|
900744
|
lø02-04 2022
|
13:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
UHT
|
|
|
900745
|
sø03-04 2022
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
|
900746
|
sø03-04 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
|
900743
|
sø03-04 2022
|
15:30
|
|
|
Ølstykke Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
900894
|
lø09-04 2022
|
12:00
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
900895
|
sø10-04 2022
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
|
900747
|
sø10-04 2022
|
14:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
900897
|
on20-04 2022
|
19:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
900899
|
lø23-04 2022
|
13:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
900900
|
sø24-04 2022
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
|
900901
|
sø24-04 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
900898
|
sø24-04 2022
|
13:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
900902
|
ti26-04 2022
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
900903
|
lø30-04 2022
|
12:00
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
900904
|
lø30-04 2022
|
13:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
900905
|
sø01-05 2022
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
900906
|
ma02-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
900909
|
ti03-05 2022
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
900910
|
sø08-05 2022
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
900911
|
sø08-05 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
900907
|
sø08-05 2022
|
14:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
900760
|
ti10-05 2022
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
900913
|
lø14-05 2022
|
12:00
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
900914
|
lø14-05 2022
|
13:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
900915
|
sø15-05 2022
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
900912
|
sø15-05 2022
|
14:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
900742
|
on18-05 2022
|
19:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
900896
|
on18-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
900919
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Møllegårdhallen
|
UHT
|
|
|
900918
|
lø21-05 2022
|
13:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
900986
|
sø22-05 2022
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
900987
|
sø22-05 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
900917
|
sø22-05 2022
|
14:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
900916
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
900989
|
lø28-05 2022
|
13:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
900991
|
sø29-05 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
900992
|
ma30-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
900990
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
900993
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
900994
|
to09-06 2022
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
900988
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
900995
|
lø11-06 2022
|
14:00
|
|
|
Skibby Stadion
|
|
|
|
900996
|
sø12-06 2022
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
900997
|
sø12-06 2022
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
900908
|
on15-06 2022
|
19:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.
Semifinaler 18. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2