MENU

Herre S3 forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
982169
to
07-04 2022
Kl. 18:30
NAB/EB Nykøbing FC Burger King Arena Nr. Alslev
3
-
4
982171 to
07-04 2022
Kl. 19:00
SB FC Nakskov XL byg P.W. Wulff arena
Udehold taberdømt
999201
09-04 2022
Kl. 12:15
Væggerløse Radsted NBJ Arena
1
-
3
679943
09-04 2022
Kl. 15:30
Oversidder B. Frem
982167
10-04 2022
Kl. 13:00
ØUB Tirsted IK 85 Øster Ulslev stadion
Hjemmehold taberdømt
679942 ti
12-04 2022
Kl. 18:30
NFB Guldborg KL Køleteknik Arena
1
-
2
797833
on
13-04 2022
Kl. 18:30
FC Nakskov Væggerløse OK+ stadion
12
-
3
381080
to
14-04 2022
Kl. 10:30
Radsted ØUB BygNyt Arena
3
-
0
750112
16-04 2022
Kl. 13:30
Guldborg Oversidder Guldborg stadion
796841
16-04 2022
Kl. 15:30
B. Frem NAB/EB JP Air Tech Arena
1
-
4
381530
16-04 2022
Kl. 15:30
Tirsted IK 85 NFB Salming Arena
2
-
4
379770
to
21-04 2022
Kl. 18:45
NFB Radsted KL Køleteknik Arena
5
-
3
381567
fr
22-04 2022
Kl. 18:45
SB NAB/EB XL byg P.W. Wulff arena
0
-
5
381566
23-04 2022
Kl. 12:00
Guldborg B. Frem Guldborg stadion
Hjemmehold taberdømt
383191
23-04 2022
Kl. 15:30
Oversidder Tirsted IK 85
379769
24-04 2022
Kl. 11:00
Væggerløse Nykøbing FC NBJ Arena
1
-
4
381531
24-04 2022
Kl. 11:00
ØUB FC Nakskov Øster Ulslev stadion
0
-
5
388125
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Tirsted IK 85 Guldborg Salming Arena
9
-
1
388122 fr
29-04 2022
Kl. 18:45
NAB/EB Væggerløse Burger King Arena Nr. Alslev
Udehold taberdømt
388119
30-04 2022
Kl. 13:30
B. Frem SB JP Air Tech Arena
Udehold taberdømt
388123
30-04 2022
Kl. 13:30
FC Nakskov NFB OK+ stadion
2
-
1
388124
30-04 2022
Kl. 15:30
Radsted Oversidder BygNyt Arena
393700
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Tirsted IK 85 FC Nakskov Salming Arena
1
-
10
389252
to
05-05 2022
Kl. 18:45
NFB Nykøbing FC KL Køleteknik Arena
0
-
3
389232
07-05 2022
Kl. 12:00
Guldborg Radsted Guldborg stadion
Hjemmehold taberdømt
389235
07-05 2022
Kl. 13:00
Væggerløse SB NBJ Arena
Udehold taberdømt
966110
07-05 2022
Kl. 15:30
Oversidder FC Nakskov
389236
08-05 2022
Kl. 10:30
Tirsted IK 85 B. Frem Salming Arena
Hjemmehold taberdømt
389230
08-05 2022
Kl. 13:00
ØUB NAB/EB Øster Ulslev stadion
Hjemmehold taberdømt
796832 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC SB NFC Anlæg Syd
Udehold taberdømt
966112 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC Oversidder NFC Anlæg Syd
393131
14-05 2022
Kl. 15:30
FC Nakskov Guldborg OK+ stadion
Udehold taberdømt
393098
15-05 2022
Kl. 13:00
NAB/EB NFB Burger King Arena Nr. Alslev
4
-
2
393158 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
SB ØUB XL byg P.W. Wulff arena
Udehold taberdømt
393346
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Radsted Tirsted IK 85 BygNyt Arena
3
-
0
966114
on
18-05 2022
Kl. 18:45
B. Frem Væggerløse JP Air Tech Arena
3
-
2
393348 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Guldborg Nykøbing FC Guldborg stadion
Hjemmehold taberdømt
393347
21-05 2022
Kl. 12:00
ØUB Væggerløse Øster Ulslev stadion
Udehold taberdømt
393702
21-05 2022
Kl. 15:30
Oversidder NAB/EB
393701
22-05 2022
Kl. 13:00
NFB SB KL Køleteknik Arena
Udehold taberdømt
393349
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Radsted B. Frem BygNyt Arena
1
-
4
393904
to
26-05 2022
Kl. 11:00
Væggerløse NFB NBJ Arena
2
-
2
393716
to
26-05 2022
Kl. 13:00
Nykøbing FC Tirsted IK 85 NFC Anlæg Syd
6
-
1
393717
28-05 2022
Kl. 13:15
B. Frem ØUB JP Air Tech Arena
0
-
4
393782
28-05 2022
Kl. 13:30
FC Nakskov Radsted OK+ stadion
Udehold taberdømt
393783
28-05 2022
Kl. 15:30
SB Oversidder XL byg P.W. Wulff arena
393778
28-05 2022
Kl. 15:30
NAB/EB Guldborg Burger King Arena Nr. Alslev
Udehold taberdømt
393909
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Radsted Nykøbing FC BygNyt Arena
2
-
5
393911 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Tirsted IK 85 NAB/EB Salming Arena
Hjemmehold taberdømt
393949 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Væggerløse
393905 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Guldborg SB Guldborg stadion
1
-
3
393907
to
02-06 2022
Kl. 19:00
FC Nakskov B. Frem OK+ stadion
3
-
2
393946
to
02-06 2022
Kl. 19:00
NFB ØUB KL Køleteknik Arena
2
-
0
393952
to
09-06 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC FC Nakskov NFC Anlæg Syd
4
-
5
393953
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
B. Frem NFB JP Air Tech Arena
0
-
3
394122
11-06 2022
Kl. 13:30
Væggerløse Guldborg NBJ Arena
Udehold taberdømt
394120
11-06 2022
Kl. 15:30
SB Tirsted IK 85 XL byg P.W. Wulff arena
5
-
1
394028
12-06 2022
Kl. 10:30
NAB/EB Radsted Burger King Arena Nr. Alslev
Udehold taberdømt
388118
12-06 2022
Kl. 11:00
Nykøbing FC ØUB NFC Anlæg Syd
Udehold taberdømt
393951
12-06 2022
Kl. 13:00
ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
394665
18-06 2022
Kl. 13:30
Guldborg ØUB Guldborg stadion
Hjemmehold taberdømt
395139
18-06 2022
Kl. 13:30
B. Frem Nykøbing FC JP Air Tech Arena
2
-
5
395151
18-06 2022
Kl. 13:30
FC Nakskov NAB/EB OK+ stadion
4
-
4
395153
18-06 2022
Kl. 13:30
Tirsted IK 85 Væggerløse Salming Arena
Hjemmehold taberdømt
395471
19-06 2022
Kl. 13:00
Oversidder NFB
395152
ti
21-06 2022
Kl. 19:00
Radsted SB BygNyt Arena
8
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller på tlf: 5482 6768

Log ind