MENU

U15 Drenge 3 (07) Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
872992 fr
01-04 2022
Kl. 18:00
Brødeskov IF Frederikssund FB Brødeskov Stadion Kunst
5
-
3
872993
03-04 2022
Kl. 10:00
Fredensborg BI Hundested IK Fredensborg Stadion
4
-
2
872994
03-04 2022
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Allerød Fodbold Klub Hillerød Stadion
5
-
1
872995
09-04 2022
Kl. 10:00
Hundested IK Hillerød Fodbold Hundested Stadion
1
-
9
872998
09-04 2022
Kl. 10:00
Frederikssund FB Gilleleje FK Frederikssund Stadion
1
-
7
872997
09-04 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Ølstykke FC Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
0
873022
10-04 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Brødeskov IF Allerød Idrætspark
3
-
3
872996
10-04 2022
Kl. 11:15
Oversidder Fredensborg BI
872990
ti
19-04 2022
Kl. 18:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
873023
23-04 2022
Kl. 10:00
Hundested IK Oversidder Hundested Stadion
873027
23-04 2022
Kl. 10:00
Gilleleje FK Allerød Fodbold Klub Nellerupgård Stadion
6
-
1
873028
24-04 2022
Kl. 10:00
Fredensborg BI Espergærde IF Fredensborg Stadion
6
-
1
873029
24-04 2022
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Brødeskov IF Hillerød Stadion
5
-
1
873026
to
28-04 2022
Kl. 18:00
Ølstykke FC Frederikssund FB Ølstykke Stadion
1
-
4
873032 fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Brødeskov IF Gilleleje FK Brødeskov Stadion
0
-
2
873031 fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Espergærde IF Hundested IK Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
0
873033
01-05 2022
Kl. 11:00
Frederikssund FB Fredensborg BI Frederikssund Stadion
9
-
1
873030
01-05 2022
Kl. 11:15
Oversidder Hillerød Fodbold
873034 ti
03-05 2022
Kl. 18:15
Allerød Fodbold Klub Ølstykke FC Allerød Idrætspark
Udehold taberdømt
872991 on
04-05 2022
Kl. 18:30
Gilleleje FK Espergærde IF Nellerupgård Stadion
1
-
3
873035
07-05 2022
Kl. 10:00
Hundested IK Frederikssund FB Hundested Stadion
2
-
2
873037
07-05 2022
Kl. 10:00
Ølstykke FC Brødeskov IF Ølstykke Stadion
2
-
4
873039
08-05 2022
Kl. 10:00
Fredensborg BI Allerød Fodbold Klub Fredensborg Stadion
3
-
6
873038
08-05 2022
Kl. 11:15
Oversidder Espergærde IF
873043 to
12-05 2022
Kl. 18:00
Brødeskov IF Fredensborg BI Brødeskov Stadion Kunst
3
-
8
873045 to
12-05 2022
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub Hundested IK Allerød Idrætspark
0
-
3
873041
14-05 2022
Kl. 10:00
Gilleleje FK Ølstykke FC Nellerupgård Stadion
4
-
0
873044
15-05 2022
Kl. 11:00
Frederikssund FB Oversidder Frederikssund Stadion
873040 ma
16-05 2022
Kl. 18:30
Hillerød Fodbold Gilleleje FK Hillerød Stadion
2
-
1
873110 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Espergærde IF Frederikssund FB Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
1
873046
21-05 2022
Kl. 10:00
Hundested IK Brødeskov IF Hundested Stadion
Udehold taberdømt
873111
22-05 2022
Kl. 10:00
Fredensborg BI Gilleleje FK Fredensborg Stadion
1
-
6
873072
22-05 2022
Kl. 11:15
Oversidder Allerød Fodbold Klub
873112
22-05 2022
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Ølstykke FC Hillerød Stadion
3
-
3
873113
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Ølstykke FC Fredensborg BI Ølstykke Stadion
4
-
1
873042 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Espergærde IF Hillerød Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
3
873115 fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Brødeskov IF Oversidder Brødeskov Stadion
873117
28-05 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Espergærde IF Allerød Idrætspark
2
-
2
873116
29-05 2022
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Frederikssund FB Hillerød Stadion
5
-
0
873114 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Gilleleje FK Hundested IK Nellerupgård Stadion
5
-
1
873118
11-06 2022
Kl. 10:00
Hundested IK Ølstykke FC Hundested Stadion
3
-
4
873121
11-06 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI Hillerød Fodbold Fredensborg Stadion
0
-
1
873122
12-06 2022
Kl. 11:00
Frederikssund FB Allerød Fodbold Klub Frederikssund Stadion
1
-
4
873119
12-06 2022
Kl. 11:15
Oversidder Gilleleje FK
873120 to
16-06 2022
Kl. 18:00
Espergærde IF Brødeskov IF Mørdrup Idrætsanlæg
6
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.

Semifinaler 18. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind