022
13:00 Nykøbing FC Oversidder Nykøbing FC
15. maj 2022
13:00
Nykøbing FC
Oversidder
865120
15-05 2022
14:30 Køge BK Taastrup FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
7
-
1
15. maj 2022
14:30
Køge BK
7
Taastrup FC
1
865118
on18-05 2022
19:15 Himmelev-Veddelev BK Herfølge BK Himmelev Idrætspark
1
-
1
18. maj 2022
19:15
Himmelev-Veddelev BK
1
Herfølge BK
1
865123
21-05 2022
13:30 Brøndbyernes IF Køge BK Brøndby Stadion
2
-
2
21. maj 2022
13:30
Brøndbyernes IF
2
Køge BK
2
865124
21-05 2022
13:30 Oversidder FC Nakskov
21. maj 2022
13:30
Oversidder
FC Nakskov
865126
22-05 2022
11:30 Taastrup FC Himmelev-Veddelev BK NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
4
22. maj 2022
11:30
Taastrup FC
3
Himmelev-Veddelev BK
4
865125
22-05 2022
13:00 Vallensbæk IF Nykøbing FC Vallensbæk Idrætscenter kunst
8
-
1
22. maj 2022
13:00
Vallensbæk IF
8
Nykøbing FC
1
865127
ma23-05 2022
19:00 Holbæk B&I Herfølge BK Holbæk Sportsby
3
-
1
23. maj 2022
19:00
Holbæk B&I
3
Herfølge BK
1
859491
fr27-05 2022
19:00 Holbæk B&I FC Nakskov Holbæk Sportsby
2
-
3
27. maj 2022
19:00
Holbæk B&I
2
FC Nakskov
3
865128
28-05 2022
12:00 Herfølge BK Taastrup FC Herfølge Stadion
8
-
2
28. maj 2022
12:00
Herfølge BK
8
Taastrup FC
2
865130
28-05 2022
13:30 Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
28. maj 2022
13:30
Køge BK
Oversidder
865131
29-05 2022
11:30 Holbæk B&I Nykøbing FC Holbæk Sportsby
6
-
2
29. maj 2022
11:30
Holbæk B&I
6
Nykøbing FC
2
865132
29-05 2022
14:00 FC Nakskov Vallensbæk IF OK+ stadion
6
-
2
29. maj 2022
14:00
FC Nakskov
6
Vallensbæk IF
2
865129
on01-06 2022
19:15 Himmelev-Veddelev BK Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark
0
-
3
01. jun 2022
19:15
Himmelev-Veddelev BK
0
Brøndbyernes IF
3
859496
fr03-06 2022
19:30 FC Nakskov Køge BK OK+ stadion
4
-
1
03. jun 2022
19:30
FC Nakskov
4
Køge BK
1
865135
fr10-06 2022
18:30 Vallensbæk IF Køge BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
4
-
0
10. jun 2022
18:30
Vallensbæk IF
4
Køge BK
0
865137
fr10-06 2022
18:30 Nykøbing FC FC Nakskov Nykøbing FC
HHT
10. jun 2022
18:30
Nykøbing FC
FC Nakskov
HHT
859495
11-06 2022
13:30 Nykøbing FC Himmelev-Veddelev BK Nykøbing FC
HHT
11. jun 2022
13:30
Nykøbing FC
Himmelev-Veddelev BK
HHT
865133
11-06 2022
13:30 Brøndbyernes IF Herfølge BK Brøndby Stadion
2
-
2
11. jun 2022
13:30
Brøndbyernes IF
2
Herfølge BK
2
865134
11-06 2022
13:30 Oversidder Himmelev-Veddelev BK
11. jun 2022
13:30
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK
865136
12-06 2022
13:00 Taastrup FC Holbæk B&I NyBolig Park - Kunstgræs
UHT
12. jun 2022
13:00
Taastrup FC
Holbæk B&I
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Finale

Søndag den 19. juni kl. 12.00 i Ølstykke. Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind