Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2022
11:00
Søhus Stige
2
Tarup/Paarup IF
7
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
11:00
Bogense G & IF
2
Dalum IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
11:15
Otterup Bold- og Idrætsklub
13
Fjordager IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
13:00
Sanderum/BBB
7
Nr. Aaby IK
0
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
17:30
EGB
2
Marienlyst
4
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
17:00
Allesø GF
1
Søndersø BK
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
18:00
Nr. Aaby IK
3
Fjordager IF
4
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
17:00
Marienlyst
3
Søndersø BK
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
11:15
Dalum IF
1
Allesø GF
3
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
10:00
EGB
4
Sanderum/BBB
3
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2022
17:30
Tarup/Paarup IF
5
Bogense G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
17:30
Søndersø BK
1
Dalum IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:00
Søhus Stige
11
Nr. Aaby IK
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
17:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
8
Allesø GF
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
11:30
Bogense G & IF
6
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
11:00
EGB
4
Søhus Stige
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
11:00
Sanderum/BBB
5
Fjordager IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
17:00
Marienlyst
3
Dalum IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
17:30
Tarup/Paarup IF
7
Søndersø BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
17:00
Sanderum/BBB
0
Marienlyst
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:15
Fjordager IF
1
EGB
7
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
17:30
Søndersø BK
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
10:00
Dalum IF
0
Tarup/Paarup IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
11:00
Søhus Stige
3
Sanderum/BBB
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:00
Allesø GF
1
Nr. Aaby IK
6
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
17:00
Fjordager IF
0
Marienlyst
10
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:00
Bogense G & IF
7
EGB
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
11:00
Fjordager IF
2
Søhus Stige
6
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
19:00
Sanderum/BBB
5
Bogense G & IF
6
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
17:00
Marienlyst
6
Tarup/Paarup IF
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
17:00
Allesø GF
3
Sanderum/BBB
6
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
Dalum IF
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:00
Nr. Aaby IK
1
Søndersø BK
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
17:30
Søndersø BK
1
EGB
8
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:00
Bogense G & IF
8
Fjordager IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
17:30
Tarup/Paarup IF
5
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
17:00
Søhus Stige
5
Marienlyst
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:00
Fjordager IF
5
Allesø GF
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
18:00
EGB
5
Allesø GF
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
Søhus Stige
6
Bogense G & IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
10:00
EGB
6
Dalum IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Sanderum/BBB
4
Søndersø BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
17:00
Marienlyst
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:00
Nr. Aaby IK
2
Tarup/Paarup IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
11:15
Søndersø BK
3
Fjordager IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
11:15
Dalum IF
0
Sanderum/BBB
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
10:00
Allesø GF
0
Søhus Stige
8
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
Nr. Aaby IK
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
17:30
Tarup/Paarup IF
2
EGB
5
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
18:00
Nr. Aaby IK
0
Bogense G & IF
6
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
17:30
Bogense G & IF
4
Allesø GF
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
18:00
Bogense G & IF
3
Marienlyst
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
17:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
Søhus Stige
7
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
17:30
Fjordager IF
3
Dalum IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
18:00
Allesø GF
6
Tarup/Paarup IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
10:00
Dalum IF
2
Nr. Aaby IK
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:00
Sanderum/BBB
3
Tarup/Paarup IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:00
Søhus Stige
12
Søndersø BK
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
10:00
EGB
3
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
17:00
Marienlyst
Nr. Aaby IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
17:00
Allesø GF
Marienlyst
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
11:00
Søndersø BK
1
Bogense G & IF
11
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
Sanderum/BBB
7
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
12:30
Dalum IF
1
Søhus Stige
8
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
10:00
Tarup/Paarup IF
5
Fjordager IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2022
18:30
Nr. Aaby IK
2
EGB
6
|