MENU

8-M+40 2 - Forår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
444060
ma
04-04 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev Rebæk IF Elverroad Kunstgræs
3
-
2
444056 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Måløv BK Glostrup 95 Måløv Idrætspark
5
-
1
444058 on
13-04 2022
Kl. 19:00
LSF BK Vest, Rødovre Smørum Idrætscenter
Udehold taberdømt
444059 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Glostrup Torpedo Vestegnen Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
4
444062
ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Glostrup 95 Glostrup Vestskovbanerne
1
-
1
444064
ti
19-04 2022
Kl. 19:00
BK Vest, Rødovre B. 77, Rødovre Nørrekær
2
-
1
444065 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Rebæk IF LSF Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
2
444061 on
20-04 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen B. 1973, Herlev Vallensbæk Idrætscenter
4
-
2
444071
ma
25-04 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev LSF Elverroad Kunstgræs
1
-
2
444067 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Måløv BK BK Vest, Rødovre Måløv Idrætspark
1
-
1
444068
on
27-04 2022
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Rebæk IF Valhøj Skole
1
-
2
444069 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Glostrup Orient GI Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
1
444066 on
27-04 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Glostrup 95 Vallensbæk Idrætscenter
5
-
1
444073
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Glostrup 95 B. 1973, Herlev Vestskovbanerne
0
-
5
444080 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
BK Vest, Rødovre Glostrup Nørrekær
3
-
1
444079 on
04-05 2022
Kl. 19:00
LSF B. 77, Rødovre Smørum Idrætscenter
5
-
0
444081
on
04-05 2022
Kl. 19:00
Rebæk IF Måløv BK Avedøre Stadion
5
-
4
444078 to
05-05 2022
Kl. 18:45
Orient GI Torpedo Vestegnen Islev Skole
3
-
5
444084 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Glostrup 95 Orient GI Vestskovbanerne
0
-
5
444086
ma
09-05 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev B. 77, Rødovre Elverroad Kunstgræs
3
-
0
444083 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
7
-
2
444085
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Glostrup Rebæk IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
444082 on
11-05 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen BK Vest, Rødovre Vallensbæk Idrætscenter
7
-
3
444063 to
12-05 2022
Kl. 18:45
Orient GI Måløv BK Islev Skole
1
-
10
444089 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Måløv BK Valhøj Skole
0
-
5
444094 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
BK Vest, Rødovre Glostrup 95 Nørrekær
8
-
1
444091 on
18-05 2022
Kl. 19:00
LSF Glostrup Smørum Idrætscenter
1
-
0
444095 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Rebæk IF Torpedo Vestegnen Avedøre Stadion Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
444090
to
19-05 2022
Kl. 18:45
Orient GI B. 1973, Herlev Islev Skole
0
-
2
444097
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Glostrup 95 Rebæk IF Vestskovbanerne
1
-
2
444099 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Glostrup B. 77, Rødovre Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
1
444100 ma
23-05 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev Måløv BK Elverroad Kunstgræs
0
-
4
444098 on
25-05 2022
Kl. 18:45
Orient GI BK Vest, Rødovre Islev Skole
1
-
4
444096 on
25-05 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen LSF Vallensbæk Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
444105 ma
30-05 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev BK Vest, Rødovre Elverroad Kunstgræs
4
-
2
444103 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Torpedo Vestegnen Valhøj Skole
4
-
2
444102 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Måløv BK Glostrup Måløv Idrætspark
4
-
4
444104 on
01-06 2022
Kl. 19:00
LSF Glostrup 95 Smørum Idrætscenter
8
-
0
444057 to
02-06 2022
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Orient GI Valhøj Skole
3
-
0
444108
ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Glostrup 95 B. 77, Rødovre Vestskovbanerne
1
-
6
444111
ti
07-06 2022
Kl. 19:00
BK Vest, Rødovre Rebæk IF Nørrekær
2
-
2
444110 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Glostrup B. 1973, Herlev Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
4
444107 on
08-06 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Måløv BK Vallensbæk Idrætscenter
5
-
2
444109 to
09-06 2022
Kl. 18:45
Orient GI LSF Islev Skole
0
-
8
444106
ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Rebæk IF Orient GI Avedøre Stadion
5
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 6
kamp 4: Vinder kamp 2  - Vinder pulje 5

Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind