Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr 2023
19:15
Oversidder
Skjold 6
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
19:15
Frem 3
1
KB 4
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
20:00
Union 6
5
FA 2000 5
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
12:00
FB 13
4
RPIF
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
15:00
HB 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
14:00
FA 2000 5
2
HB 5
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
22:00
Oversidder
FB 13
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
17:45
KB 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:00
RPIF
3
Frem 3
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
12:45
Skjold 6
1
Union 6
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:15
RPIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Frem 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
18:00
Union 6
8
KB 4
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
13:45
HB 5
1
Skjold 6
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
19:15
Oversidder
Union 6
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
22:00
Oversidder
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
20:30
FB 13
2
FA 2000 5
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
20:30
KB 4
2
HB 5
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
11:30
Skjold 6
4
FB 13
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
18:00
HB 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
22:00
Oversidder
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
20:30
FB 13
3
KB 4
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:15
Frem 3
0
Union 6
9
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:00
RPIF
1
Skjold 6
5
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
16:00
FA 2000 5
Frem 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
19:15
Oversidder
FB 13
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
20:30
KB 4
4
RPIF
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
18:00
Union 6
7
HB 5
5
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
12:45
Skjold 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
14:00
FA 2000 5
4
Skjold 6
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
22:00
Oversidder
KB 4
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Frem 3
1
HB 5
4
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
20:15
FA 2000 5
2
RPIF
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
19:00
RPIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
12:00
FB 13
5
Union 6
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
19:15
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
20:30
KB 4
FA 2000 5
HMH
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Frem 3
0
Skjold 6
5
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
18:00
Union 6
3
RPIF
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:15
HB 5
3
FB 13
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:15
RPIF
HB 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:15
Union 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:15
FA 2000 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:15
FB 13
3
Frem 3
3
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:15
Skjold 6
7
KB 4
3
|
Nyhed om afsluttende 7:7 dag i Valby IP lørdag den 10. juni 2023
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 6 puljer samt de 4 dårligste nr. 8 på tværs af puljerne rykker ned
Dårligste hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) dårligste placering
b) flest udeblivelser
c) dårligste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) dårligste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) dårligste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.