MENU

M+60 7M Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
719577 on
30-03 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby KB Valby IP, Stadion, kunst
1
-
2
719578 to
31-03 2022
Kl. 18:15
Hvidovre/Friheden Husum Bk Langhøjskolen
3
-
7
719576 to
31-03 2022
Kl. 20:00
Union Sundby Bk. Genforeningspladsen
4
-
1
719575 ma
04-04 2022
Kl. 18:00
AB Tårnby B 1908 Tårnby Stadion
8
-
3
719581 ma
04-04 2022
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen
7
-
2
719584 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 Hvidovre/Friheden Tårnby Stadion
3
-
1
719580 on
06-04 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 3 Fr.holm Sydhavnen Vestamager Idrætsanlæg
4
-
1
719586 on
06-04 2022
Kl. 20:30
KB AB Tårnby Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
0
719590 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Hvidovre/Friheden Fr.holm Sydhavnen Strandmarkens Fritidscenter
4
-
6
719583 ma
11-04 2022
Kl. 19:40
Husum Bk Union Husumparken
8
-
2
719585 ma
11-04 2022
Kl. 19:45
B 1908 AB Tårnby 3 Sundby Idrætspark
0
-
4
719579 ti
12-04 2022
Kl. 18:00
Viktoria AB Tårnby 2 Fælledparken
1
-
10
719589 on
13-04 2022
Kl. 18:15
Sundby Bk. Husum Bk Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
7
719592 on
13-04 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 3 KB Vestamager Idrætsanlæg
2
-
5
719588 on
13-04 2022
Kl. 19:15
Fremad Valby AB Tårnby Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
0
719596 ti
19-04 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 Sundby Bk. Tårnby Stadion
5
-
2
719598 ti
19-04 2022
Kl. 20:30
KB Viktoria Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
0
719594 on
20-04 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby AB Tårnby 3 Vestamager Idrætsanlæg
3
-
1
719587 to
21-04 2022
Kl. 20:00
Union AB Tårnby 2 Grøndal Multicenter
0
-
9
719595 ma
25-04 2022
Kl. 19:40
Husum Bk Fremad Valby Husumparken
0
-
5
719597 ma
25-04 2022
Kl. 19:45
B 1908 Hvidovre/Friheden Sundby Idrætspark
3
-
6
719600 ti
26-04 2022
Kl. 19:15
Fremad Valby AB Tårnby 3 Kunst, Valby IP, tribunen
9
-
0
719654 on
27-04 2022
Kl. 19:40
Husum Bk AB Tårnby 2 Husumparken
1
-
5
719601 to
28-04 2022
Kl. 18:15
Sundby Bk. Fr.holm Sydhavnen Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
5
719599 to
28-04 2022
Kl. 20:00
Union B 1908 Grøndal Multicenter
4
-
1
719656 ma
02-05 2022
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen Husum Bk Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
4
719732 ti
03-05 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 Fremad Valby Tårnby Stadion
2
-
8
719733 on
04-05 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 3 Viktoria Vestamager Idrætsanlæg
2
-
0
719735 on
04-05 2022
Kl. 20:30
KB Union Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
1
719737 ma
09-05 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
1
719734 ma
09-05 2022
Kl. 19:45
B 1908 Sundby Bk. Sundby Idrætspark
5
-
4
719746 ti
10-05 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 Fr.holm Sydhavnen Tårnby Stadion
3
-
1
719741 to
12-05 2022
Kl. 18:15
Sundby Bk. KB Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
719744 to
12-05 2022
Kl. 19:30
Hvidovre/Friheden AB Tårnby 3 Strandmarkens Fritidscenter
5
-
0
719736 to
12-05 2022
Kl. 20:00
Union AB Tårnby Grøndal Multicenter
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
719745 ma
16-05 2022
Kl. 18:15
Husum Bk B 1908 Husumparken
7
-
2
719747 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Fr.holm Sydhavnen Fremad Valby Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
5
719749 ti
17-05 2022
Kl. 18:00
Viktoria Hvidovre/Friheden Fælledparken
1
-
3
719748 ti
17-05 2022
Kl. 19:30
AB Tårnby Sundby Bk. Tårnby Stadion
2
-
0
719757 on
18-05 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 3 Union Vestamager Idrætsanlæg
5
-
0
719758 on
18-05 2022
Kl. 19:45
B 1908 AB Tårnby 2 Sundby Idrætspark
1
-
5
719759 on
18-05 2022
Kl. 20:30
KB Husum Bk Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
2
719760 ma
23-05 2022
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen B 1908 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
2
719858 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 KB Tårnby Stadion
0
-
3
719762 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby Hvidovre/Friheden Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
1
719801 on
25-05 2022
Kl. 18:15
Sundby Bk. AB Tårnby 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
2
719857 on
25-05 2022
Kl. 19:40
Husum Bk AB Tårnby Husumparken
5
-
5
719761 on
25-05 2022
Kl. 20:00
Union Viktoria Grøndal Multicenter
4
-
1
719903 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Hvidovre/Friheden Union Strandmarkens Fritidscenter
7
-
3
719906 ma
30-05 2022
Kl. 20:30
KB Fr.holm Sydhavnen Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
1
719904 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Viktoria Sundby Bk. Fælledparken
1
-
5
719901 ti
31-05 2022
Kl. 19:30
AB Tårnby AB Tårnby 2 Tårnby Stadion
1
-
4
719902 on
01-06 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby B 1908 Kunst, Valby IP, tribunen
10
-
0
719905 on
01-06 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 3 Husum Bk Vestamager Idrætsanlæg
1
-
2
719591 on
08-06 2022
Kl. 18:00
Viktoria B 1908 Fælledparken
1
-
4
719582 to
09-06 2022
Kl. 18:15
Sundby Bk. Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
12
719657 to
09-06 2022
Kl. 18:15
AB Tårnby Hvidovre/Friheden Tårnby Stadion
10
-
3
719593 to
09-06 2022
Kl. 20:00
Union Fr.holm Sydhavnen Genforeningspladsen
1
-
14
719907 ma
13-06 2022
Kl. 19:15
Fr.holm Sydhavnen AB Tårnby Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
1
719910 ma
13-06 2022
Kl. 19:40
Husum Bk Viktoria Husumparken
9
-
2
719911 ti
14-06 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 AB Tårnby 3 Tårnby Stadion
1
-
1
719912 on
15-06 2022
Kl. 19:45
B 1908 KB Sundby Idrætspark
1
-
4
719655 to
16-06 2022
Kl. 18:00
Viktoria AB Tårnby Fælledparken
3
-
2
719909 to
16-06 2022
Kl. 18:15
Sundby Bk. Hvidovre/Friheden Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
719908 to
16-06 2022
Kl. 20:00
Union Fremad Valby Genforeningspladsen
0
-
6
719653
19-06 2022
Kl. 19:00
Hvidovre/Friheden KB Strandmarkens Fritidscenter
2
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind