MENU

U15 Drenge 1 (07) Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
872212
02-04 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub BK Avarta Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
5
-
1
872215
02-04 2022
Kl. 11:00
Værløse BK Brøndbyernes IF Værløse Stadion
4
-
4
872216
03-04 2022
Kl. 13:00
LSF Brede IF Smørum Idrætscenter
3
-
4
872218
on
06-04 2022
Kl. 18:30
BK Avarta Værløse BK Espelundens Idrætsanlæg
2
-
1
872221
fr
08-04 2022
Kl. 18:15
Brede IF Taastrup FC Brede Idrætsplads
4
-
0
872219
09-04 2022
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Allerød Fodbold Klub Lyngehallen
4
-
1
872217
10-04 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF LSF Brøndby Stadion
1
-
3
872222
23-04 2022
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF BK Avarta Brøndby Stadion
0
-
5
872224
24-04 2022
Kl. 10:00
Farum BK Brede IF Stavnsholt
1
-
6
872223
24-04 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Bagsværd BK Allerød Idrætspark
3
-
1
872226
ti
26-04 2022
Kl. 18:00
LSF Taastrup FC Smørum Idrætscenter
1
-
0
872213
on
27-04 2022
Kl. 18:30
Farum BK Lynge-Uggeløse IF Stavnsholt
4
-
2
872230
30-04 2022
Kl. 10:00
Bagsværd BK Værløse BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
0
872229
01-05 2022
Kl. 11:30
Taastrup FC Farum BK NyBolig Park
3
-
1
872227
ti
03-05 2022
Kl. 18:30
BK Avarta LSF Espelundens Idrætsanlæg
0
-
4
872225
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Værløse BK Lynge-Uggeløse IF Værløse Stadion
4
-
0
872233
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Allerød Fodbold Klub NyBolig Park
0
-
3
872235
08-05 2022
Kl. 11:00
Værløse BK Brede IF Værløse Stadion
3
-
1
872236
08-05 2022
Kl. 13:00
LSF Farum BK Smørum Idrætscenter
3
-
1
872237
ti
10-05 2022
Kl. 18:00
Farum BK Allerød Fodbold Klub Stavnsholt
0
-
5
872234
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
BK Avarta Lynge-Uggeløse IF Espelundens Idrætsanlæg
1
-
0
872214 to
12-05 2022
Kl. 17:30
Taastrup FC Bagsværd BK NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
7
872248
14-05 2022
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF LSF Lyngehallen
2
-
3
872232 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Bagsværd BK Brøndby Stadion
1
-
1
872255
to
19-05 2022
Kl. 18:30
Værløse BK Farum BK Værløse Stadion
2
-
3
872254
21-05 2022
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Bagsværd BK Lyngehallen
1
-
1
872252
21-05 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Taastrup FC Brøndby Stadion
1
-
1
872253
22-05 2022
Kl. 14:00
BK Avarta Brede IF Espelundens Idrætsanlæg
1
-
1
872249
ti
24-05 2022
Kl. 18:00
Taastrup FC Værløse BK NyBolig Park
1
-
4
872256
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
LSF Allerød Fodbold Klub Smørum Idrætscenter
0
-
4
872220 on
25-05 2022
Kl. 19:15
Bagsværd BK Farum BK Bagsværd Stadion
0
-
4
872261
28-05 2022
Kl. 12:00
Brede IF Lynge-Uggeløse IF Brede Idrætsplads
5
-
0
872258
29-05 2022
Kl. 09:30
Farum BK Brøndbyernes IF Stavnsholt
2
-
1
872259
29-05 2022
Kl. 11:30
Taastrup FC BK Avarta NyBolig Park
2
-
0
872260
29-05 2022
Kl. 13:00
LSF Bagsværd BK Smørum Idrætscenter
2
-
5
872228
on
01-06 2022
Kl. 18:30
Lynge-Uggeløse IF Brøndbyernes IF Lyngehallen
1
-
2
872257
on
01-06 2022
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Værløse BK Allerød Idrætspark
2
-
2
872250
on
01-06 2022
Kl. 19:15
Bagsværd BK BK Avarta Bagsværd Stadion
0
-
3
872231
to
02-06 2022
Kl. 17:30
Brede IF Allerød Fodbold Klub Brede Idrætsplads
0
-
0
872251
05-06 2022
Kl. 11:00
Brede IF Brøndbyernes IF Brede Idrætsplads
1
-
2
872262
on
08-06 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Allerød Fodbold Klub Brøndby Stadion
2
-
5
872264
11-06 2022
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Taastrup FC Lyngehallen
2
-
3
872265
12-06 2022
Kl. 11:00
Værløse BK LSF Værløse Stadion
3
-
2
872266
12-06 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Brede IF Bagsværd Stadion
0
-
2
872263
12-06 2022
Kl. 14:00
BK Avarta Farum BK Espelundens Idrætsanlæg
1
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.

Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind