MENU

U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
398891
09-04 2022
Kl. 11:00
Hundested IK LSF (1) Hundested Stadion
4
-
0
398894
16-04 2022
Kl. 11:15
Hareskov IF Oversidder Birkevang
398893
ti
19-04 2022
Kl. 17:30
FC Holte Lynge-Uggeløse IF Rudegård Stadion
4
-
3
398895
23-04 2022
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Hareskov IF Lyngehallen
6
-
2
398898
23-04 2022
Kl. 10:00
Ølstykke FC Hundested IK Ølstykke Stadion
7
-
4
398897
23-04 2022
Kl. 10:30
LSF (1) Måløv BK Smørum Idrætscenter
7
-
5
398899
24-04 2022
Kl. 10:30
Oversidder BSF
398896
24-04 2022
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK (2) FC Holte Karsemosegård
4
-
2
398890 to
28-04 2022
Kl. 18:00
Måløv BK Nivå-Kokkedal FK (2) Måløv Idrætspark
9
-
2
398900
30-04 2022
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Nivå-Kokkedal FK (2) Lyngehallen
4
-
1
398902
30-04 2022
Kl. 11:00
Hundested IK Oversidder Hundested Stadion
398903
30-04 2022
Kl. 11:15
FC Holte LSF (1) Rudegård Stadion
1
-
5
398979
30-04 2022
Kl. 11:15
Hareskov IF BSF Birkevang
6
-
0
398901
30-04 2022
Kl. 12:15
Måløv BK Ølstykke FC Måløv Idrætspark
2
-
2
399236
07-05 2022
Kl. 10:00
Ølstykke FC FC Holte Ølstykke Stadion
2
-
3
399234
07-05 2022
Kl. 10:30
LSF (1) Lynge-Uggeløse IF Smørum Idrætscenter
7
-
3
399237
08-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Måløv BK
399230
08-05 2022
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK (2) Hareskov IF Karsemosegård
5
-
1
399235 on
11-05 2022
Kl. 18:00
BSF Hundested IK Ballerup Idrætspark
0
-
3
399238
14-05 2022
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Ølstykke FC Lyngehallen
2
-
6
399241
14-05 2022
Kl. 11:15
FC Holte Oversidder Rudegård Stadion
399499
14-05 2022
Kl. 11:15
Hareskov IF Hundested IK Birkevang
3
-
1
399240
15-05 2022
Kl. 11:00
Nivå-Kokkedal FK (2) LSF (1) Karsemosegård
1
-
10
399504 on
18-05 2022
Kl. 18:00
BSF FC Holte Ballerup Idrætspark
0
-
6
399508
21-05 2022
Kl. 10:00
Ølstykke FC Nivå-Kokkedal FK (2) Ølstykke Stadion
6
-
2
399501
21-05 2022
Kl. 10:30
LSF (1) Hareskov IF Smørum Idrætscenter
2
-
3
399500
21-05 2022
Kl. 11:00
Hundested IK Måløv BK Hundested Stadion
1
-
10
399239 ti
24-05 2022
Kl. 17:00
Måløv BK BSF Måløv Idrætspark
8
-
1
399515
28-05 2022
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF BSF Lyngehallen
2
-
1
399517
28-05 2022
Kl. 10:30
LSF (1) Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
1
-
7
399518
28-05 2022
Kl. 11:15
FC Holte Hundested IK Rudegård Stadion
4
-
4
399519
28-05 2022
Kl. 11:15
Hareskov IF Måløv BK Birkevang
0
-
5
399516
29-05 2022
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK (2) Oversidder Karsemosegård
399848
on
01-06 2022
Kl. 18:00
BSF Nivå-Kokkedal FK (2) Ballerup Idrætspark
3
-
9
399850
04-06 2022
Kl. 10:00
Oversidder LSF (1)
399847
04-06 2022
Kl. 11:00
Hundested IK Lynge-Uggeløse IF Hundested Stadion
2
-
2
399849
04-06 2022
Kl. 11:15
Hareskov IF Ølstykke FC Birkevang
0
-
4
399520 ti
07-06 2022
Kl. 17:00
Måløv BK FC Holte Måløv Idrætspark
6
-
6
399514 on
08-06 2022
Kl. 18:00
Oversidder Lynge-Uggeløse IF
399851
11-06 2022
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Måløv BK Lyngehallen
5
-
6
400037
11-06 2022
Kl. 10:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
399853
11-06 2022
Kl. 10:30
LSF (1) BSF Smørum Idrætscenter
7
-
0
399852
11-06 2022
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK (2) Hundested IK Karsemosegård
2
-
6
398892
on
15-06 2022
Kl. 18:00
BSF Ølstykke FC Ballerup Idrætspark
1
-
6
399854
18-06 2022
Kl. 13:45
FC Holte Hareskov IF Rudegård Stadion
3
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind