Kvindeserie Øst 21-22 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
663878
02-04 2022
12:00 Fremad Valby Husum Bk Valby Idrætspark
2
-
3
02. apr 2022
12:00
Fremad Valby
2
Husum Bk
3
663877
02-04 2022
12:45 Køge BK (2) Ølstykke FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
3
02. apr 2022
12:45
Køge BK (2)
4
Ølstykke FC
3
663874
03-04 2022
11:00 Vipperød BK NFC/VIF Vipperødhallen
0
-
5
03. apr 2022
11:00
Vipperød BK
0
NFC/VIF
5
663875
03-04 2022
12:00 Sundby (2) Østerbro IF (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
03. apr 2022
12:00
Sundby (2)
4
Østerbro IF (2)
1
663876
03-04 2022
12:30 Oversidder ØKF
03. apr 2022
12:30
Oversidder
ØKF
663879
09-04 2022
11:15 Ølstykke FC Fremad Valby Ølstykke Stadion Kunstgræs
4
-
1
09. apr 2022
11:15
Ølstykke FC
4
Fremad Valby
1
663881
09-04 2022
12:00 Husum Bk Vipperød BK Husumparken
1
-
1
09. apr 2022
12:00
Husum Bk
1
Vipperød BK
1
663882
09-04 2022
12:00 Østerbro IF (2) Oversidder Fælledparken
09. apr 2022
12:00
Østerbro IF (2)
Oversidder
663880
09-04 2022
13:15 NFC/VIF Sundby (2) Vordingborg Kunst "Panteren"
0
-
0
09. apr 2022
13:15
NFC/VIF
0
Sundby (2)
0
663884
10-04 2022
12:30 BSF (2) Køge BK (2) Ballerup Idrætspark
HHT
10. apr 2022
12:30
BSF (2)
Køge BK (2)
HHT
663883
on20-04 2022
18:30 ØKF Albertslund BS 72 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
20. apr 2022
18:30
ØKF
3
Albertslund BS 72
3
663886
23-04 2022
11:00 Ølstykke FC Husum Bk Ølstykke Stadion
4
-
1
23. apr 2022
11:00
Ølstykke FC
4
Husum Bk
1
664024
23-04 2022
12:00 Fremad Valby BSF (2) Valby Idrætspark
4
-
1
23. apr 2022
12:00
Fremad Valby
4
BSF (2)
1
663885
23-04 2022
13:00 Albertslund BS 72 Østerbro IF (2) Sportspladsen i Syd
1
-
3
23. apr 2022
13:00
Albertslund BS 72
1
Østerbro IF (2)
3
663887
24-04 2022
12:00 Sundby (2) Vipperød BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
24. apr 2022
12:00
Sundby (2)
2
Vipperød BK
1
664022
24-04 2022
12:30 Oversidder NFC/VIF
24. apr 2022
12:30
Oversidder
NFC/VIF
664023
24-04 2022
15:00 Køge BK (2) ØKF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
2
24. apr 2022
15:00
Køge BK (2)
3
ØKF
2
664026
30-04 2022
12:00 Husum Bk Sundby (2) Husumparken
2
-
1
30. apr 2022
12:00
Husum Bk
2
Sundby (2)
1
664028
30-04 2022
12:00 Østerbro IF (2) Køge BK (2) Fælledparken
0
-
1
30. apr 2022
12:00
Østerbro IF (2)
0
Køge BK (2)
1
664025
30-04 2022
13:30 NFC/VIF Albertslund BS 72 Nykøbing FC
3
-
2
30. apr 2022
13:30
NFC/VIF
3
Albertslund BS 72
2
664029
30-04 2022
14:00 ØKF Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
30. apr 2022
14:00
ØKF
3
Fremad Valby
2
664027
01-05 2022
11:00 Vipperød BK Oversidder Vipperødhallen
01. maj 2022
11:00
Vipperød BK
