MENU

U13 Drenge 8-mands M (09) Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
904708
02-04 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Værløse BK Virum Stadion
0
-
0
904712 to
07-04 2022
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold Allerød Idrætspark
4
-
3
904709
ti
12-04 2022
Kl. 18:00
BSF LSF Ballerup Idrætspark
0
-
7
904714
on
20-04 2022
Kl. 18:00
Værløse BK Gladsaxe-Hero BK Værløse Stadion
4
-
2
904723 to
21-04 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold IF Skjold Birkerød Hillerød Stadion
4
-
0
904713
23-04 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Allerød Fodbold Klub Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
0
904715
23-04 2022
Kl. 12:00
LSF Virum-Sorgenfri BK Smørum Idrætscenter
0
-
0
904726 ti
26-04 2022
Kl. 18:00
BSF Hillerød Fodbold Ballerup Idrætspark
2
-
4
904727
on
27-04 2022
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK LSF Gladsaxe Stadion
1
-
10
904724
30-04 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Værløse BK Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
2
904728
30-04 2022
Kl. 11:15
Allerød Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
0
-
3
904725
01-05 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK FC Rudersdal Virum Stadion
1
-
1
904731 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød BSF Birkerød Stadion
2
-
1
904729 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Værløse BK Allerød Fodbold Klub Værløse Stadion
1
-
3
904711
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Herlev IF Gladsaxe Stadion
4
-
5
904716
to
05-05 2022
Kl. 18:30
FC Rudersdal BSF Rundforbi Stadion
8
-
1
904733
07-05 2022
Kl. 10:30
Hillerød Fodbold Virum-Sorgenfri BK Hillerød Stadion
1
-
1
904730
07-05 2022
Kl. 11:00
LSF Herlev IF Smørum Idrætscenter
1
-
4
904732
08-05 2022
Kl. 10:30
FC Rudersdal Gladsaxe-Hero BK Rundforbi Stadion
3
-
0
904738 ma
09-05 2022
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub BSF Allerød Idrætspark
2
-
4
904737
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Hillerød Fodbold Gladsaxe Stadion
2
-
6
904734
14-05 2022
Kl. 09:45
Herlev IF FC Rudersdal Herlev IF Stadion (Kunst)
0
-
3
904735
14-05 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK IF Skjold Birkerød Virum Stadion
0
-
5
904739 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
BSF Virum-Sorgenfri BK Ballerup Idrætspark
5
-
3
904710
on
18-05 2022
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød FC Rudersdal Birkerød Stadion
2
-
3
904736
on
18-05 2022
Kl. 18:00
Værløse BK LSF Værløse Stadion
1
-
6
904743
21-05 2022
Kl. 09:45
Hillerød Fodbold Herlev IF Hillerød Stadion
3
-
3
904740
21-05 2022
Kl. 12:00
LSF Allerød Fodbold Klub Smørum Idrætscenter
7
-
1
904741
21-05 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Gladsaxe-Hero BK Birkerød Stadion
8
-
0
904742
22-05 2022
Kl. 10:30
FC Rudersdal Værløse BK Rundforbi Stadion
5
-
1
904748 ti
24-05 2022
Kl. 17:45
Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark
0
-
1
904747
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK BSF Gladsaxe Stadion
Hjemmehold taberdømt
904745 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Værløse BK Hillerød Fodbold Værløse Stadion
5
-
0
904744
28-05 2022
Kl. 09:45
Herlev IF IF Skjold Birkerød Herlev IF Stadion (Kunst)
6
-
1
904746
28-05 2022
Kl. 12:00
LSF FC Rudersdal Smørum Idrætscenter
2
-
1
904751 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
BSF Herlev IF Ballerup Idrætspark
2
-
5
904753 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub FC Rudersdal Allerød Idrætspark
0
-
10
904755
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold LSF Hillerød Stadion
1
-
2
904749
on
01-06 2022
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe-Hero BK Virum Stadion
3
-
2
904752
04-06 2022
Kl. 11:30
IF Skjold Birkerød Værløse BK Birkerød Stadion
0
-
1
904766 on
08-06 2022
Kl. 18:30
Herlev IF Virum-Sorgenfri BK Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
1
904768
on
08-06 2022
Kl. 19:00
LSF IF Skjold Birkerød Smørum Idrætscenter
3
-
0
904771 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Allerød Fodbold Klub Gladsaxe Stadion
0
-
3
904772 on
08-06 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal Hillerød Fodbold Rundforbi Stadion
5
-
1
904767 to
09-06 2022
Kl. 18:00
Værløse BK BSF Værløse Stadion
2
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:

Finale
Lørdag den 18. juni kl. 11.45 i Borup. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind