MENU

U15/U14 Drenge (07-08) 7:7 Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
588555 ma
04-04 2022
Kl. 22:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
588554
09-04 2022
Kl. 14:00
Vestia Vestia 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
3
588553
10-04 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager B 1908 Sundby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
588566
10-04 2022
Kl. 14:00
HIK Oversidder HIK
Hjemmehold taberdømt
337827 ma
18-04 2022
Kl. 22:00
Oversidder IF Hjorten
337830 ma
18-04 2022
Kl. 22:00
Oversidder Vestia
378452
23-04 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby Tårnby FF Valby Idrætspark
19
-
1
337829
23-04 2022
Kl. 14:00
Vestia 2 Fremad Amager Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
4
337828
24-04 2022
Kl. 12:00
B 1908 HIK Sundby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
105459 ma
25-04 2022
Kl. 22:00
Oversidder B 1908
105460 ma
25-04 2022
Kl. 22:00
Fremad Amager Oversidder Sundby Idrætspark
105463
30-04 2022
Kl. 11:30
IF Hjorten Tårnby FF Skinderskovgård
14
-
0
105461
30-04 2022
Kl. 12:00
Vestia Fremad Valby Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
3
105462
01-05 2022
Kl. 16:00
HIK Vestia 2 HIK
3
-
1
105467 ma
02-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder HIK
Udehold taberdømt
105466
07-05 2022
Kl. 14:00
Tårnby FF Vestia Vestamager Idrætsanlæg
0
-
6
105465
07-05 2022
Kl. 15:00
Vestia 2 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
105469 ma
09-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
105473
14-05 2022
Kl. 11:30
IF Hjorten Vestia Skinderskovgård
4
-
3
105471
14-05 2022
Kl. 12:00
B 1908 Vestia 2 Sundby Idrætspark
13
-
4
105470
15-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager Tårnby FF Sundby Idrætspark
9
-
0
105472
15-05 2022
Kl. 16:00
HIK Fremad Valby HIK
Hjemmehold taberdømt
105477 ma
16-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder B 1908
105464
ti
17-05 2022
Kl. 18:00
B 1908 IF Hjorten Sundby Idrætspark
2
-
2
105468 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby Fremad Amager Valby Idrætspark
1
-
3
105478
21-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Oversidder Valby Idrætspark
105475
21-05 2022
Kl. 14:00
Vestia 2 IF Hjorten Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
2
105474
21-05 2022
Kl. 15:30
Vestia Fremad Amager Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
3
105476
22-05 2022
Kl. 13:00
Tårnby FF HIK Vestamager Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
105479 ma
23-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder Tårnby FF
588567
ti
24-05 2022
Kl. 18:00
IF Hjorten Fremad Valby Skinderskovgård
Udehold taberdømt
105481
28-05 2022
Kl. 10:30
Vestia 2 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
105483
28-05 2022
Kl. 11:30
IF Hjorten Fremad Amager Skinderskovgård
Udehold taberdømt
105480
28-05 2022
Kl. 12:00
B 1908 Fremad Valby Sundby Idrætspark
16
-
6
105482
29-05 2022
Kl. 10:00
HIK Vestia HIK
Hjemmehold taberdømt
105492 ti
31-05 2022
Kl. 18:45
HIK IF Hjorten Gentofte Sportspark Vest
Hjemmehold taberdømt
105484 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Fremad Amager HIK Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
105487
04-06 2022
Kl. 11:30
IF Hjorten Oversidder Skinderskovgård
105485
04-06 2022
Kl. 12:00
Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
105488
04-06 2022
Kl. 14:00
Fremad Valby Vestia 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
5
105486
04-06 2022
Kl. 15:00
Tårnby FF B 1908 Vestamager Idrætsanlæg
3
-
9
105493 ma
06-06 2022
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Valby
105491
11-06 2022
Kl. 12:00
Vestia 2 Tårnby FF Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
0
105490
11-06 2022
Kl. 14:00
B 1908 Vestia Sundby Idrætspark
4
-
5
105489
12-06 2022
Kl. 15:45
Oversidder Fremad Amager
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind