MENU

Kvindeserie 1 - Forår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
891457
02-04 2022
Kl. 12:30
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub Elverroad Kunstgræs
1 - 1
891460
02-04 2022
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF Fredensborg BI Melby Stadion
1 - 3
891458
02-04 2022
Kl. 15:00
Oversidder Oversidder
891459
03-04 2022
Kl. 11:30
Allerød FK Greve Fodbold Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
3 - 0
891461
on
06-04 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold Melby-Liseleje IF Greve Idræts Center
8 - 1
893993 to
07-04 2022
Kl. 18:00
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
892697
09-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder B. 1973, Herlev
892695
10-04 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Allerød FK Birkevang
0 - 14
893994
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold Hareskov IF Greve Idræts Center
10 - 0
893996
23-04 2022
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Fredensborg BI Elverroad Kunstgræs
4 - 0
893995
23-04 2022
Kl. 14:00
Brødeskov IF Oversidder Brødeskov Stadion
893998
23-04 2022
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
893997
24-04 2022
Kl. 11:30
Allerød FK Lyngby Boldklub Allerød Idrætspark
3 - 2
894002
30-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Allerød FK
894001
30-04 2022
Kl. 15:00
Oversidder B. 1973, Herlev
893999
01-05 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Melby-Liseleje IF Birkevang
0 - 6
894351
01-05 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI Brødeskov IF Fredensborg Stadion
2 - 2
894000
01-05 2022
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub Greve Fodbold Lyngby Stadion
1 - 1
891456 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Brødeskov IF Hareskov IF Brødeskov Stadion
Udehold taberdømt
894352 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
894353
07-05 2022
Kl. 13:30
Brødeskov IF Oversidder Brødeskov Stadion
894356
07-05 2022
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF B. 1973, Herlev Melby Stadion
3 - 3
894355
08-05 2022
Kl. 11:30
Allerød FK Fredensborg BI Allerød Idrætspark
0 - 0
894354
08-05 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Lyngby Boldklub Birkevang
Hjemmehold taberdømt
894361
to
12-05 2022
Kl. 18:00
Fredensborg BI Greve Fodbold Fredensborg Stadion
2 - 5
894357
14-05 2022
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Brødeskov IF Elverroad Kunstgræs
3 - 1
894360
14-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Hareskov IF
894359
14-05 2022
Kl. 15:00
Oversidder Allerød FK
894358
15-05 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Melby-Liseleje IF Lyngby Stadion
4 - 1
894362 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
895169
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
Allerød FK B. 1973, Herlev Allerød Idrætspark
2 - 1
895170
21-05 2022
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF Brødeskov IF Melby Stadion
7 - 4
894363
22-05 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Fredensborg BI Birkevang
1 - 3
895168
22-05 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Oversidder Lyngby Stadion
895174 ti
24-05 2022
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
895175
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Fredensborg BI Lyngby Boldklub Fredensborg Stadion
3 - 3
895172
28-05 2022
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Greve Fodbold Elverroad Kunstgræs
Udehold taberdømt
895171
28-05 2022
Kl. 14:30
Brødeskov IF Allerød FK Brødeskov Stadion
0 - 6
895173
28-05 2022
Kl. 15:00
Oversidder Hareskov IF
895176
on
08-06 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold Brødeskov IF Greve Idræts Center
0 - 1
900652 fr
10-06 2022
Kl. 13:30
Oversidder Fredensborg BI
892696
11-06 2022
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub Brødeskov IF Lyngby Stadion
5 - 0
900109
12-06 2022
Kl. 10:00
Hareskov IF B. 1973, Herlev Birkevang
0 - 4
900651
12-06 2022
Kl. 11:30
Allerød FK Melby-Liseleje IF Allerød Idrætspark
3 - 1
900650
12-06 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Oversidder Lyngby Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Finale

Lørdag den 18. juni kl. 10.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind