8-mands +55 1 - 2022 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
827007
ti12-04 2022
20:00 Holte Star Club BSF Rudegård Stadion
2
-
5
12. apr 2022
20:00
Holte Star Club
2
BSF
5
827010
on13-04 2022
19:00 Jægerspris IK Rosenhøj BK Møllegårdhallen
UHT
13. apr 2022
19:00
Jægerspris IK
Rosenhøj BK
UHT
827012
ti19-04 2022
19:00 Rosenhøj BK Hørsholm-Usserød IK Avedøre Stadion
HHT
19. apr 2022
19:00
Rosenhøj BK
Hørsholm-Usserød IK
HHT
827013
to21-04 2022
20:15 Allerød Fodbold Klub Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark
2
-
2
21. apr 2022
20:15
Allerød Fodbold Klub
2
Helsinge Fodbold
2
827017
ma25-04 2022
19:00 Helsinge Fodbold Rosenhøj BK Helsinge Stadion
UHT
25. apr 2022
19:00
Helsinge Fodbold
Rosenhøj BK
UHT
827018
on27-04 2022
18:45 Hørsholm-Usserød IK Jægerspris IK Hørsholm Idrætspark
2
-
7
27. apr 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
2
Jægerspris IK
7
827015
to28-04 2022
18:30 BSF Brede/Høsterkøb Ballerup Idrætspark
1
-
3
28. apr 2022
18:30
BSF
1
Brede/Høsterkøb
3
827016
to28-04 2022
19:00 Holte Star Club Allerød Fodbold Klub Rudegård Stadion
2
-
9
28. apr 2022
19:00
Holte Star Club
2
Allerød Fodbold Klub
9
827300
ma02-05 2022
19:00 Rosenhøj BK Holte Star Club Avedøre Stadion
HHT
02. maj 2022
19:00
Rosenhøj BK
Holte Star Club
HHT
827019
on04-05 2022
18:45 Hørsholm-Usserød IK BSF Hørsholm Idrætspark
3
-
0
04. maj 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
3
BSF
0
827301
to05-05 2022
20:15 Allerød Fodbold Klub Brede/Høsterkøb Allerød Idrætspark
2
-
2
05. maj 2022
20:15
Allerød Fodbold Klub
2
Brede/Høsterkøb
2
827305
ma09-05 2022
18:30 BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
1
-
6
09. maj 2022
18:30
BSF
1
Allerød Fodbold Klub
6
827304
ma09-05 2022
19:00 Helsinge Fodbold Hørsholm-Usserød IK Helsinge Stadion
3
-
2
09. maj 2022
19:00
Helsinge Fodbold
3
Hørsholm-Usserød IK
2
827303
ma09-05 2022
19:15 Holte Star Club Jægerspris IK Rudegård Stadion
1
-
12
09. maj 2022
19:15
Holte Star Club
1
Jægerspris IK
12
827008
to12-05 2022
19:00 Helsinge Fodbold Brede/Høsterkøb Helsinge Stadion
6
-
2
12. maj 2022
19:00
Helsinge Fodbold
6
Brede/Høsterkøb
2
827302
to12-05 2022
20:00 Brede/Høsterkøb Rosenhøj BK SPORTEN ved Høsterkøb Skole
UHT
12. maj 2022
20:00
Brede/Høsterkøb
Rosenhøj BK
UHT
827309
ma16-05 2022
18:30 BSF Rosenhøj BK Ballerup Idrætspark
UHT
16. maj 2022
18:30
BSF
Rosenhøj BK
UHT
827307
ti17-05 2022
20:00 Holte Star Club Helsinge Fodbold Rudegård Stadion
1
-
2
17. maj 2022
20:00
Holte Star Club
1
Helsinge Fodbold
2
827306
to19-05 2022
20:00 Brede/Høsterkøb Hørsholm-Usserød IK SPORTEN ved Høsterkøb Skole
1
-
2
19. maj 2022
20:00
Brede/Høsterkøb
1
Hørsholm-Usserød IK
2
827308
to19-05 2022
20:00 Allerød Fodbold Klub Jægerspris IK Allerød Idrætspark
1
-
2
19. maj 2022
20:00
Allerød Fodbold Klub
1
Jægerspris IK
2
827310
ma23-05 2022
19:00 Helsinge Fodbold BSF Helsinge Stadion
0
-
0
23. maj 2022
19:00
Helsinge Fodbold
0
BSF
0
827313
ma23-05 2022
19:00 Rosenhøj BK Allerød Fodbold Klub Avedøre Stadion
HHT
23. maj 2022
19:00
Rosenhøj BK
Allerød Fodbold Klub
HHT
827312
on25-05 2022
19:00 Jægerspris IK Brede/Høsterkøb Møllegårdhallen
4
-
1
25. maj 2022
19:00
Jægerspris IK
4
Brede/Høsterkøb
1
827317
ti31-05 2022
19:00 Jægerspris IK BSF Møllegårdhallen
3
-
1
31. maj 2022
19:00
Jægerspris IK
3
BSF
1
827314
ti31-05 2022
20:00 Holte Star Club Brede/Høsterkøb Rudegård Stadion
0
-
3
31. maj 2022
20:00
Holte Star Club
0
Brede/Høsterkøb
3
827316
on01-06 2022
18:45 Hørsholm-Usserød IK Rosenhøj BK Hørsholm Idrætspark
UHT
01. jun 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
Rosenhøj BK
UHT
827315
to02-06 2022
19:00 Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub Helsinge Stadion
3
-
4
02. jun 2022
19:00
Helsinge Fodbold
3
Allerød Fodbold Klub
4
827363
ti07-06 2022
19:00 Rosenhøj BK Jægerspris IK Avedøre Stadion
HHT
07. jun 2022
19:00
Rosenhøj BK
Jægerspris IK
HHT
827351
on08-06 2022
18:30 BSF Holte Star Club Ballerup Idrætspark
3
-
0
08. jun 2022
18:30
BSF
3
Holte Star Club
0
827350
to09-06 2022
19:00 Brede/Høsterkøb Helsinge Fodbold SPORTEN ved Høsterkøb Skole
4
-
2
09. jun 2022
19:00
Brede/Høsterkøb
4
Helsinge Fodbold
2
827362
to09-06 2022
20:15 Allerød Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK Allerød Idrætspark
0
-
1
09. jun 2022
20:15
Allerød Fodbold Klub
0
Hørsholm-Usserød IK
1
827367
ma13-06 2022
19:00 Rosenhøj BK BSF Avedøre Stadion
HHT
13. jun 2022
19:00
Rosenhøj BK
BSF
HHT
827364
on15-06 2022
18:45 Hørsholm-Usserød IK Brede/Høsterkøb Hørsholm Idrætspark
1
-
1
15. jun 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
1
Brede/Høsterkøb
1
827366
on15-06 2022
19:00 Jægerspris IK Allerød Fodbold Klub Møllegårdhallen
0
-
1
15. jun 2022
19:00
Jægerspris IK
0
Allerød Fodbold Klub
1
827365
to16-06 2022
19:00 Helsinge Fodbold Holte Star Club Helsinge Stadion
0
-
1
16. jun 2022
19:00
Helsinge Fodbold
0
Holte Star Club
1
827370
ma20-06 2022
18:30 BSF Helsinge Fodbold Ballerup Idrætspark
3
-
0
20. jun 2022
18:30
BSF
3
Helsinge Fodbold
0
827369
ti21-06 2022
20:00 Holte Star Club Hørsholm-Usserød IK Rudegård Stadion
2
-
2
21. jun 2022
20:00
Holte Star Club
2
Hørsholm-Usserød IK
2
827368
on22-06 2022
19:00 Brede/Høsterkøb Jægerspris IK Brede Idrætsplads
0
-
5
22. jun 2022
19:00
Brede/Høsterkøb
0
Jægerspris IK
5
827371
to23-06 2022
20:00 Allerød Fodbold Klub Rosenhøj BK Allerød Idrætspark
UHT
23. jun 2022
20:00
Allerød Fodbold Klub
Rosenhøj BK
UHT
827014
ma27-06 2022
18:30 BSF Jægerspris IK Ballerup Idrætspark
0
-
2
27. jun 2022
18:30
BSF
0
Jægerspris IK
2
827020
on10-08 2022
19:00 Jægerspris IK Helsinge Fodbold Møllegårdhallen
8
-
1
10. aug 2022
19:00
Jægerspris IK
8
Helsinge Fodbold
1
827011
to11-08 2022
19:00 Brede/Høsterkøb Holte Star Club SPORTEN ved Høsterkøb Skole
UHT
11. aug 2022
19:00
Brede/Høsterkøb
Holte Star Club
UHT
827434
ti16-08 2022
20:15 Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold Hørsholm Idrætspark
7
-
0
16. aug 2022
20:15
Hørsholm-Usserød IK
7
Helsinge Fodbold
0
827372
on17-08 2022
19:00 Rosenhøj BK Brede/Høsterkøb Avedøre Stadion
UHT
17. aug 2022
19:00
Rosenhøj BK
Brede/Høsterkøb
UHT
827373
on17-08 2022
19:00 Jægerspris IK Holte Star Club Møllegårdhallen
4
-
1
17. aug 2022
19:00
Jægerspris IK
4
Holte Star Club
1
827435
to18-08 2022
20:00 Allerød Fodbold Klub BSF Allerød Idrætspark
3
-
0
18. aug 2022
20:00
Allerød Fodbold Klub
3
BSF
0
827439
ma22-08 2022
18:30 BSF Hørsholm-Usserød IK Ballerup Idrætspark
0
-
1
22. aug 2022
18:30
BSF
0
Hørsholm-Usserød IK
1
827437
ma22-08 2022
19:15 Holte Star Club Rosenhøj BK Rudegård Stadion
0
-
3
22. aug 2022
19:15
Holte Star Club
0
Rosenhøj BK
3
827311
on24-08 2022
18:45 Hørsholm-Usserød IK Holte Star Club Hørsholm Idrætspark
3
-
1
24. aug 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
3
Holte Star Club
1
827438
on24-08 2022
19:00 Helsinge Fodbold Jægerspris IK Helsinge Stadion
0
-
3
24. aug 2022
19:00
Helsinge Fodbold
0
Jægerspris IK
3
827436
to25-08 2022
19:00 Brede/Høsterkøb Allerød Fodbold Klub SPORTEN ved Høsterkøb Skole
1
-
2
25. aug 2022
19:00
Brede/Høsterkøb
1
Allerød Fodbold Klub
2
827440
ma29-08 2022
18:30 BSF Brede/Høsterkøb Ballerup Idrætspark
2
-
1
29. aug 2022
18:30
BSF
2
Brede/Høsterkøb
1
827443
on31-08 2022
19:00 Jægerspris IK Hørsholm-Usserød IK Møllegårdhallen
6
-
4
31. aug 2022
19:00
Jægerspris IK
6
Hørsholm-Usserød IK
4
827442
to01-09 2022
19:00 Rosenhøj BK Helsinge Fodbold Sønderkærskolen
UHT
01. sep 2022
19:00
Rosenhøj BK
Helsinge Fodbold
UHT
827441
to01-09 2022
20:15 Allerød Fodbold Klub Holte Star Club Lynge Indendørs Hal 1+2
UHT
01. sep 2022
20:15
Allerød Fodbold Klub
Holte Star Club
UHT
827446
ma05-09 2022
19:00 Helsinge Fodbold Rosenhøj BK Helsinge Stadion
UHT
05. sep 2022
19:00
Helsinge Fodbold
Rosenhøj BK
UHT
827445
ma05-09 2022
19:15 Holte Star Club Allerød Fodbold Klub Rudegård Stadion
0
-
3
05. sep 2022
19:15
Holte Star Club
0
Allerød Fodbold Klub
3
827447
on07-09 2022
18:45 Hørsholm-Usserød IK Jægerspris IK Hørsholm Idrætspark
5
-
3
07. sep 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
5
Jægerspris IK
3
827444
to08-09 2022
18:45 Brede/Høsterkøb BSF SPORTEN ved Høsterkøb Skole
3
-
4
08. sep 2022
18:45
Brede/Høsterkøb
3
BSF
4
827449
ma12-09 2022
17:30 Rosenhøj BK Hørsholm-Usserød IK Avedøre Stadion
3
-
3
12. sep 2022
17:30
Rosenhøj BK
3
Hørsholm-Usserød IK
3
827468
on14-09 2022
18:45 Hørsholm-Usserød IK BSF Hørsholm Idrætspark
2
-
3
14. sep 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
2
BSF
3
827448
to15-09 2022
18:30 Brede/Høsterkøb Holte Star Club SPORTEN ved Høsterkøb Skole
2
-
2
15. sep 2022
18:30
Brede/Høsterkøb
2
Holte Star Club
2
827450
to15-09 2022
20:15 Allerød Fodbold Klub Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark
UHT
15. sep 2022
20:15
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
UHT
827453
ma19-09 2022
18:30 Helsinge Fodbold Brede/Høsterkøb Helsinge Stadion
8
-
1
19. sep 2022
18:30
Helsinge Fodbold
8
Brede/Høsterkøb
1
827452
ma19-09 2022
19:15 Holte Star Club BSF Rudegård Stadion
3
-
6
19. sep 2022
19:15
Holte Star Club
3
BSF
6
827454
on21-09 2022
18:45 Hørsholm-Usserød IK Allerød Fodbold Klub Hørsholm Idrætspark
0
-
3
21. sep 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
0
Allerød Fodbold Klub
3
827455
on21-09 2022
19:15 Jægerspris IK Rosenhøj BK Skibby Stadion Kunstgræs
UHT
21. sep 2022
19:15
Jægerspris IK
Rosenhøj BK
UHT
827451
to22-09 2022
18:30 BSF Jægerspris IK Ballerup Idrætspark
0
-
3
22. sep 2022
18:30
BSF
0
Jægerspris IK
3
827459
ma26-09 2022
18:30 BSF Rosenhøj BK Ballerup Idrætspark
1
-
0
26. sep 2022
18:30
BSF
1
Rosenhøj BK
0
827457
ma26-09 2022
19:15 Holte Star Club Helsinge Fodbold Rudegård Stadion
1
-
3
26. sep 2022
19:15
Holte Star Club
1
Helsinge Fodbold
3
827456
to29-09 2022
17:45 Brede/Høsterkøb Hørsholm-Usserød IK SPORTEN ved Høsterkøb Skole
0
-
4
29. sep 2022
17:45
Brede/Høsterkøb
0
Hørsholm-Usserød IK
4
827458
to29-09 2022
20:15 Allerød Fodbold Klub Jægerspris IK Allerød Idrætspark
0
-
2
29. sep 2022
20:15
Allerød Fodbold Klub
0
Jægerspris IK
2
827460
ma03-10 2022
17:15 Helsinge Fodbold BSF Helsinge Stadion
1
-
1
03. okt 2022
17:15
Helsinge Fodbold
1
BSF
1
827461
on05-10 2022
18:45 Hørsholm-Usserød IK Holte Star Club Hørsholm Idrætspark
3
-
0
05. okt 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
3
Holte Star Club
0
827462
on05-10 2022
19:00 Jægerspris IK Brede/Høsterkøb Skibby Stadion Kunstgræs
UHT
05. okt 2022
19:00
Jægerspris IK
Brede/Høsterkøb
UHT
827463
on05-10 2022
20:00 Rosenhøj BK Allerød Fodbold Klub Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
4
05. okt 2022
20:00
Rosenhøj BK
2
Allerød Fodbold Klub
4
827466
ma10-10 2022
17:15 Helsinge Fodbold Hørsholm-Usserød IK Helsinge Stadion
UHT
10. okt 2022
17:15
Helsinge Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
UHT
827467
ma10-10 2022
18:30 BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
2
-
1
10. okt 2022
18:30
BSF
2
Allerød Fodbold Klub
1
827465
ma10-10 2022
19:15 Holte Star Club Jægerspris IK Rudegård Stadion
1
-
4
10. okt 2022
19:15
Holte Star Club
1
Jægerspris IK
4
827464
to13-10 2022
17:30 Brede/Høsterkøb Rosenhøj BK SPORTEN ved Høsterkøb Skole
UHT
13. okt 2022
17:30
Brede/Høsterkøb
Rosenhøj BK
UHT
827009
ma24-10 2022
20:15 Hørsholm-Usserød IK Allerød Fodbold Klub Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1
-
2
24. okt 2022
20:15
Hørsholm-Usserød IK
1
Allerød Fodbold Klub
2
827469
on26-10 2022
19:00 Jægerspris IK Helsinge Fodbold Skibby Stadion Kunstgræs
UHT
26. okt 2022
19:00
Jægerspris IK
Helsinge Fodbold
UHT
827502
on26-10 2022
20:00 Rosenhøj BK Holte Star Club Avedøre Stadion Kunstgræs
6
-
5
26. okt 2022
20:00
Rosenhøj BK
6
Holte Star Club
5
827503
to27-10 2022
20:15 Allerød Fodbold Klub Brede/Høsterkøb Blovstrød Indendørs Hal 1
4
-
4
27. okt 2022
20:15
Allerød Fodbold Klub
4
Brede/Høsterkøb
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Puljevinderen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved holdets sidste kamp i puljen, hvor der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen af puljen.

Log ind