U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne, Pulje 6 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
257284
18-06 2022
10:00 Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK
18. jun 2022
10:00
Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK
257285
18-06 2022
10:00 Nivå-Kokkedal FK Bagsværd BK
18. jun 2022
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Bagsværd BK
257286
18-06 2022
10:20 Espergærde IF IF Skjold Birkerød
18. jun 2022
10:20
Espergærde IF
IF Skjold Birkerød
257287
18-06 2022
10:20 Vallensbæk IF Humlebæk BK
18. jun 2022
10:20
Vallensbæk IF
Humlebæk BK
257288
18-06 2022
10:40 Bagsværd BK Espergærde IF
18. jun 2022
10:40
Bagsværd BK
Espergærde IF
257289
18-06 2022
10:40 Hørsholm-Usserød IK Nivå-Kokkedal FK
18. jun 2022
10:40
Hørsholm-Usserød IK
Nivå-Kokkedal FK
257290
18-06 2022
11:00 IF Skjold Birkerød Vallensbæk IF
18. jun 2022
11:00
IF Skjold Birkerød
Vallensbæk IF
257291
18-06 2022
11:00 Humlebæk BK Nivå-Kokkedal FK
18. jun 2022
11:00
Humlebæk BK
Nivå-Kokkedal FK
257292
18-06 2022
11:20 Espergærde IF Vallensbæk IF
18. jun 2022
11:20
Espergærde IF
Vallensbæk IF
257293
18-06 2022
11:20 Hørsholm-Usserød IK Bagsværd BK
18. jun 2022
11:20
Hørsholm-Usserød IK
Bagsværd BK
257294
18-06 2022
11:40 Nivå-Kokkedal FK IF Skjold Birkerød
18. jun 2022
11:40
Nivå-Kokkedal FK
IF Skjold Birkerød
257295
18-06 2022
11:40 Espergærde IF Humlebæk BK
18. jun 2022
11:40
Espergærde IF
Humlebæk BK
257582
18-06 2022
12:00 Bagsværd BK IF Skjold Birkerød
18. jun 2022
12:00
Bagsværd BK
IF Skjold Birkerød
257583
18-06 2022
12:00 Vallensbæk IF Hørsholm-Usserød IK
18. jun 2022
12:00
Vallensbæk IF
Hørsholm-Usserød IK

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Der er medaljer til alle spillere. 5-mands: 8 medaljer pr. hold. 
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben.

Log ind