Oversidder
664030
01-05 2022
12:30 BSF (2) Ølstykke FC Ballerup Idrætspark
2
-
4
01. maj 2022
12:30
BSF (2)
2
Ølstykke FC
4
664032
07-05 2022
11:00 Ølstykke FC ØKF Ølstykke Stadion
6
-
0
07. maj 2022
11:00
Ølstykke FC
6
ØKF
0
664031
07-05 2022
13:00 Albertslund BS 72 Vipperød BK Sportspladsen i Syd
3
-
2
07. maj 2022
13:00
Albertslund BS 72
3
Vipperød BK
2
664036
07-05 2022
14:00 Fremad Valby Østerbro IF (2) Valby Idrætspark
0
-
0
07. maj 2022
14:00
Fremad Valby
0
Østerbro IF (2)
0
664033
08-05 2022
12:30 Oversidder Sundby (2)
08. maj 2022
12:30
Oversidder
Sundby (2)
664034
08-05 2022
12:30 BSF (2) Husum Bk Ballerup Idrætspark
0
-
8
08. maj 2022
12:30
BSF (2)
0
Husum Bk
8
664035
08-05 2022
15:00 Køge BK (2) NFC/VIF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
08. maj 2022
15:00
Køge BK (2)
2
NFC/VIF
2
664038
14-05 2022
12:00 Husum Bk Oversidder Husumparken
14. maj 2022
12:00
Husum Bk
Oversidder
664037
14-05 2022
13:30 NFC/VIF Fremad Valby THUN Arena
3
-
2
14. maj 2022
13:30
NFC/VIF
3
Fremad Valby
2
664041
15-05 2022
12:00 Sundby (2) Albertslund BS 72 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
15. maj 2022
12:00
Sundby (2)
2
Albertslund BS 72
3
664039
15-05 2022
13:00 Vipperød BK Køge BK (2) Vipperødhallen
2
-
3
15. maj 2022
13:00
Vipperød BK
2
Køge BK (2)
3
663873
ti17-05 2022
18:15 Albertslund BS 72 BSF (2) Sportspladsen i Syd
3
-
3
17. maj 2022
18:15
Albertslund BS 72
3
BSF (2)
3
664044
to19-05 2022
19:00 Ølstykke FC NFC/VIF Ølstykke Stadion
5
-
1
19. maj 2022
19:00
Ølstykke FC
5
NFC/VIF
1
664045
21-05 2022
12:00 ØKF Husum Bk Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
21. maj 2022
12:00
ØKF
1
Husum Bk
3
664048
21-05 2022
12:00 Fremad Valby Vipperød BK Valby Idrætspark
4
-
1
21. maj 2022
12:00
Fremad Valby
4
Vipperød BK
1
664047
21-05 2022
13:00 Køge BK (2) Sundby (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
21. maj 2022
13:00
Køge BK (2)
3
Sundby (2)
1
664043
21-05 2022
15:00 Albertslund BS 72 Oversidder Sportspladsen i Syd
21. maj 2022
15:00
Albertslund BS 72
Oversidder
664046
22-05 2022
12:30 BSF (2) Østerbro IF (2) Ballerup Idrætspark
1
-
1
22. maj 2022
12:30
BSF (2)
1
Østerbro IF (2)
1
664042
ti24-05 2022
19:00 ØKF BSF (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
24. maj 2022
19:00
ØKF
3
BSF (2)
3
664050
28-05 2022
12:00 Husum Bk Albertslund BS 72 Husumparken
1
-
1
28. maj 2022
12:00
Husum Bk
1
Albertslund BS 72
1
664052
28-05 2022
12:00 Østerbro IF (2) ØKF Fælledparken
1
-
2
28. maj 2022
12:00
Østerbro IF (2)
1
ØKF
2
664049
28-05 2022
13:30 NFC/VIF BSF (2) Nykøbing FC
0
-
0
28. maj 2022
13:30
NFC/VIF
0
BSF (2)
0
664051
29-05 2022
11:00 Vipperød BK Ølstykke FC Vipperødhallen
0
-
4
29. maj 2022
11:00
Vipperød BK
0
Ølstykke FC
4
664053
29-05 2022
12:00 Sundby (2) Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
29. maj 2022
12:00
Sundby (2)
4
Fremad Valby
2
664054
29-05 2022
12:30 Oversidder Køge BK (2)
29. maj 2022
12:30
Oversidder
Køge BK (2)
664055
04-06 2022
11:00 Ølstykke FC Sundby (2) Ølstykke Stadion
1
-
2
04. jun 2022
11:00
Ølstykke FC
1
Sundby (2)
2
664060
04-06 2022
12:00 Fremad Valby Oversidder Valby Idrætspark
04. jun 2022
12:00
Fremad Valby
Oversidder
664057
04-06 2022
14:00 ØKF NFC/VIF Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
04. jun 2022
14:00
ØKF
0
NFC/VIF
1
664058
05-06 2022
12:30 BSF (2) Vipperød BK Ballerup Idrætspark
5
-
3
05. jun 2022
12:30
BSF (2)
5
Vipperød BK
3
664059
05-06 2022
15:00 Køge BK (2) Albertslund BS 72 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
7
-
1
05. jun 2022
15:00
Køge BK (2)
7
Albertslund BS 72
1
664040
ti07-06 2022
19:00 Ølstykke FC Østerbro IF (2) Ølstykke Stadion
1
-
1
07. jun 2022
19:00
Ølstykke FC
1
Østerbro IF (2)
1
664063
11-06 2022
12:45 Køge BK (2) Husum Bk Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
0
11. jun 2022
12:45
Køge BK (2)
5
Husum Bk
0
664061
11-06 2022
13:00 Albertslund BS 72 Fremad Valby Sportspladsen i Syd
4
-
1
11. jun 2022
13:00
Albertslund BS 72
4
Fremad Valby
1
664062
11-06 2022
13:30 NFC/VIF Østerbro IF (2) THUN Arena
2
-
4
11. jun 2022
13:30
NFC/VIF
2
Østerbro IF (2)
4
664065
12-06 2022
12:00 Sundby (2) BSF (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
12. jun 2022
12:00
Sundby (2)
4
BSF (2)
1
664066
12-06 2022
12:30 Oversidder Ølstykke FC
12. jun 2022
12:30
Oversidder
Ølstykke FC
664056
ti14-06 2022
19:30 Østerbro IF (2) Husum Bk Fælledparken
1
-
2
14. jun 2022
19:30
Østerbro IF (2)
1
Husum Bk
2
664064
to16-06 2022
19:00 Vipperød BK ØKF Vipperødhallen
UHT
16. jun 2022
19:00
Vipperød BK
ØKF
UHT
664569
18-06 2022
14:00 Ølstykke FC Albertslund BS 72 Ølstykke Stadion
UHT
18. jun 2022
14:00
Ølstykke FC
Albertslund BS 72
UHT
664570
18-06 2022
14:00 Husum Bk NFC/VIF Husumparken
2
-
1
18. jun 2022
14:00
Husum Bk
2
NFC/VIF
1
664571
18-06 2022
14:00 Østerbro IF (2) Vipperød BK Fælledparken
5
-
0
18. jun 2022
14:00
Østerbro IF (2)
5
Vipperød BK
0
664572
18-06 2022
14:00 ØKF Sundby (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
18. jun 2022
14:00
ØKF
1
Sundby (2)
1
664573
18-06 2022
14:00 BSF (2) Oversidder Ballerup Idrætspark
18. jun 2022
14:00
BSF (2)
Oversidder
664574
18-06 2022
14:00 Fremad Valby Køge BK (2) Valby Idrætspark
1
-
2
18. jun 2022
14:00
Fremad Valby
1
Køge BK (2)
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nummer 1-2 rykker op i 2.division.

Nummer 11-12 rykker ned i LU.

Log ind