MENU

M+40 2 7M Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
717625 ti
19-04 2022
Kl. 20:30
HIK Pioneren Gentofte Sportspark Vest
0
-
3
717513 on
20-04 2022
Kl. 20:00
Fremad Amager BK Jyden Sundby Idrætspark
1
-
7
717512 to
21-04 2022
Kl. 19:00
Amager FF Gentofte FK Kastrup IA ved Diget
3
-
2
717624
23-04 2022
Kl. 12:00
Hellas 3 Oversidder Engdraget
717629 ma
25-04 2022
Kl. 19:15
BK Jyden Amager FF Kunst, Valby IP, tribunen
7
-
1
717630 ma
25-04 2022
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Amager
717627 on
27-04 2022
Kl. 18:30
Pioneren Husum Bk Vigerslevparken
3
-
0
717628
on
27-04 2022
Kl. 20:20
Gentofte FK HIK Gentofte Sportspark Vest
5
-
1
717631
30-04 2022
Kl. 13:45
Sundby KFUM Hellas 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
717636
ma
02-05 2022
Kl. 18:00
Husum Bk Hellas 3 Husumparken
3
-
2
717633 ma
02-05 2022
Kl. 22:00
Amager FF Oversidder Kastrup IA ved Diget
717632 on
04-05 2022
Kl. 18:30
Pioneren Gentofte FK Vigerslevparken
2
-
2
717634 on
04-05 2022
Kl. 20:30
Fremad Amager Sundby KFUM Sundby Idrætspark
4
-
3
717635 ti
10-05 2022
Kl. 20:30
HIK BK Jyden Gentofte Sportspark Vest
2
-
5
717637
on
11-05 2022
Kl. 20:20
Gentofte FK Husum Bk Gentofte Sportspark Vest
3
-
2
717639 to
12-05 2022
Kl. 19:15
Hellas 3 Fremad Amager Engdraget
2
-
7
717641
14-05 2022
Kl. 16:00
Sundby KFUM Amager FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
717640
14-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder HIK
717642 ma
16-05 2022
Kl. 22:00
Pioneren Oversidder Vigerslevparken
718012 ti
17-05 2022
Kl. 20:30
HIK Sundby KFUM Gentofte Sportspark Vest
Udehold taberdømt
718013
on
18-05 2022
Kl. 19:40
Husum Bk Fremad Amager Husumparken
3
-
3
718011 on
18-05 2022
Kl. 20:20
Gentofte FK BK Jyden Gentofte Sportspark Vest
2
-
8
717643 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Amager FF Hellas 3 Kastrup IA ved Diget
4
-
1
718014 ma
23-05 2022
Kl. 20:00
Fremad Amager Amager FF Sundby Idrætspark
2
-
3
717638 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Pioneren BK Jyden Vigerslevparken
1
-
8
718015
28-05 2022
Kl. 10:00
BK Jyden Husum Bk Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
718018
28-05 2022
Kl. 10:00
Sundby KFUM Pioneren Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
718017
28-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder Gentofte FK
718063
ma
30-05 2022
Kl. 19:40
Husum Bk Amager FF Husumparken
2
-
3
718061 ma
30-05 2022
Kl. 22:00
BK Jyden Oversidder Valby Idrætspark
718019 on
01-06 2022
Kl. 18:30
Pioneren Hellas 3 Vigerslevparken
4
-
1
718020 on
01-06 2022
Kl. 20:20
Gentofte FK Sundby KFUM Gentofte Sportspark Vest
4
-
2
718062 to
02-06 2022
Kl. 20:30
HIK Fremad Amager HIK
2
-
4
718067 ma
06-06 2022
Kl. 22:00
Husum Bk Oversidder Husumparken
717626
on
08-06 2022
Kl. 19:40
Husum Bk Sundby KFUM Husumparken
2
-
6
718065 on
08-06 2022
Kl. 20:00
Fremad Amager Pioneren Sundby Idrætspark
4
-
4
718064 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Amager FF HIK Kastrup IA ved Diget
3
-
1
718066 to
09-06 2022
Kl. 19:15
Hellas 3 Gentofte FK Engdraget
3
-
5
718016 ma
13-06 2022
Kl. 19:15
Hellas 3 HIK Engdraget
1
-
0
718201 ma
13-06 2022
Kl. 22:00
Oversidder Sundby KFUM
718071 ti
14-06 2022
Kl. 18:00
BK Jyden Hellas 3 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
5
718070 on
15-06 2022
Kl. 20:20
Gentofte FK Fremad Amager Gentofte Sportspark Vest
0
-
4
718072 to
16-06 2022
Kl. 20:30
HIK Husum Bk HIK
Udehold taberdømt
718068 fr
17-06 2022
Kl. 19:00
Sundby KFUM BK Jyden Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
5
718069
18-06 2022
Kl. 14:00
Pioneren Amager FF Vigerslevparken
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind