MENU

M+55 11-mands - 2022 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
822468 ma
11-04 2022
Kl. 18:30
BK Avarta Frederikssund IK Espelundens Idrætsanlæg
0
-
3
822469 ma
11-04 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Farum BK Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
3
822467 on
13-04 2022
Kl. 18:30
BSF Strandgårdsparkens Boldklub Ballerup Idrætspark
10
-
0
822476 ti
19-04 2022
Kl. 18:30
AB Allerød FK Akademisk Boldklub
5
-
3
822472 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Måløv BK Torvevej
0
-
5
822475 ti
19-04 2022
Kl. 19:30
Farum BK BK Avarta Stavnsholt
4
-
1
822474 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK BSF Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
822473 to
21-04 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Lyngby Boldklub 1921 Ishøj Idrætscenter
4
-
6
822477 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Strandgårdsparkens Boldklub Torvevej
3
-
4
822479 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
BK Avarta AB Espelundens Idrætsanlæg
1
-
1
822482 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Måløv BK Allerød FK Måløv Idrætspark
1
-
1
822480 on
27-04 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Frederikssund IK Lyngby Stadion
Udehold taberdømt
822523 ma
02-05 2022
Kl. 18:45
AB BSF Akademisk Boldklub
0
-
3
822483 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Måløv BK Ishøj Idrætscenter
3
-
2
822484 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK SIF Oldboys/Girls Frederikssund Stadion
7
-
2
822522 ma
02-05 2022
Kl. 19:30
Farum BK Lyngby Boldklub 1921 Stavnsholt
2
-
3
822485 on
04-05 2022
Kl. 20:15
Allerød FK BK Avarta Allerød Idrætspark
3
-
5
822524 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Farum BK Torvevej
2
-
0
822528 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Måløv BK BK Avarta Måløv Idrætspark
0
-
5
822526 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Frederikssund IK Ishøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
822527 on
11-05 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 AB Lyngby Stadion
0
-
2
822529 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
BK Avarta BSF Espelundens Idrætsanlæg
3
-
3
822530 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Måløv BK Frederikssund Stadion
1
-
0
822603 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
AB SIF Oldboys/Girls Akademisk Boldklub
8
-
1
822602 ma
16-05 2022
Kl. 19:30
Farum BK Strandgårdsparkens Boldklub Stavnsholt
2
-
1
822531 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Allerød FK Lyngby Boldklub 1921 Allerød Idrætspark
0
-
3
822605 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub AB Ishøj Idrætscenter
2
-
3
822606 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Farum BK Frederikssund Stadion
1
-
1
822608 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Måløv BK BSF Måløv Idrætspark
0
-
5
822604 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Allerød FK Torvevej
0
-
4
822607 on
25-05 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 BK Avarta Lyngby Stadion
0
-
0
822610 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
BK Avarta SIF Oldboys/Girls Espelundens Idrætsanlæg
6
-
2
822612 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Måløv BK Farum BK Måløv Idrætspark
1
-
1
822613 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
AB Frederikssund IK Akademisk Boldklub
Udehold taberdømt
822611 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Allerød FK Strandgårdsparkens Boldklub Allerød Idrætspark
3
-
0
822614 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls BSF Torvevej
2
-
5
822615 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub BK Avarta Ishøj Idrætscenter
4
-
3
822616 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Allerød FK Frederikssund Stadion
Hjemmehold taberdømt
822617 on
08-06 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Måløv BK Lyngby Stadion
0
-
0
822618 to
09-06 2022
Kl. 19:30
Farum BK AB Stavnsholt
2
-
3
822619 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Lyngby Boldklub 1921 Torvevej
2
-
3
822620 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub BSF Ishøj Idrætscenter
1
-
7
822621 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK BK Avarta Frederikssund Stadion
822623 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
AB Måløv BK Akademisk Boldklub
2
-
1
822700 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Måløv BK SIF Oldboys/Girls Måløv Idrætspark
1
-
1
822699 ma
20-06 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Strandgårdsparkens Boldklub Lyngby Stadion
7
-
2
822626 ti
21-06 2022
Kl. 20:00
Allerød FK AB Allerød Idrætspark
3
-
7
822624 on
22-06 2022
Kl. 18:30
BSF Frederikssund IK Ballerup Idrætspark
Udehold taberdømt
822471 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Måløv BK AB Måløv Idrætspark
0
-
6
822470 ma
27-06 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 SIF Oldboys/Girls Lyngby Stadion
1
-
1
822525 ma
08-08 2022
Kl. 18:30
BSF Allerød FK Ballerup Idrætspark
Udehold taberdømt
822625 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
BK Avarta Farum BK Espelundens Idrætsanlæg
1
-
3
822702 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Lyngby Boldklub 1921 Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
822705 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
AB BK Avarta Akademisk Boldklub
8
-
0
822704 ma
15-08 2022
Kl. 19:30
Farum BK BSF Stavnsholt
0
-
3
822703 ma
15-08 2022
Kl. 20:00
Allerød FK Måløv BK Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
2
822701 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub SIF Oldboys/Girls Ishøj Idrætscenter
2
-
4
822708 ma
22-08 2022
Kl. 18:45
BK Avarta Allerød FK Espelundens Idrætsanlæg
4
-
1
822710 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Måløv BK Strandgårdsparkens Boldklub Måløv Idrætspark
2
-
2
822706 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Frederikssund IK Torvevej
3
-
5
822707 on
24-08 2022
Kl. 18:30
BSF AB Ballerup Idrætspark
1
-
1
822709 on
24-08 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Farum BK Lyngby Stadion
4
-
2
822711 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
BK Avarta Måløv BK Espelundens Idrætsanlæg
5
-
3
822715 ma
29-08 2022
Kl. 18:45
AB Lyngby Boldklub 1921 Akademisk Boldklub
Udehold taberdømt
822712 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Strandgårdsparkens Boldklub Frederikssund Stadion
2
-
2
822714 ma
29-08 2022
Kl. 19:30
Farum BK SIF Oldboys/Girls Stavnsholt
2
-
3
822713 on
31-08 2022
Kl. 20:00
Allerød FK BSF Lyngehallen Kunstgræs
1
-
4
822716 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
SIF Oldboys/Girls AB Torvevej
0
-
4
822720 ma
05-09 2022
Kl. 18:45
Måløv BK Frederikssund IK Måløv Idrætspark
3
-
0
822717 on
07-09 2022
Kl. 18:30
BSF BK Avarta Ballerup Idrætspark
Udehold taberdømt
822718 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Farum BK Ishøj Idrætscenter
1
-
3
822719 on
07-09 2022
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub 1921 Allerød FK Lyngby Stadion
0
-
3
822722 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
BK Avarta Lyngby Boldklub 1921 Espelundens Idrætsanlæg
3
-
0
822725 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
AB Strandgårdsparkens Boldklub Akademisk Boldklub
3
-
1
822724 ma
12-09 2022
Kl. 19:30
Farum BK Frederikssund IK Stavnsholt
Udehold taberdømt
822723 ti
13-09 2022
Kl. 20:15
Allerød FK SIF Oldboys/Girls Lyngehallen Kunstgræs
0
-
0
822721 on
14-09 2022
Kl. 18:30
BSF Måløv BK Ballerup Idrætspark
2
-
0
822726 ma
19-09 2022
Kl. 17:45
SIF Oldboys/Girls BK Avarta Torvevej
6
-
2
822728 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Frederikssund IK AB Frederikssund Stadion
0
-
0
822730 ma
19-09 2022
Kl. 19:30
Farum BK Måløv BK Stavnsholt
6
-
0
822727 ti
20-09 2022
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Allerød FK Ishøj Idrætscenter
6
-
1
822729 on
21-09 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 BSF Lyngby Stadion
1
-
2
822732 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
BK Avarta Strandgårdsparkens Boldklub Espelundens Idrætsanlæg
6
-
1
822734 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
Måløv BK Lyngby Boldklub 1921 Måløv Idrætspark
0
-
0
822905 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
AB Farum BK Akademisk Boldklub
2
-
2
822731 on
28-09 2022
Kl. 18:30
BSF SIF Oldboys/Girls Ballerup Idrætspark
3
-
0
822733 on
28-09 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Frederikssund IK Lyngehallen Kunstgræs
3
-
0
822478 on
05-10 2022
Kl. 18:00
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
822609 on
12-10 2022
Kl. 18:30
BSF Lyngby Boldklub 1921 Ballerup Idrætspark
822622 on
12-10 2022
Kl. 19:30
Farum BK Allerød FK Stavnsholt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Puljevinderen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved holdets sidste kamp i puljen, hvor der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen af puljen.

Log ind