MENU

8-M+45 2 - Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
689273 ti
05-04 2022
Kl. 20:00
Hørsholm-Usserød IK Allerød Fodbold Klub Hørsholm Idrætspark
6
-
1
689285
on
13-04 2022
Kl. 19:00
Rønneholtparkens FK Hornbæk IF Blovstrød idrætsanlæg
1
-
1
689286
on
13-04 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF FC Rudersdal Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
6
689287
ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Espergærde IF Pedella Park
2
-
3
689288 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Rønneholtparkens FK Blovstrød idrætsanlæg
4
-
2
689290 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Hareskov IF Allerød Idrætspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
689289 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF FIF, Hillerød Lyngehallen
4
-
0
689291
to
21-04 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Vedbæk Stadion Kunst
8
-
2
696643 ti
26-04 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF FC Rudersdal Birkevang
1
-
1
696641 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Blovstrød IF Pedella Park
4
-
7
696644 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Rønneholtparkens FK Lynge-Uggeløse IF Blovstrød idrætsanlæg
1
-
2
700508 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
3
696642 on
27-04 2022
Kl. 20:00
FIF, Hillerød Allerød Fodbold Klub FIF-Stadion Kunstgræs
2
-
1
700510 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Hornbæk IF Lyngehallen
6
-
1
700512 ma
02-05 2022
Kl. 20:00
Allerød Fodbold Klub Rønneholtparkens FK Allerød Idrætspark
1
-
3
700509
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Espergærde IF Blovstrød idrætsanlæg
10
-
2
700511 ti
03-05 2022
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK Hareskov IF Hørsholm Idrætspark
3
-
4
700513
to
05-05 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal FIF, Hillerød Vedbæk Stadion Kunst
14
-
0
700516 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Lynge-Uggeløse IF Blovstrød idrætsanlæg
4
-
0
700514 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Allerød Fodbold Klub Pedella Park
1
-
1
700517
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Rønneholtparkens FK FC Rudersdal Blovstrød idrætsanlæg
1
-
8
700520 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF Hareskov IF Mørdrup Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
700515 on
11-05 2022
Kl. 20:00
FIF, Hillerød Hørsholm-Usserød IK FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
4
700522
ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Espergærde IF Lyngehallen
4
-
2
700524 ma
16-05 2022
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Blovstrød IF Allerød Idrætspark
6
-
4
700521 ti
17-05 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF FIF, Hillerød Birkevang
3
-
0
700523 on
18-05 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Rønneholtparkens FK Hørsholm Idrætspark
6
-
0
700525
to
19-05 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal Hornbæk IF Vedbæk Stadion Kunst
6
-
1
700539 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Hørsholm-Usserød IK Pedella Park
0
-
1
700542 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Allerød Fodbold Klub Lyngehallen
1
-
7
700544
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF FIF, Hillerød Mørdrup Idrætsanlæg
7
-
0
700541
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF FC Rudersdal Blovstrød idrætsanlæg
3
-
5
700543
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Rønneholtparkens FK Hareskov IF Blovstrød idrætsanlæg
0
-
1
689272
28-05 2022
Kl. 11:00
Hareskov IF Lynge-Uggeløse IF Birkevang
4
-
2
700546 ti
31-05 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Hornbæk IF Birkevang
Udehold taberdømt
700582 on
01-06 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Blovstrød IF Hørsholm Idrætspark
Udehold taberdømt
700583
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF Allerød Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
5
700545 on
01-06 2022
Kl. 20:20
FIF, Hillerød Rønneholtparkens FK FIF-Stadion Kunstgræs
2
-
4
700584 to
02-06 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal Lynge-Uggeløse IF Vedbæk Stadion Kunst
Udehold taberdømt
700599 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF FIF, Hillerød Pedella Park
0
-
4
700600 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF Hareskov IF Blovstrød idrætsanlæg
2
-
2
700603
ti
07-06 2022
Kl. 20:00
Allerød Fodbold Klub FC Rudersdal Allerød Idrætspark
1
-
5
700601 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Hørsholm-Usserød IK Lyngehallen
1
-
2
700602
on
08-06 2022
Kl. 20:20
Rønneholtparkens FK Espergærde IF Blovstrød idrætsanlæg
5
-
1
689271 to
09-06 2022
Kl. 20:00
FIF, Hillerød Blovstrød IF FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
kamp 2: Vinder pulje 3  - Vinder pulje 1

Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind