MENU

U14 Drenge 4 (08) Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
881635
02-04 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Tune IF NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
2
881634
03-04 2022
Kl. 14:00
Himmelev-Veddelev BK Glostrup Himmelev Idrætspark
Udehold taberdømt
881638
09-04 2022
Kl. 10:00
Svebølle BI 2016 Taastrup FC Svebølle Stadion
4
-
2
881644
09-04 2022
Kl. 10:30
Svogerslev BK Tuse IF Svogerslev Idrætspark
11
-
2
881639
10-04 2022
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre Fløng-Hedehusene Fodbold Espelunden Kunstgræs
2
-
2
881642
on
20-04 2022
Kl. 17:30
Tune IF Svebølle BI 2016 Tune Stadion
1
-
5
881643
to
21-04 2022
Kl. 18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Glostrup Hedehusene Idrætspark
8
-
0
881645
24-04 2022
Kl. 13:30
Taastrup FC BK Vest, Rødovre NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
1
881649 ma
25-04 2022
Kl. 18:45
Himmelev-Veddelev BK Svogerslev BK Himmelev Idrætspark
3
-
4
881632
30-04 2022
Kl. 10:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Svebølle BI 2016 Hedehusene Idrætspark
2
-
4
881648
01-05 2022
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre Tune IF Nørrekær
2
-
4
881651
01-05 2022
Kl. 10:00
Tuse IF Fløng-Hedehusene Fodbold Tusehallen
1
-
7
881650
01-05 2022
Kl. 11:00
Glostrup Taastrup FC Glostrup Idrætspark
1
-
4
881633 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Svogerslev BK BK Vest, Rødovre Svogerslev Idrætspark kunst
4
-
0
881652
on
04-05 2022
Kl. 18:00
Tune IF Glostrup Tune Stadion
4
-
5
881653
07-05 2022
Kl. 10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Himmelev-Veddelev BK Fløng Idrætsanlæg
4
-
1
881654
07-05 2022
Kl. 10:00
Svebølle BI 2016 BK Vest, Rødovre Svebølle Stadion
3
-
1
881659
ti
10-05 2022
Kl. 18:45
Himmelev-Veddelev BK Taastrup FC Himmelev Idrætspark
4
-
8
881657
to
12-05 2022
Kl. 18:00
Svogerslev BK Fløng-Hedehusene Fodbold Svogerslev Idrætspark kunst
3
-
2
882400
14-05 2022
Kl. 12:00
Glostrup Svebølle BI 2016 Glostrup Idrætspark
0
-
4
882524 on
18-05 2022
Kl. 17:30
BK Vest, Rødovre Glostrup Nørrekær
6
-
0
881655
on
18-05 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Tuse IF NyBolig Park
4
-
2
881637 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Tune IF SMIF Tune Stadion
2
-
1
882510
21-05 2022
Kl. 10:00
Tune IF Himmelev-Veddelev BK Tune Stadion
3
-
2
882511
21-05 2022
Kl. 10:00
Svebølle BI 2016 Tuse IF Svebølle Stadion
12
-
1
882525
21-05 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Svogerslev BK NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
3
881647
ma
23-05 2022
Kl. 18:30
Svebølle BI 2016 SMIF Svebølle Stadion
3
-
0
882401 ma
23-05 2022
Kl. 18:30
Tuse IF Tune IF Tusehallen
3
-
6
882532
ti
24-05 2022
Kl. 18:00
SMIF Glostrup Mørkøvhallen
3
-
1
882528 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Svogerslev BK Tune IF Svogerslev Idrætspark
5
-
1
882527
on
25-05 2022
Kl. 18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Taastrup FC Hedehusene Idrætspark
8
-
0
882531
on
25-05 2022
Kl. 18:45
Himmelev-Veddelev BK Svebølle BI 2016 Himmelev Idrætspark
0
-
4
882550
28-05 2022
Kl. 10:00
Tuse IF BK Vest, Rødovre Tusehallen
3
-
0
882526
ma
30-05 2022
Kl. 18:00
SMIF Fløng-Hedehusene Fodbold Svinninge Sportscenter
4
-
3
881656
ti
31-05 2022
Kl. 18:00
SMIF Svogerslev BK Mørkøvhallen
5
-
4
881641 on
01-06 2022
Kl. 18:00
Tuse IF Himmelev-Veddelev BK Tuse Kunstgræs 2020
5
-
3
881640
to
02-06 2022
Kl. 18:00
Glostrup Svogerslev BK Østervangsbanerne
2
-
3
881636
ti
07-06 2022
Kl. 18:00
SMIF Tuse IF Svinninge Sportscenter
4
-
2
882552
11-06 2022
Kl. 10:00
Svebølle BI 2016 Svogerslev BK Svebølle Stadion
2
-
1
882551
12-06 2022
Kl. 10:00
Tune IF Fløng-Hedehusene Fodbold Tune Stadion
0
-
6
882553
12-06 2022
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre Himmelev-Veddelev BK Nørrekær
5
-
1
882596
12-06 2022
Kl. 11:00
Glostrup Tuse IF Glostrup Idrætspark
Udehold taberdømt
882559
ma
13-06 2022
Kl. 18:00
Taastrup FC SMIF NyBolig Park
0
-
7
881646
ti
14-06 2022
Kl. 18:30
SMIF Himmelev-Veddelev BK Svinninge Sportscenter
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
881658
ma
20-06 2022
Kl. 18:30
BK Vest, Rødovre SMIF Nørrekær
2
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.

Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind