MENU

U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj, Pulje 10 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
408351
07-05 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub (1) Helsingør IF Fodbold Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408352
07-05 2022
Kl. 10:00
FC Rudersdal (1) Vallensbæk IF (1) Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408353
07-05 2022
Kl. 10:20
Lundtofte Boldklub (1) Lundtofte Boldklub (2) Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408354
07-05 2022
Kl. 10:20
Brede IF Allerød Fodbold Klub (1) Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408355
07-05 2022
Kl. 10:40
Vallensbæk IF (1) Lundtofte Boldklub (1) Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408356
07-05 2022
Kl. 10:40
Helsingør IF Fodbold FC Rudersdal (1) Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408357
07-05 2022
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) Brede IF Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408358
07-05 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub (1) FC Rudersdal (1) Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408359
07-05 2022
Kl. 11:20
Lundtofte Boldklub (1) Brede IF Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408360
07-05 2022
Kl. 11:20
Helsingør IF Fodbold Vallensbæk IF (1) Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408361
07-05 2022
Kl. 11:40
FC Rudersdal (1) Lundtofte Boldklub (2) Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408362
07-05 2022
Kl. 11:40
Lundtofte Boldklub (1) Allerød Fodbold Klub (1) Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408363
07-05 2022
Kl. 12:00
Vallensbæk IF (1) Lundtofte Boldklub (2) Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408364
07-05 2022
Kl. 12:00
Brede IF Helsingør IF Fodbold Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 2/5 til 3. runde 3- og 5-mands, der spilles for drenge den 21.-22. maj og for piger 28. maj.

Log ind