MENU

Kvindeserie 1 - Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
900657
ma
28-03 2022
Kl. 19:30
Køge BK NFC/VIF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
0
900653
02-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder FC Storebælt
900655
03-04 2022
Kl. 15:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold Oversidder Røsnæshallen Kunstgræs
900726
on
06-04 2022
Kl. 19:00
NFC/VIF Gørslev IF NFC Anlæg Syd
2
-
4
900662
09-04 2022
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Oversidder SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
900663
10-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder ØUB
900664
10-04 2022
Kl. 12:00
NFC/VIF Raklev-Kalundborg Pigefodbold NFC Anlæg Syd
2
-
4
900669
ti
19-04 2022
Kl. 19:30
Køge BK Raklev-Kalundborg Pigefodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
900667 to
21-04 2022
Kl. 18:30
ØUB NFC/VIF Øster Ulslev stadion
2
-
1
900665
to
21-04 2022
Kl. 18:45
Gørslev IF FC Storebælt Gørslev Stadion
10
-
1
900666
23-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
900668 to
28-04 2022
Kl. 18:30
Hvalsø IF Herlufsholm GF Hvalsø ny Idrætsplads
0
-
3
900674
30-04 2022
Kl. 11:30
NFC/VIF Oversidder NFC Anlæg Syd
900672
30-04 2022
Kl. 13:30
Raklev-Kalundborg Pigefodbold ØUB Røsnæshallen
Udehold taberdømt
900670
30-04 2022
Kl. 14:00
FC Storebælt Køge BK Korsør ny Stadion
Hjemmehold taberdømt
900671
30-04 2022
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Gørslev IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
1
900673
01-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder Hvalsø IF
900678
to
05-05 2022
Kl. 19:00
Hvalsø IF NFC/VIF Hvalsø ny Idrætsplads
2
-
3
900676
07-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Raklev-Kalundborg Pigefodbold
900658
07-05 2022
Kl. 14:00
Gørslev IF Køge BK Gørslev Stadion
6
-
0
900675
07-05 2022
Kl. 14:00
Gørslev IF Oversidder Gørslev Stadion
900722
14-05 2022
Kl. 11:30
Raklev-Kalundborg Pigefodbold Hvalsø IF Røsnæshallen
Udehold taberdømt
900720
14-05 2022
Kl. 15:30
ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
900725
15-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder FC Storebælt
900731 ma
16-05 2022
Kl. 19:30
Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
900677
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
FC Storebælt Herlufsholm GF Korsør ny Stadion
0
-
8
900728
to
19-05 2022
Kl. 19:00
FC Storebælt NFC/VIF Korsør ny Stadion
3
-
4
900730
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
Hvalsø IF ØUB Hvalsø ny Idrætsplads
2
-
4
900727
21-05 2022
Kl. 14:00
Gørslev IF Raklev-Kalundborg Pigefodbold Gørslev Stadion
6
-
3
900729
21-05 2022
Kl. 16:00
Herlufsholm GF Oversidder SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
900732 ma
23-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Hvalsø IF
900735 ma
23-05 2022
Kl. 19:30
Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
900679
ma
23-05 2022
Kl. 19:30
Køge BK ØUB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
0
900736 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
NFC/VIF Herlufsholm GF XDC Park
1
-
3
900656
on
25-05 2022
Kl. 18:30
Hvalsø IF Gørslev IF Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
1
-
9
900734
28-05 2022
Kl. 12:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold FC Storebælt Røsnæshallen
Udehold taberdømt
900733
28-05 2022
Kl. 15:30
ØUB Gørslev IF Øster Ulslev stadion
0
-
3
900721 ma
30-05 2022
Kl. 18:00
Herlufsholm GF Køge BK Maglemølle Storhallen
4
-
1
900661
ti
31-05 2022
Kl. 18:30
FC Storebælt Hvalsø IF Korsør ny Stadion
2
-
6
900654 to
02-06 2022
Kl. 19:00
ØUB Herlufsholm GF Øster Ulslev stadion
0
-
7
900739 ti
07-06 2022
Kl. 19:15
Herlufsholm GF Raklev-Kalundborg Pigefodbold SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Udehold taberdømt
900740
11-06 2022
Kl. 11:00
Hvalsø IF Køge BK Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
3
900737
11-06 2022
Kl. 13:30
Gørslev IF Oversidder Gørslev Stadion
900741
12-06 2022
Kl. 12:45
Oversidder NFC/VIF
900738
ti
14-06 2022
Kl. 19:00
FC Storebælt ØUB Korsør ny Stadion
6
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Finale

Lørdag den 18. juni kl. 10.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind