MENU

U14 Drenge 4 (08) Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
881588 to
31-03 2022
Kl. 19:00
LSF Virum-Sorgenfri BK Smørum Idrætscenter
3
-
1
881587
03-04 2022
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub Bagsværd BK Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
881591
03-04 2022
Kl. 10:00
Orient GI Furesø HIF/VBK Rødovre Stadion Kunst
Hjemmehold taberdømt
881590
03-04 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub (1) BSF Allerød Idrætspark
3
-
0
881593
09-04 2022
Kl. 10:00
Bagsværd BK Allerød Fodbold Klub (1) Bagsværd Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
881594
09-04 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Lundtofte Boldklub Virumgård kunstgræsbane
3
-
3
881592
10-04 2022
Kl. 11:00
BSF Orient GI Ballerup Idrætspark
Udehold taberdømt
881599 to
21-04 2022
Kl. 19:00
LSF Furesø HIF/VBK Smørum Idrætscenter
0
-
1
881601
23-04 2022
Kl. 10:00
Orient GI Måløv BK Islev Skole
1
-
10
881598
24-04 2022
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub Stenløse BK Lundtofte Idrætsplads
0
-
3
881597
24-04 2022
Kl. 11:00
BSF Bagsværd BK Ballerup Idrætspark
1
-
9
881604 on
27-04 2022
Kl. 18:00
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
2
-
1
881600 on
27-04 2022
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub (1) Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark
6
-
0
881603
30-04 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK BSF Virumgård kunstgræsbane
10
-
1
881606
01-05 2022
Kl. 11:15
Furesø HIF/VBK Lundtofte Boldklub Værløse Stadion
4
-
2
881602
01-05 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Orient GI Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
0
881595
ti
03-05 2022
Kl. 18:45
Stenløse BK LSF Stenløse Stadion
6
-
1
881596 on
04-05 2022
Kl. 18:30
Furesø HIF/VBK Måløv BK Birkevang
0
-
2
881607
to
05-05 2022
Kl. 18:30
BSF Stenløse BK Ballerup Idrætspark
0
-
8
881609
07-05 2022
Kl. 10:30
Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
1
881610
07-05 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub (1) Furesø HIF/VBK Allerød Idrætspark
3
-
1
881608
08-05 2022
Kl. 13:30
Lundtofte Boldklub Måløv BK Lundtofte Idrætsplads
1
-
0
881605
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Stenløse BK Allerød Fodbold Klub (1) Stenløse Stadion
2
-
1
881614 on
11-05 2022
Kl. 18:15
Måløv BK Allerød Fodbold Klub (1) Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
881612 to
12-05 2022
Kl. 19:00
LSF Lundtofte Boldklub Smørum Idrætscenter
1
-
1
881613
14-05 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Orient GI Virum Stadion
Udehold taberdømt
881616
15-05 2022
Kl. 12:00
Furesø HIF/VBK BSF Værløse Stadion
Udehold taberdømt
881611
on
18-05 2022
Kl. 17:00
Orient GI LSF Rødovre Stadion Kunst
0
-
16
881615
to
19-05 2022
Kl. 18:30
Stenløse BK Bagsværd BK Stenløse Stadion
4
-
0
881617
21-05 2022
Kl. 10:00
BSF Måløv BK Ballerup Idrætspark
0
-
0
881620
21-05 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub (1) LSF Allerød Idrætspark
2
-
2
881619
21-05 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK Virum Stadion
2
-
11
881621
21-05 2022
Kl. 13:00
Orient GI Lundtofte Boldklub Islev Skole
Hjemmehold taberdømt
881618
21-05 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Furesø HIF/VBK Bagsværd Stadion
1
-
2
881623 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
LSF BSF Smørum Idrætscenter
16
-
0
881625
28-05 2022
Kl. 11:00
Orient GI Stenløse BK Islev Skole
Hjemmehold taberdømt
881622 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Allerød Fodbold Klub (1) Lundtofte Idrætsplads
4
-
2
881624 to
02-06 2022
Kl. 18:00
Måløv BK Bagsværd BK Måløv Idrætspark
5
-
2
881626 to
02-06 2022
Kl. 18:30
Furesø HIF/VBK Virum-Sorgenfri BK Værløse Stadion
2
-
0
881589
on
08-06 2022
Kl. 18:00
Måløv BK Stenløse BK Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
881629
11-06 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Måløv BK Virum Stadion
2
-
1
881630
11-06 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub (1) Orient GI Allerød Idrætspark
Udehold taberdømt
881631
12-06 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Furesø HIF/VBK Stenløse Stadion
6
-
0
881627
12-06 2022
Kl. 11:30
BSF Lundtofte Boldklub Ballerup Idrætspark
1
-
5
881628 to
16-06 2022
Kl. 19:00
LSF Bagsværd BK Smørum Idrætscenter
1
-
7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.

Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind