U9 drenge 5-mands (13) begynder - 7. maj, Pulje 1 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
520173
07-05 2022
10:00 Oversidder Hellested IF
07. maj 2022
10:00
Oversidder
Hellested IF
520174
07-05 2022
10:00 Ishøj IF (1) Havdrup GI
07. maj 2022
10:00
Ishøj IF (1)
Havdrup GI
520175
07-05 2022
10:20 Benløse IF Taastrup FC
07. maj 2022
10:20
Benløse IF
Taastrup FC
520176
07-05 2022
10:20 Ejby IF Fodbold (2) Holmegaard GB
07. maj 2022
10:20
Ejby IF Fodbold (2)
Holmegaard GB
520177
07-05 2022
10:40 Hellested IF Ishøj IF (1)
07. maj 2022
10:40
Hellested IF
Ishøj IF (1)
520179
07-05 2022
10:40 Havdrup GI Benløse IF
07. maj 2022
10:40
Havdrup GI
Benløse IF
520178
07-05 2022
11:00 Taastrup FC Ejby IF Fodbold (2)
07. maj 2022
11:00
Taastrup FC
Ejby IF Fodbold (2)
520180
07-05 2022
11:00 Holmegaard GB Oversidder
07. maj 2022
11:00
Holmegaard GB
Oversidder
520181
07-05 2022
11:20 Oversidder Ishøj IF (1)
07. maj 2022
11:20
Oversidder
Ishøj IF (1)
520182
07-05 2022
11:20 Hellested IF Havdrup GI
07. maj 2022
11:20
Hellested IF
Havdrup GI
520183
07-05 2022
11:40 Benløse IF Ejby IF Fodbold (2)
07. maj 2022
11:40
Benløse IF
Ejby IF Fodbold (2)
520184
07-05 2022
11:40 Taastrup FC Holmegaard GB
07. maj 2022
11:40
Taastrup FC
Holmegaard GB
520185
07-05 2022
12:00 Oversidder Benløse IF
07. maj 2022
12:00
Oversidder
Benløse IF
520186
07-05 2022
12:00 Hellested IF Taastrup FC
07. maj 2022
12:00
Hellested IF
Taastrup FC
520187
07-05 2022
12:20 Ishøj IF (1) Ejby IF Fodbold (2)
07. maj 2022
12:20
Ishøj IF (1)
Ejby IF Fodbold (2)
520188
07-05 2022
12:20 Havdrup GI Holmegaard GB
07. maj 2022
12:20
Havdrup GI
Holmegaard GB

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 2/5 til 3. runde 3- og 5-mands, der spilles for drenge den 21.-22. maj og for piger 28. maj.

Log ind