|
821295
|
on06-04 2022
|
18:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
821299
|
ti12-04 2022
|
18:30
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
|
821301
|
ti19-04 2022
|
18:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
|
821296
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
821300
|
on20-04 2022
|
18:30
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
821303
|
lø23-04 2022
|
10:00
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
|
821302
|
sø24-04 2022
|
10:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
821304
|
ti26-04 2022
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
821297
|
to28-04 2022
|
18:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
821305
|
lø30-04 2022
|
11:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
|
821309
|
lø07-05 2022
|
10:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
821308
|
lø07-05 2022
|
11:00
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
821307
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
821312
|
ti10-05 2022
|
18:00
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
821311
|
lø14-05 2022
|
11:00
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
821310
|
lø14-05 2022
|
11:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
821306
|
ma16-05 2022
|
18:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
821313
|
ti17-05 2022
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
821314
|
sø22-05 2022
|
10:00
|
|
|
NyBolig Park
|
UHT
|
|
|
821315
|
sø22-05 2022
|
14:45
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
821298
|
ti24-05 2022
|
17:45
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
821317
|
lø28-05 2022
|
11:00
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
UHT
|
|
|
821318
|
sø29-05 2022
|
14:45
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
821316
|
ma30-05 2022
|
17:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
821319
|
ti31-05 2022
|
17:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
821320
|
ti31-05 2022
|
18:30
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
821321
|
lø04-06 2022
|
10:00
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
821324
|
ti07-06 2022
|
18:45
|
|
|
Gladsaxe skole
|
UHT
|
|
|
821322
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
821323
|
to09-06 2022
|
17:45
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18 juni i Borup.
Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 12.30 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2
Indstilling til talentsamling (dbu.dk)