U8 piger 5-mands (14) 2 - 28. maj (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
137528
28-05 2022
10:00 Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK (1)
28. maj 2022
10:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK (1)
137529
28-05 2022
10:00 Roskilde Pigefodbold Virum-Sorgenfri BK (2)
28. maj 2022
10:00
Roskilde Pigefodbold
Virum-Sorgenfri BK (2)
137530
28-05 2022
10:20 Køge BK Sorø Freja
28. maj 2022
10:20
Køge BK
Sorø Freja
137531
28-05 2022
10:20 LSF Brøndbyernes IF
28. maj 2022
10:20
LSF
Brøndbyernes IF
137532
28-05 2022
10:40 Virum-Sorgenfri BK (1) Roskilde Pigefodbold
28. maj 2022
10:40
Virum-Sorgenfri BK (1)
Roskilde Pigefodbold
137534
28-05 2022
10:40 Virum-Sorgenfri BK (2) Køge BK
28. maj 2022
10:40
Virum-Sorgenfri BK (2)
Køge BK
137533
28-05 2022
11:00 Sorø Freja LSF
28. maj 2022
11:00
Sorø Freja
LSF
137535
28-05 2022
11:00 Brøndbyernes IF Allerød Fodbold Klub
28. maj 2022
11:00
Brøndbyernes IF
Allerød Fodbold Klub
137536
28-05 2022
11:20 Allerød Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold
28. maj 2022
11:20
Allerød Fodbold Klub
Roskilde Pigefodbold
137537
28-05 2022
11:20 Virum-Sorgenfri BK (1) Virum-Sorgenfri BK (2)
28. maj 2022
11:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
137538
28-05 2022
11:40 Køge BK LSF
28. maj 2022
11:40
Køge BK
LSF
137539
28-05 2022
11:40 Sorø Freja Brøndbyernes IF
28. maj 2022
11:40
Sorø Freja
Brøndbyernes IF
137540
28-05 2022
12:00 Allerød Fodbold Klub Køge BK
28. maj 2022
12:00
Allerød Fodbold Klub
Køge BK
137541
28-05 2022
12:00 Virum-Sorgenfri BK (1) Sorø Freja
28. maj 2022
12:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Sorø Freja
137542
28-05 2022
12:20 Roskilde Pigefodbold LSF
28. maj 2022
12:20
Roskilde Pigefodbold
LSF
137543
28-05 2022
12:20 Virum-Sorgenfri BK (2) Brøndbyernes IF
28. maj 2022
12:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
Brøndbyernes IF

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævner, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind