MENU

8-M+40 2 - Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
977565
ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Humlebæk BK Høsterkøb HK/FK Humlebæk Stadion
3
-
8
977669 ma
11-04 2022
Kl. 20:00
FIF, Hillerød (3) FC Rudersdal FIF-Stadion Kunstgræs
2
-
7
977564 on
13-04 2022
Kl. 18:30
Hillerød Fodbold FC Galaksi Hillerød Stadion
2
-
0
993465 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Høsterkøb HK/FK Hillerød Fodbold Sjælsøskolen
6
-
2
993468
on
20-04 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Kvistgård IF Værløse Stadion
5
-
2
993464 to
21-04 2022
Kl. 18:00
FC Galaksi FIF, Hillerød (3) Nivå Centralskole
Udehold taberdømt
993466
to
21-04 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Humlebæk BK Karsemosegård
3
-
3
977671 to
21-04 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal BFC Lundegården Vedbæk Stadion
3
-
5
441843
ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Humlebæk BK Værløse BK Humlebæk Stadion
4
-
2
441844 ma
25-04 2022
Kl. 20:00
FIF, Hillerød (3) Høsterkøb HK/FK FIF-Stadion Kunstgræs
2
-
6
441845 on
27-04 2022
Kl. 19:00
BFC Lundegården Kvistgård IF Skovmarkskolen
2
-
2
441842 to
28-04 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Nivå-Kokkedal FK Hillerød Stadion
3
-
7
993495 to
28-04 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal FC Galaksi Vedbæk Stadion
3
-
0
441848
on
04-05 2022
Kl. 19:00
Kvistgård IF Humlebæk BK Kvistgård Idrætsanlæg
3
-
2
441850 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Hillerød Fodbold Værløse Stadion
6
-
3
441846 to
05-05 2022
Kl. 19:00
FC Galaksi BFC Lundegården Nivå Centralskole
3
-
5
441849 to
05-05 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK FIF, Hillerød (3) Karsemosegård
Udehold taberdømt
977566
08-05 2022
Kl. 10:00
Kvistgård IF Nivå-Kokkedal FK Kvistgård Idrætsanlæg
3
-
2
441847 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Høsterkøb HK/FK FC Rudersdal Sjælsøskolen
3
-
3
441854 ma
09-05 2022
Kl. 20:00
FIF, Hillerød (3) Værløse BK FIF-Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
441852 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Kvistgård IF Hillerød Stadion
Hjemmehold taberdømt
441853 to
12-05 2022
Kl. 18:00
FC Galaksi Høsterkøb HK/FK Nivå Centralskole
4
-
2
441856
ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Humlebæk BK Hillerød Fodbold Humlebæk Stadion
4
-
3
441857 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Høsterkøb HK/FK BFC Lundegården Sjælsøskolen
0
-
0
441860 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Værløse BK FC Rudersdal Værløse Stadion
1
-
2
441858 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Kvistgård IF FIF, Hillerød (3) Kvistgård Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
441859 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK FC Galaksi Karsemosegård
6
-
0
443998 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Høsterkøb HK/FK Nivå-Kokkedal FK Sjælsøskolen
2
-
6
444000 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
BFC Lundegården Hillerød Fodbold Skovmarkskolen
6
-
3
443999 ma
23-05 2022
Kl. 20:00
FIF, Hillerød (3) Humlebæk BK FIF-Stadion Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
441862 on
25-05 2022
Kl. 18:00
FC Galaksi Værløse BK Nivå Centralskole
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
441851
29-05 2022
Kl. 10:00
FC Rudersdal Nivå-Kokkedal FK Vedbæk Stadion
3
-
1
977670 ma
30-05 2022
Kl. 18:30
BFC Lundegården Værløse BK Skovmarkskolen
2
-
1
444002
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Humlebæk BK FC Rudersdal Humlebæk Stadion
1
-
2
441855 on
01-06 2022
Kl. 19:00
BFC Lundegården Humlebæk BK Skovmarkskolen
Udehold taberdømt
444001 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold FIF, Hillerød (3) Hillerød Stadion
6
-
4
444003 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Kvistgård IF FC Galaksi Kvistgård Idrætsanlæg
0
-
2
444004 to
02-06 2022
Kl. 19:30
BFC Lundegården Nivå-Kokkedal FK Skovmarkskolen
2
-
4
441861
05-06 2022
Kl. 11:00
FC Rudersdal Kvistgård IF Vedbæk Stadion
2
-
2
444053 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Høsterkøb HK/FK Kvistgård IF Sjælsøskolen
Hjemmehold taberdømt
444054 ti
07-06 2022
Kl. 20:00
FIF, Hillerød (3) BFC Lundegården FIF-Stadion Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
444052 to
09-06 2022
Kl. 18:00
FC Galaksi Humlebæk BK Nivå Centralskole
Udehold taberdømt
444055 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Værløse BK Karsemosegård
4
-
1
444050 to
09-06 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal Hillerød Fodbold Vedbæk Stadion
Udehold taberdømt
444006 to
16-06 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Høsterkøb HK/FK Værløse Stadion
7
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 6
kamp 4: Vinder kamp 2  - Vinder pulje 5

Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind