MENU

U13 Drenge Liga 3 11M (09) forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
705343
26-03 2022
Kl. 13:30
Himmelev-Veddelev BK B 1903 Himmelev Idrætspark
0 - 3
705341
27-03 2022
Kl. 11:45
FC Nakskov Glostrup OK+ stadion
Udehold taberdømt
705342
27-03 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
705344
27-03 2022
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Lyngby Boldklub (2) SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1 - 2
705348
02-04 2022
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub (2) Rørby-Værslev IF Lyngby Stadion
Udehold taberdømt
705349
02-04 2022
Kl. 11:00
Glostrup Solrød FC Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2 - 3
705350
02-04 2022
Kl. 12:00
Fix FC Nakskov Tingbjerg Idrætspark
1 - 2
705346
03-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
705347
03-04 2022
Kl. 12:00
B 1903 Herlufsholm GF B1903
0 - 2
705345
09-04 2022
Kl. 14:30
Rørby-Værslev IF Fix Munkesø Stadion Kunst
Hjemmehold taberdømt
705353
23-04 2022
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub (2) Fix Lyngby Stadion
1 - 2
705355
23-04 2022
Kl. 12:00
Rørby-Værslev IF B 1903 Rørby Stadion
2 - 6
705352
23-04 2022
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK Glostrup Himmelev Idrætspark
0 - 2
705351
24-04 2022
Kl. 12:00
Solrød FC FC Nakskov Solrød Idrætscenter
5 - 1
705354
24-04 2022
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Oversidder SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
705425
30-04 2022
Kl. 11:00
Glostrup Herlufsholm GF Glostrup Idrætspark
3 - 0
705426
30-04 2022
Kl. 12:15
Fix Solrød FC Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
705423
01-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Rørby-Værslev IF
705424
01-05 2022
Kl. 12:00
B 1903 Lyngby Boldklub (2) B1903
2 - 3
705356
01-05 2022
Kl. 12:00
FC Nakskov Himmelev-Veddelev BK OK+ stadion
2 - 1
705429
07-05 2022
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub (2) Oversidder Lyngby Stadion
705431
07-05 2022
Kl. 12:00
Rørby-Værslev IF Glostrup Rørby Stadion
3 - 2
705427
07-05 2022
Kl. 14:00
B 1903 Fix B1903
2 - 2
705428
07-05 2022
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Solrød FC Himmelev Idrætspark
1 - 8
705430
08-05 2022
Kl. 12:00
Herlufsholm GF FC Nakskov SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3 - 0
705435
21-05 2022
Kl. 11:00
Glostrup Lyngby Boldklub (2) Glostrup Idrætspark
1 - 3
705436
21-05 2022
Kl. 12:00
Fix Himmelev-Veddelev BK Gadelandet
4 - 0
705433
22-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder B 1903
705434
22-05 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Herlufsholm GF Solrød Idrætscenter
1 - 3
705432
22-05 2022
Kl. 14:00
FC Nakskov Rørby-Værslev IF OK+ stadion
2 - 1
705441
28-05 2022
Kl. 13:00
Rørby-Værslev IF Solrød FC Rørby Stadion
2 - 3
705437
29-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Fix
705440
29-05 2022
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Himmelev-Veddelev BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Udehold taberdømt
705439
29-05 2022
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub (2) FC Nakskov Lyngby Stadion
2 - 3
705445
11-06 2022
Kl. 11:00
Glostrup Oversidder Glostrup Idrætspark
705446
11-06 2022
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Fix SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3 - 4
705444
11-06 2022
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK Rørby-Værslev IF Himmelev Idrætspark
4 - 3
705442
12-06 2022
Kl. 12:00
FC Nakskov B 1903 OK+ stadion
1 - 1
705443
12-06 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Lyngby Boldklub (2) Solrød Idrætscenter
7 - 2
705438
on
15-06 2022
Kl. 18:45
B 1903 Glostrup B1903
2 - 1
705447
19-06 2022
Kl. 12:00
Oversidder FC Nakskov
705448
19-06 2022
Kl. 12:00
B 1903 Solrød FC B1903
3 - 3
705452
19-06 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub (2) Himmelev-Veddelev BK Lyngby Stadion
3 - 0
705539
19-06 2022
Kl. 12:00
Fix Glostrup Tingbjerg Idrætspark
3 - 2
705540
19-06 2022
Kl. 12:00
Rørby-Værslev IF Herlufsholm GF Rørby Stadion
1 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Puljevinderen vil til sæsonens sidste kamp få overrakt pokal samt medaljer.

Log ind