MENU

U16 drenge Liga 5 (2006) 11M/9M- Forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
939026 on
30-03 2022
Kl. 18:30
Søndersø BK Oversidder Søndersø Stadion
939027
03-04 2022
Kl.
SUB Ullerslev SFF 2015 Ullerslev Stadion
Udehold taberdømt
939030
03-04 2022
Kl. 13:00
Strib IF B 1909 Strib fritids- & aktivitetscenter
4
-
1
939029 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Søhus Stige Bogense G & IF Rema 1000 Arena Søhus
Udehold taberdømt
939031
on
06-04 2022
Kl. 18:00
Aarslev/Fraugde MG & BK Netplan Arena
0
-
1
939033
to
07-04 2022
Kl. 18:00
Glamsbjerg IF Søndersø BK Glamsbjerg Stadion
2
-
5
939036
to
07-04 2022
Kl. 18:00
B 1909 Søhus Stige B.1909s anlæg
1
-
8
939035
ma
11-04 2022
Kl. 18:00
MG & BK Strib IF MG & BK.s anlæg
2
-
2
939046
on
13-04 2022
Kl. 18:00
Aarslev/Fraugde Glamsbjerg IF Netplan Arena
2
-
3
939040
on
13-04 2022
Kl. 18:30
Søndersø BK SFF 2015 Søndersø Stadion
2
-
2
939042
17-04 2022
Kl.
SUB Ullerslev Bogense G & IF Ullerslev Stadion
Hjemmehold taberdømt
939043 ma
18-04 2022
Kl. 18:00
TTLF B 1909 Tullebølle Stadion
Udehold taberdømt
939045
on
20-04 2022
Kl. 18:15
Strib IF KFUM.s BK Strib fritids- & aktivitetscenter
1
-
2
939044 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Søhus Stige MG & BK Rema 1000 Arena Søhus
Hjemmehold taberdømt
939048
24-04 2022
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF Strib IF Glamsbjerg Stadion
4
-
4
939052
24-04 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
939049
24-04 2022
Kl. 13:00
KFUM.s BK Søhus Stige KFUM-parken
1
-
0
939047
ma
25-04 2022
Kl. 18:00
Aarslev/Fraugde Søndersø BK Netplan Arena
3
-
7
939050
ma
25-04 2022
Kl. 18:30
MG & BK TTLF MG & BK.s anlæg
3
-
2
939034 on
27-04 2022
Kl. 18:00
KFUM.s BK Aarslev/Fraugde KFUM-parken
Udehold taberdømt
939054 on
27-04 2022
Kl. 18:30
Søndersø BK Kirkeby IF Søndersø Stadion
3
-
3
939060
30-04 2022
Kl. 13:00
Søhus Stige Glamsbjerg IF Rema 1000 Arena Søhus
1
-
3
939057
01-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder B 1909
Udehold taberdømt
939058
01-05 2022
Kl. 11:00
SUB Ullerslev MG & BK Ullerslev Stadion
1
-
6
939061
01-05 2022
Kl. 15:00
Strib IF Aarslev/Fraugde Strib fritids- & aktivitetscenter
Udehold taberdømt
939059 ma
02-05 2022
Kl. 18:00
TTLF KFUM.s BK Tullebølle Stadion
Hjemmehold taberdømt
939032
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF KFUM.s BK Glamsbjerg Stadion
1
-
4
939062
07-05 2022
Kl. 14:00
Strib IF Søndersø BK Strib fritids- & aktivitetscenter
1
-
3
939069
08-05 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF Kirkeby IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
9
939068
08-05 2022
Kl. 11:30
B 1909 SFF 2015 B.1909s anlæg
3
-
6
939066
08-05 2022
Kl. 13:00
KFUM.s BK SUB Ullerslev KFUM-parken
1
-
1
939063 ma
09-05 2022
Kl. 18:00
Aarslev/Fraugde Søhus Stige Netplan Arena
6
-
0
939067 ma
09-05 2022
Kl. 18:30
MG & BK Oversidder MG & BK.s anlæg
939053
ti
10-05 2022
Kl. 18:00
Kirkeby IF SFF 2015 Kirkeby skole
3
-
1
939074
ti
10-05 2022
Kl. 18:00
SUB Ullerslev Glamsbjerg IF Ullerslev Stadion
1
-
6
939065
on
11-05 2022
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF TTLF Glamsbjerg Stadion
6
-
3
939070 on
11-05 2022
Kl. 18:30
Søndersø BK Bogense G & IF Søndersø Stadion
9
-
0
939073
14-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder KFUM.s BK
939076
15-05 2022
Kl. 11:00
Søhus Stige Strib IF Rema 1000 Arena Søhus
2
-
4
939075 ma
16-05 2022
Kl. 18:00
TTLF Aarslev/Fraugde Tullebølle Stadion
Udehold taberdømt
939028 on
18-05 2022
Kl. 18:30
TTLF Kirkeby IF Tullebølle Stadion
Hjemmehold taberdømt
939077 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Søhus Stige Søndersø BK Rema 1000 Arena Søhus
0
-
1
939078
21-05 2022
Kl. 14:00
Strib IF TTLF Strib fritids- & aktivitetscenter
3
-
2
939071
22-05 2022
Kl. 12:00
Kirkeby IF B 1909 Kirkeby skole
7
-
4
939081
22-05 2022
Kl. 13:00
KFUM.s BK SFF 2015 KFUM-parken
Udehold taberdømt
939080 ma
23-05 2022
Kl. 18:15
Glamsbjerg IF Oversidder Glamsbjerg Stadion
939079
ti
24-05 2022
Kl. 17:45
Aarslev/Fraugde SUB Ullerslev Netplan Arena
2
-
3
939082 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
MG & BK Kirkeby IF MG & BK.s anlæg
2
-
3
939084 on
25-05 2022
Kl. 18:30
Søndersø BK B 1909 Søndersø Stadion
Udehold taberdømt
939085
28-05 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF MG & BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Udehold taberdømt
976490
29-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Aarslev/Fraugde
976493
29-05 2022
Kl. 11:00
SUB Ullerslev Strib IF Ullerslev Stadion
0
-
2
976582 ma
30-05 2022
Kl. 18:00
TTLF Søhus Stige Tullebølle Stadion
3
-
6
939041 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Kirkeby IF
939072
to
02-06 2022
Kl. 19:00
SFF 2015 MG & BK Horne Idrætscenter (ude)
3
-
2
976584
05-06 2022
Kl. 11:00
Søhus Stige SUB Ullerslev Rema 1000 Arena Søhus
5
-
2
976583 ma
06-06 2022
Kl. 18:00
TTLF Søndersø BK Tullebølle Stadion
Hjemmehold taberdømt
977815 ma
06-06 2022
Kl. 18:30
MG & BK B 1909 MG & BK.s anlæg
Udehold taberdømt
976585 ti
07-06 2022
Kl. 18:15
Strib IF Oversidder Strib fritids- & aktivitetscenter
977814
on
08-06 2022
Kl. 18:00
KFUM.s BK Bogense G & IF KFUM-parken
7
-
1
976586
on
08-06 2022
Kl. 18:15
Aarslev/Fraugde SFF 2015 Netplan Arena
0
-
3
977816 on
08-06 2022
Kl. 18:30
Søndersø BK MG & BK Søndersø Stadion
3
-
1
939051 on
08-06 2022
Kl. 18:30
B 1909 SUB Ullerslev B.1909s anlæg
3
-
10
976587 on
08-06 2022
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF Kirkeby IF Glamsbjerg Stadion
2
-
6
976488
11-06 2022
Kl. 11:00
Kirkeby IF KFUM.s BK Kirkeby skole
4
-
4
977822
11-06 2022
Kl. 12:00
SUB Ullerslev TTLF Ullerslev Stadion
Udehold taberdømt
977818
12-06 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF Glamsbjerg IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Hjemmehold taberdømt
977819
12-06 2022
Kl. 11:00
Kirkeby IF Aarslev/Fraugde Kirkeby skole
Udehold taberdømt
977821
12-06 2022
Kl. 11:00
Oversidder Søhus Stige
977820
ma
13-06 2022
Kl. 17:45
SFF 2015 Strib IF Horne Idrætscenter (ude)
0
-
1
977817 ma
13-06 2022
Kl. 18:00
B 1909 KFUM.s BK B.1909s anlæg
Hjemmehold taberdømt
939083 to
16-06 2022
Kl. 18:30
B 1909 Bogense G & IF B.1909s anlæg
Hjemmehold taberdømt
977825
to
16-06 2022
Kl. 18:30
Søhus Stige SFF 2015 Rema 1000 Arena Søhus
2
-
2
939038
to
16-06 2022
Kl. 18:45
Kirkeby IF SUB Ullerslev Kirkeby skole
10
-
1
977828
18-06 2022
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF B 1909 Glamsbjerg Stadion
Udehold taberdømt
939037
18-06 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF TTLF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Hjemmehold taberdømt
977826
18-06 2022
Kl. 14:00
Strib IF Kirkeby IF Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
4
939039
19-06 2022
Kl. 11:00
SFF 2015 Oversidder Horne Idrætscenter (ude)
977829
19-06 2022
Kl. 13:00
KFUM.s BK MG & BK KFUM-parken
7
-
2
976489
19-06 2022
Kl. 15:00
SFF 2015 Glamsbjerg IF Horne Idrætscenter (ude)
5
-
4
977824 ma
20-06 2022
Kl. 18:00
TTLF Oversidder Tullebølle Stadion
977827 ma
20-06 2022
Kl. 18:00
Aarslev/Fraugde Bogense G & IF Netplan Arena
Hjemmehold taberdømt
977823 ma
20-06 2022
Kl. 18:30
SUB Ullerslev Søndersø BK Ullerslev Stadion
4
-
2
977855 on
22-06 2022
Kl. 18:00
SFF 2015 TTLF Horne Idrætscenter (ude)
Udehold taberdømt
939056 on
22-06 2022
Kl. 18:30
SFF 2015 Bogense G & IF Horne Idrætscenter (ude)
Udehold taberdømt
977850
on
22-06 2022
Kl. 18:30
Søndersø BK KFUM.s BK Søndersø Stadion
3
-
0
977851
to
23-06 2022
Kl. 18:30
MG & BK Glamsbjerg IF MG & BK.s anlæg
6
-
2
977854
25-06 2022
Kl. 11:00
Kirkeby IF Søhus Stige Kirkeby skole
3
-
0
977856
26-06 2022
Kl.
Oversidder SUB Ullerslev
977852
26-06 2022
Kl. 11:00
B 1909 Aarslev/Fraugde B.1909s anlæg
Hjemmehold taberdømt
977853
26-06 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF Strib IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
13
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

220422: SUB Ullerslev indtrådt. 

280422: Marienlyst udtrådt

090622: B 1909 udtrådt 

Log ind