MENU

8-mands +60 - 2022 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
827779 ma
04-04 2022
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb Taastrup FC Brede Idrætsplads
2
-
0
827774 ma
04-04 2022
Kl. 20:00
Oversidder Strandgårdsparkens Boldklub
827778 on
06-04 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Oversidder Birkevang
827775 on
06-04 2022
Kl. 20:00
Oversidder Værløse BK
827777 on
06-04 2022
Kl. 20:00
Oversidder BSF
827773 on
06-04 2022
Kl. 20:45
Lyngby Boldklub 1921 Allerød FK Lyngby Stadion
1
-
5
827782 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
BSF Hareskov IF Ballerup Idrætspark
3
-
2
827785 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Oversidder Ishøj Idrætscenter
827780 ti
12-04 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Oversidder Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
827783 on
13-04 2022
Kl. 12:00
Jægerspris IK Oversidder Møllegårdhallen
827793 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Taastrup FC
827792 ti
19-04 2022
Kl. 19:30
Brede/Høsterkøb BSF Brede Idrætsplads
0
-
1
827787 ti
19-04 2022
Kl. 20:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
827789 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Strandgårdsparkens Boldklub
827791 on
20-04 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Jægerspris IK Birkevang
3
-
6
827790 on
20-04 2022
Kl. 20:00
Oversidder Værløse BK
827788 on
20-04 2022
Kl. 20:00
Oversidder Allerød FK
827796 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
827797 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Jægerspris IK Brede/Høsterkøb Møllegårdhallen
3
-
1
827798 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Hareskov IF Værløse Stadion
0
-
3
827799 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Oversidder Ishøj Idrætscenter
827800 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
827795 ma
25-04 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
827794 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Allerød FK Oversidder Allerød Idrætspark
827806 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Jægerspris IK
827807 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
BSF Taastrup FC Ballerup Idrætspark
5
-
2
827802 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
827805 on
04-05 2022
Kl. 19:30
Brede/Høsterkøb Værløse BK Brede Idrætsplads
3
-
0
827804 on
04-05 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Strandgårdsparkens Boldklub Birkevang
2
-
2
827803 on
04-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder Allerød FK
827801 on
04-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
827942 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Jægerspris IK BSF Møllegårdhallen
3
-
1
827943 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
827944 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Brede/Høsterkøb Ishøj Idrætscenter
0
-
5
827945 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
827940 ma
09-05 2022
Kl. 20:00
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
827941 ma
09-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
827808 ti
10-05 2022
Kl. 20:00
Allerød FK Hareskov IF Allerød Idrætspark
4
-
8
827950 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Strandgårdsparkens Boldklub
827952 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Jægerspris IK Taastrup FC Møllegårdhallen
1
-
0
827946 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
827948 on
18-05 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Lyngby Boldklub 1921 Birkevang
2
-
3
827949 on
18-05 2022
Kl. 20:00
Brede/Høsterkøb Allerød FK Brede Idrætsplads
4
-
3
827947 on
18-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
827776 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Jægerspris IK
828124 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Jægerspris IK Værløse Stadion
2
-
0
828125 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub BSF Ishøj Idrætscenter
1
-
2
828126 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
827955 ma
23-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder Hareskov IF
827953 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Allerød FK Oversidder Allerød Idrætspark
828123 on
25-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
828130 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
828132 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Jægerspris IK Strandgårdsparkens Boldklub Møllegårdhallen
3
-
2
828129 ma
30-05 2022
Kl. 19:30
Brede/Høsterkøb Oversidder Brede Idrætsplads
828127 ma
30-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
828128 on
01-06 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Oversidder Birkevang
828144 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Allerød FK Jægerspris IK Allerød Idrætspark
0
-
3
828161 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Værløse BK Ishøj Idrætscenter
1
-
6
828162 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
828146 ti
07-06 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
828148 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Hareskov IF
828145 on
08-06 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 BSF Lyngby Stadion
1
-
4
828147 on
08-06 2022
Kl. 20:00
Oversidder Brede/Høsterkøb
828165 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
828176 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Jægerspris IK Lyngby Boldklub 1921 Møllegårdhallen
1
-
0
828177 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Allerød FK Værløse Stadion
2
-
1
828178 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Taastrup FC Ishøj Idrætscenter
0
-
7
828164 ma
13-06 2022
Kl. 19:30
Brede/Høsterkøb Oversidder Brede Idrætsplads
828163 on
15-06 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Oversidder Birkevang
828131 to
16-06 2022
Kl. 19:00
BSF Allerød FK Ballerup Idrætspark
4
-
3
828175 to
16-06 2022
Kl. 19:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
828190 ma
20-06 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Værløse BK Lyngby Stadion
2
-
1
828191 ma
20-06 2022
Kl. 20:00
Oversidder Jægerspris IK
828192 on
22-06 2022
Kl. 18:30
Oversidder BSF
828193 on
22-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
828195 on
22-06 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Taastrup FC Birkevang
4
-
1
828194 on
22-06 2022
Kl. 20:00
Oversidder Brede/Høsterkøb
827951 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
BSF Værløse BK Ballerup Idrætspark
2
-
1
828197 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
828198 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
828205 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Jægerspris IK Oversidder Møllegårdhallen
828206 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
828207 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Lyngby Boldklub 1921 Ishøj Idrætscenter
3
-
2
828208 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Allerød FK NyBolig Park
6
-
0
828196 ma
27-06 2022
Kl. 20:00
Brede/Høsterkøb Hareskov IF Brede Idrætsplads
4
-
2
827781 on
29-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Brede/Høsterkøb
828210 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Hareskov IF
828211 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
828232 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
Jægerspris IK Oversidder Møllegårdhallen
828233 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
828234 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Oversidder Ishøj Idrætscenter
828235 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Brede/Høsterkøb NyBolig Park
3
-
4
828209 ti
09-08 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Lyngby Boldklub 1921 Allerød Idrætspark
1
-
3
828236 ma
15-08 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Taastrup FC Lyngby Stadion
0
-
0
828237 ma
15-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder Allerød FK
828242 ma
15-08 2022
Kl. 20:00
Brede/Høsterkøb Oversidder Brede Idrætsplads
828239 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Værløse BK
828241 on
17-08 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF BSF Birkevang
3
-
7
828240 on
17-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder Jægerspris IK
828238 on
17-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder Strandgårdsparkens Boldklub
828245 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
BSF Brede/Høsterkøb Ballerup Idrætspark
1
-
1
828247 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
828248 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Oversidder Ishøj Idrætscenter
828249 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
828143 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Taastrup FC Værløse Stadion
Udehold taberdømt
828244 ma
22-08 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
828243 ti
23-08 2022
Kl. 20:00
Allerød FK Oversidder Allerød Idrætspark
828256 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder BSF
828250 ma
29-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder Taastrup FC
828179 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Allerød FK Strandgårdsparkens Boldklub Allerød Idrætspark
2
-
2
828252 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Allerød FK
828255 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb Jægerspris IK Brede Idrætsplads
2
-
1
828254 on
31-08 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Værløse BK Birkevang
1
-
1
828253 on
31-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder Strandgårdsparkens Boldklub
828251 on
31-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
828389
ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC BSF NyBolig Park
5
-
0
828261 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Brede/Høsterkøb Værløse Stadion
0
-
2
828388 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Hareskov IF Ishøj Idrætscenter
5
-
3
828258 ma
05-09 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
828259 ma
05-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
828257 ti
06-09 2022
Kl. 20:00
Allerød FK Oversidder Allerød Idrætspark
828260 on
07-09 2022
Kl. 12:00
Jægerspris IK Oversidder Møllegårdhallen
828394 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
Brede/Høsterkøb Strandgårdsparkens Boldklub Brede Idrætsplads
4
-
0
828395 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Værløse BK
828396 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
BSF Jægerspris IK Ballerup Idrætspark
1
-
2
828391 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
828393 on
14-09 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Allerød FK Birkevang
1
-
1
828392 on
14-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
828390 on
14-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Taastrup FC
828401 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Værløse BK BSF Værløse Stadion
2
-
6
828422 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Oversidder Ishøj Idrætscenter
828398 ma
19-09 2022
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub 1921 Hareskov IF Lyngby Stadion
2
-
4
828399 ma
19-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
828423
ma
19-09 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Jægerspris IK NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
3
828397 ti
20-09 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Brede/Høsterkøb Lyngehallen Kunstgræs
4
-
6
828400 on
21-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
828427 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Brede/Høsterkøb Lyngby Boldklub 1921 Brede Idrætsplads
7
-
1
828428 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Allerød FK
828429 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
BSF Strandgårdsparkens Boldklub Ballerup Idrætspark
8
-
0
828430 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Jægerspris IK Værløse BK Skibby Stadion Kunstgræs
1
-
1
828424 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Taastrup FC
828426 on
28-09 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Oversidder Birkevang
828425 on
28-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
828446 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Jægerspris IK Ishøj Idrætscenter
1
-
0
827954 ma
03-10 2022
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub 1921 Brede/Høsterkøb Lyngby Stadion
1
-
6
828442 ma
03-10 2022
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
828443 ma
03-10 2022
Kl. 20:00
Oversidder Brede/Høsterkøb
828447 ma
03-10 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Værløse BK NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
4
828431 ti
04-10 2022
Kl. 20:15
Allerød FK BSF Lyngehallen Kunstgræs
2
-
2
828445 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
828444 on
05-10 2022
Kl. 20:00
Oversidder Hareskov IF
828484 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
Jægerspris IK Allerød FK Skibby Stadion Kunstgræs
828485 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Strandgårdsparkens Boldklub Værløse Stadion
828459 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
828483 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
BSF Lyngby Boldklub 1921 Ballerup Idrætspark
828448 ma
10-10 2022
Kl. 20:00
Oversidder Taastrup FC
828458 ma
10-10 2022
Kl. 20:00
Brede/Høsterkøb Oversidder Brede Idrætsplads
828449 on
12-10 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Oversidder Birkevang
828487 ma
17-10 2022
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub 1921 Jægerspris IK Lyngby Stadion
828488 ma
17-10 2022
Kl. 20:00
Oversidder BSF
828492 ma
17-10 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Strandgårdsparkens Boldklub NyBolig Park
828486 ti
18-10 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Værløse BK Allerød Idrætspark
828490 on
19-10 2022
Kl. 18:00
Oversidder Brede/Høsterkøb
828491 on
19-10 2022
Kl. 20:00
Oversidder Hareskov IF
828489 on
19-10 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
828494 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
828503 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
828587 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Lyngby Boldklub 1921 Værløse Stadion
828588 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Allerød FK Ishøj Idrætscenter
828493 ma
24-10 2022
Kl. 20:00
Brede/Høsterkøb Oversidder Brede Idrætsplads
828589 ma
24-10 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Hareskov IF NyBolig Park - Kunstgræs
828504 on
26-10 2022
Kl. 12:00
Jægerspris IK Oversidder Møllegårdhallen
828592 ma
31-10 2022
Kl. 20:00
Oversidder Værløse BK
828591 ma
31-10 2022
Kl. 20:45
Lyngby Boldklub 1921 Strandgårdsparkens Boldklub Lyngby Stadion
828590 ti
01-11 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Taastrup FC Allerød Idrætspark
828594 on
02-11 2022
Kl. 19:00
Oversidder BSF
828596 on
02-11 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Brede/Høsterkøb Birkevang
828595 on
02-11 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
828593 on
02-11 2022
Kl. 20:00
Oversidder Jægerspris IK
827784 ma
07-11 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Oversidder Torvevej
827786 ma
07-11 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Lyngby Boldklub 1921 NyBolig Park
828246 ma
07-11 2022
Kl. 19:00
Jægerspris IK Hareskov IF Skibby Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Puljevinderen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved holdets sidste kamp i puljen, hvor der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen af puljen.

Log ind