MENU

M+32 C - 11M/9M - Efterår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
948705 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Haverslev IF Nørresundby FB Haverslev Stadion
3
-
3
948706 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF Storvorde/Sejlflod B Tinghøj Stadion (Doense)
3
-
1
948707 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Svenstrup-Godthåb IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3
-
3
948708 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Nibe B
948709 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Nørresundby FB Oversidder Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
948710 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Aalborg KFUM Storvorde Sejlflod Stadion
Udehold taberdømt
948711 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Svenstrup-Godthåb IF Doense/Vebbestrup IF Svenstrup Stadion
2
-
1
948712 ma
22-08 2022
Kl. 19:30
Nibe B Haverslev IF Nibe Stadion
0
-
3
948713 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Haverslev IF Storvorde/Sejlflod B Haverslev Stadion
4
-
1
948714 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF Nibe B Tinghøj Stadion (Doense)
Udehold taberdømt
948715 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Nørresundby FB Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
1
948716 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Svenstrup-Godthåb IF
948717 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Nørresundby FB Doense/Vebbestrup IF Lindholm Høje Stadion
Udehold taberdømt
948718 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Storvorde/Sejlflod B
948719 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Haverslev IF Svenstrup-Godthåb IF Haverslev Stadion
0
-
2
948720 ma
05-09 2022
Kl. 20:15
Nibe B Aalborg KFUM Nibe B Kunstgræs
4
-
1
948722 ma
12-09 2022
Kl. 18:45
Nørresundby FB Storvorde/Sejlflod B Lindholm Høje Stadion
8
-
0
948723 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Oversidder Nordjyske Bank Arena (KFUM)
948721 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Haverslev IF Doense/Vebbestrup IF Haverslev Stadion
3
-
2
948724 ma
12-09 2022
Kl. 19:45
Svenstrup-Godthåb IF Nibe B Kunstgræsbane Svenstrup J
1
-
1
948725 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF Aalborg KFUM Tinghøj Stadion (Doense)
Udehold taberdømt
948726 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Svenstrup-Godthåb IF Storvorde Sejlflod Stadion
0
-
2
948727 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Haverslev IF
948728 ma
19-09 2022
Kl. 20:15
Nibe B Nørresundby FB Nibe B Kunstgræs
1
-
2
948730 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
Aalborg KFUM Haverslev IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3
-
3
948780 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF Oversidder Tinghøj Stadion (Doense)
948729 ma
26-09 2022
Kl. 20:00
Storvorde/Sejlflod B Nibe B Storvorde Sejlflod Stadion
4
-
2
948781 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
Nørresundby FB Haverslev IF NFB Kunstgræs Lindholm
3
-
1
948782 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Doense/Vebbestrup IF Storvorde Sejlflod Stadion
6
-
1
948784 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
Nibe B Oversidder Nibe Stadion
948783 ma
03-10 2022
Kl. 20:15
Svenstrup-Godthåb IF Aalborg KFUM Kunstgræsbane Svenstrup J
6
-
0
948786 ma
10-10 2022
Kl. 17:15
Aalborg KFUM Storvorde/Sejlflod B Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3
-
0
948787 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF Svenstrup-Godthåb IF Tinghøj Stadion (Doense)
2
-
1
948785 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
Oversidder Nørresundby FB
948788 ma
10-10 2022
Kl. 20:15
Nibe B Haverslev IF Nibe B Kunstgræs
5
-
0
948789 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Haverslev IF Storvorde Sejlflod Stadion
0
-
0
948792 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Svenstrup-Godthåb IF Oversidder Svenstrup Stadion
948791 ma
24-10 2022
Kl. 19:15
Nørresundby FB Aalborg KFUM NFB Kunstgræs Lindholm
Udehold taberdømt
948790 ma
24-10 2022
Kl. 20:15
Nibe B Doense/Vebbestrup IF Nibe B Kunstgræs
Udehold taberdømt
948731 ma
31-10 2022
Kl. 19:00
Svenstrup-Godthåb IF Nørresundby FB Kunstgræsbane Svenstrup J
5
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind