MENU

U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
406018
ti
12-04 2022
Kl. 17:45
Helsinge Fodbold Hareskov IF (2) Helsinge Stadion
1
-
3
406019 on
13-04 2022
Kl. 17:15
Frem Hellebæk/Hornbæk IF Farum BK Pedella Park
4
-
1
406120
17-04 2022
Kl. 11:00
Nivå-Kokkedal FK Frederiksværk Fodbold Klub (2) Karsemosegård
13
-
0
406017 ti
19-04 2022
Kl. 17:00
IF Skjold Birkerød Brødeskov IF Birkerød Stadion
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
407026
23-04 2022
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub (2) IF Bytoften (2) Frederiksværk Stadion
2
-
0
407028
23-04 2022
Kl. 10:30
Hareskov IF (2) IF Skjold Birkerød Birkevang
5
-
2
407030
23-04 2022
Kl. 11:00
Gilleleje FK Frem Hellebæk/Hornbæk IF Nellerupgård Stadion
0
-
6
407027
23-04 2022
Kl. 14:15
Brødeskov IF Nivå-Kokkedal FK Brødeskov Stadion
2
-
8
407035 on
27-04 2022
Kl. 18:15
IF Bytoften (2) Frem Hellebæk/Hornbæk IF Gladsaxe skole
1
-
7
407031
30-04 2022
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub (2) Brødeskov IF Frederiksværk Stadion
3
-
7
407033
01-05 2022
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Gilleleje FK Helsinge Stadion
1
-
6
407034
01-05 2022
Kl. 11:00
Nivå-Kokkedal FK Hareskov IF (2) Karsemosegård
0
-
2
407032
01-05 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Farum BK Birkerød Stadion
2
-
5
407038
on
04-05 2022
Kl. 17:15
Frem Hellebæk/Hornbæk IF Helsinge Fodbold Pedella Park
7
-
0
407036 to
05-05 2022
Kl. 17:30
Brødeskov IF IF Bytoften (2) Brødeskov Stadion
1
-
3
407037
07-05 2022
Kl. 10:30
Hareskov IF (2) Frederiksværk Fodbold Klub (2) Birkevang
1
-
10
407040
07-05 2022
Kl. 11:00
Gilleleje FK IF Skjold Birkerød Nellerupgård Stadion
1
-
6
407039
07-05 2022
Kl. 11:15
Farum BK Nivå-Kokkedal FK Stavnsholt
2
-
2
407042 to
12-05 2022
Kl. 17:00
IF Skjold Birkerød Frem Hellebæk/Hornbæk IF Birkerød Stadion
6
-
3
407043 to
12-05 2022
Kl. 17:30
Brødeskov IF Hareskov IF (2) Brødeskov Stadion
1
-
5
407041
14-05 2022
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub (2) Farum BK Frederiksværk Stadion
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
407044
15-05 2022
Kl. 11:00
Nivå-Kokkedal FK Gilleleje FK Karsemosegård
5
-
2
407046
15-05 2022
Kl. 11:45
IF Bytoften (2) Helsinge Fodbold Gladsaxe skole
5
-
0
407049
on
18-05 2022
Kl. 17:15
Frem Hellebæk/Hornbæk IF Nivå-Kokkedal FK Pedella Park
4
-
1
407053 to
19-05 2022
Kl. 17:30
Brødeskov IF Gilleleje FK Brødeskov Stadion
1
-
7
407029 to
19-05 2022
Kl. 18:00
Farum BK Helsinge Fodbold Stavnsholt
3
-
1
407048
21-05 2022
Kl. 10:30
Hareskov IF (2) IF Bytoften (2) Birkevang
5
-
3
407051
21-05 2022
Kl. 11:00
Gilleleje FK Frederiksværk Fodbold Klub (2) Nellerupgård Stadion
9
-
6
407050
21-05 2022
Kl. 11:15
Farum BK Brødeskov IF Stavnsholt
3
-
5
407047
21-05 2022
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold IF Skjold Birkerød Helsinge Stadion
4
-
9
407052 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub (2) Frem Hellebæk/Hornbæk IF Frederiksværk Stadion
0
-
8
407054
28-05 2022
Kl. 11:15
Hareskov IF (2) Farum BK Birkevang
1
-
5
407055
29-05 2022
Kl. 11:00
Nivå-Kokkedal FK Helsinge Fodbold Karsemosegård
13
-
1
407056
29-05 2022
Kl. 16:15
IF Bytoften (2) IF Skjold Birkerød Gladsaxe skole
2
-
6
407059 on
01-06 2022
Kl. 17:15
Frem Hellebæk/Hornbæk IF Brødeskov IF Pedella Park
7
-
0
407061 to
02-06 2022
Kl. 17:30
Gilleleje FK Hareskov IF (2) Nellerupgård Stadion
5
-
1
407058
to
02-06 2022
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub (2) Helsinge Stadion
0
-
5
407060
05-06 2022
Kl. 14:30
IF Bytoften (2) Farum BK Gladsaxe skole
4
-
5
407064 ti
07-06 2022
Kl. 17:00
Hareskov IF (2) Frem Hellebæk/Hornbæk IF Birkevang
0
-
8
407063
to
09-06 2022
Kl. 17:30
Brødeskov IF Helsinge Fodbold Brødeskov Stadion
3
-
3
407076
11-06 2022
Kl. 11:15
Farum BK Gilleleje FK Stavnsholt
2
-
2
407065
11-06 2022
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK IF Bytoften (2) Karsemosegård
5
-
3
407062 to
16-06 2022
Kl. 17:30
Frederiksværk Fodbold Klub (2) IF Skjold Birkerød Frederiksværk Stadion
0
-
7
407057
18-06 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Nivå-Kokkedal FK Birkerød Stadion
2
-
2
407025
19-06 2022
Kl. 15:00
IF Bytoften (2) Gilleleje FK Gladsaxe skole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind