|
881635
|
lø02-04 2022
|
13:00
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
881634
|
sø03-04 2022
|
14:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
UHT
|
|
|
|
881638
|
lø09-04 2022
|
10:00
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
|
881644
|
lø09-04 2022
|
10:30
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
881639
|
sø10-04 2022
|
10:00
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
|
|
881642
|
on20-04 2022
|
17:30
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
|
881643
|
to21-04 2022
|
18:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
881645
|
sø24-04 2022
|
13:30
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
881649
|
ma25-04 2022
|
18:45
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
881632
|
lø30-04 2022
|
10:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
|
881648
|
sø01-05 2022
|
10:00
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
881651
|
sø01-05 2022
|
10:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
881650
|
sø01-05 2022
|
11:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
881633
|
on04-05 2022
|
18:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark kunst
|
|
|
|
881652
|
on04-05 2022
|
18:00
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
881653
|
lø07-05 2022
|
10:00
|
|
|
Fløng Idrætsanlæg
|
|
|
|
881654
|
lø07-05 2022
|
10:00
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
881659
|
ti10-05 2022
|
18:45
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
881657
|
to12-05 2022
|
18:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark kunst
|
|
|
|
882400
|
lø14-05 2022
|
12:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
882524
|
on18-05 2022
|
17:30
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
881655
|
on18-05 2022
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
881637
|
to19-05 2022
|
19:00
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
882510
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
882511
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
882525
|
lø21-05 2022
|
13:00
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
881647
|
ma23-05 2022
|
18:30
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
882401
|
ma23-05 2022
|
18:30
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
882532
|
ti24-05 2022
|
18:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
882528
|
on25-05 2022
|
18:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
882527
|
on25-05 2022
|
18:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
882531
|
on25-05 2022
|
18:45
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
882550
|
lø28-05 2022
|
10:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
882526
|
ma30-05 2022
|
18:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
881656
|
ti31-05 2022
|
18:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
881641
|
on01-06 2022
|
18:00
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
881640
|
to02-06 2022
|
18:00
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
|
|
881636
|
ti07-06 2022
|
18:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
882552
|
lø11-06 2022
|
10:00
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
882551
|
sø12-06 2022
|
10:00
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
882553
|
sø12-06 2022
|
10:00
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
882596
|
sø12-06 2022
|
11:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
882559
|
ma13-06 2022
|
18:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
881646
|
ti14-06 2022
|
18:30
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
UMH
|
|
|
881658
|
ma20-06 2022
|
18:30
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.
Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2