MENU

U13 Piger 8-mands 3 (09) Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
821295
on
06-04 2022
Kl. 18:00
Albertslund IF B. 1973, Herlev Albertslund Stadion
2
-
3
821299 ti
12-04 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF IF Bytoften Grønnemose Sportshal
8
-
2
821301
ti
19-04 2022
Kl. 18:00
Albertslund IF IF Bytoften Albertslund Stadion
1
-
1
821296
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Høje Gladsaxe IF NyBolig Park
3
-
7
821300
on
20-04 2022
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Taastrup FC Elverroad
5
-
2
821303
23-04 2022
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Høje Gladsaxe IF Elverroad
2
-
6
821302
24-04 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC Herstedøster IC NyBolig Park
7
-
1
821304
ti
26-04 2022
Kl. 18:30
Albertslund IF Høje Gladsaxe IF Albertslund Stadion
1
-
1
821297 to
28-04 2022
Kl. 18:15
IF Bytoften Herstedøster IC Gladsaxe skole
5
-
1
821305
30-04 2022
Kl. 11:30
Herstedøster IC B. 1973, Herlev Herstedøster Stadion
0
-
9
821309
07-05 2022
Kl. 10:30
B. 1973, Herlev IF Bytoften Elverroad Kunstgræs
3
-
0
821308
07-05 2022
Kl. 11:00
Høje Gladsaxe IF Herstedøster IC Grønnemose Sportshal
8
-
0
821307
07-05 2022
Kl. 14:00
Taastrup FC Albertslund IF NyBolig Park
4
-
2
821312
ti
10-05 2022
Kl. 18:00
B. 1973, Herlev Albertslund IF Elverroad
0
-
6
821311
14-05 2022
Kl. 11:00
Høje Gladsaxe IF Taastrup FC Grønnemose Sportshal
5
-
5
821310
14-05 2022
Kl. 11:30
Herstedøster IC IF Bytoften Herstedøster Stadion
0
-
2
821306
ma
16-05 2022
Kl. 18:15
IF Bytoften Taastrup FC Gladsaxe skole
3
-
8
821313
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion
8
-
0
821314
22-05 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC B. 1973, Herlev NyBolig Park
Udehold taberdømt
821315
22-05 2022
Kl. 14:45
IF Bytoften Høje Gladsaxe IF Gladsaxe skole
0
-
2
821298
ti
24-05 2022
Kl. 17:45
Herstedøster IC Albertslund IF Herstedøster Stadion
1
-
12
821317
28-05 2022
Kl. 11:00
Høje Gladsaxe IF B. 1973, Herlev Grønnemose Sportshal
Udehold taberdømt
821318
29-05 2022
Kl. 14:45
IF Bytoften Albertslund IF Gladsaxe skole
0
-
7
821316
ma
30-05 2022
Kl. 17:30
Herstedøster IC Taastrup FC Herstedøster Stadion
0
-
8
821319
ti
31-05 2022
Kl. 17:30
Taastrup FC IF Bytoften NyBolig Park
1
-
9
821320
ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Albertslund IF Grønnemose Sportshal
1
-
2
821321
04-06 2022
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Herstedøster IC Elverroad
3
-
0
821324 ti
07-06 2022
Kl. 18:45
IF Bytoften B. 1973, Herlev Gladsaxe skole
Udehold taberdømt
821322
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Taastrup FC Albertslund Stadion
12
-
1
821323 to
09-06 2022
Kl. 17:45
Herstedøster IC Høje Gladsaxe IF Herstedøster Stadion
0
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18 juni i Borup.

Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 12.30 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Indstilling til talentsamling (dbu.dk)

Log ind