U7 drenge 3-mands (15) - 23. april, Pulje 20 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
889849
23-04 2022
10:00 BK Avarta (2) Taastrup FC (3)
23. apr 2022
10:00
BK Avarta (2)
Taastrup FC (3)
889850
23-04 2022
10:00 Virum-Sorgenfri BK (1) BSF (2)
23. apr 2022
10:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
BSF (2)
889851
23-04 2022
10:20 BSF (3) Vallensbæk IF (1)
23. apr 2022
10:20
BSF (3)
Vallensbæk IF (1)
889852
23-04 2022
10:20 Virum-Sorgenfri BK (3) BK Avarta (2)
23. apr 2022
10:20
Virum-Sorgenfri BK (3)
BK Avarta (2)
889853
23-04 2022
10:40 BSF (2) BSF (3)
23. apr 2022
10:40
BSF (2)
BSF (3)
889854
23-04 2022
10:40 Taastrup FC (3) Virum-Sorgenfri BK (1)
23. apr 2022
10:40
Taastrup FC (3)
Virum-Sorgenfri BK (1)
889855
23-04 2022
11:00 Vallensbæk IF (1) Virum-Sorgenfri BK (3)
23. apr 2022
11:00
Vallensbæk IF (1)
Virum-Sorgenfri BK (3)
889856
23-04 2022
11:00 BK Avarta (2) Virum-Sorgenfri BK (1)
23. apr 2022
11:00
BK Avarta (2)
Virum-Sorgenfri BK (1)
889857
23-04 2022
11:20 BSF (3) Virum-Sorgenfri BK (3)
23. apr 2022
11:20
BSF (3)
Virum-Sorgenfri BK (3)
889858
23-04 2022
11:20 Taastrup FC (3) BSF (2)
23. apr 2022
11:20
Taastrup FC (3)
BSF (2)
889859
23-04 2022
11:40 Virum-Sorgenfri BK (1) Vallensbæk IF (1)
23. apr 2022
11:40
Virum-Sorgenfri BK (1)
Vallensbæk IF (1)
889860
23-04 2022
11:40 BSF (3) BK Avarta (2)
23. apr 2022
11:40
BSF (3)
BK Avarta (2)
889861
23-04 2022
12:00 BSF (2) Vallensbæk IF (1)
23. apr 2022
12:00
BSF (2)
Vallensbæk IF (1)
889862
23-04 2022
12:00 Virum-Sorgenfri BK (3) Taastrup FC (3)
23. apr 2022
12:00
Virum-Sorgenfri BK (3)
Taastrup FC (3)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 19/4 til 2. runde 3- og 5-mands, der spilles 7.-8. maj.

Log ind