|
871980
|
on30-03 2022
|
18:15
|
|
|
Albertslund Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
871981
|
lø02-04 2022
|
13:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
|
871978
|
sø03-04 2022
|
12:00
|
|
|
Rødovre Stadion Kunst
|
UHT
|
|
|
|
871985
|
lø09-04 2022
|
11:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
871983
|
lø09-04 2022
|
12:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
871984
|
lø09-04 2022
|
14:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
|
871987
|
on20-04 2022
|
18:30
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
872000
|
lø23-04 2022
|
12:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
UHT
|
|
|
872001
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
HHT
|
|
|
872002
|
sø24-04 2022
|
12:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
|
872004
|
sø24-04 2022
|
12:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
872003
|
to28-04 2022
|
18:30
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
872009
|
fr29-04 2022
|
18:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
UHT
|
|
|
872006
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
872005
|
lø30-04 2022
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
872008
|
sø01-05 2022
|
12:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
872007
|
ma02-05 2022
|
18:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
UMH
|
|
|
871979
|
on04-05 2022
|
18:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
871982
|
on04-05 2022
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
872010
|
lø07-05 2022
|
12:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
872014
|
sø08-05 2022
|
12:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
872017
|
on11-05 2022
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
872016
|
lø14-05 2022
|
11:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
872019
|
sø15-05 2022
|
13:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
872018
|
sø15-05 2022
|
14:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
872015
|
sø15-05 2022
|
14:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
872013
|
ti17-05 2022
|
18:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
872021
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
872023
|
lø21-05 2022
|
12:00
|
|
|
Farum Park
|
UHT
|
|
|
872024
|
sø22-05 2022
|
12:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
872020
|
ti24-05 2022
|
18:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
872022
|
ti24-05 2022
|
18:30
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
872029
|
fr27-05 2022
|
18:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
UHT
|
|
|
872027
|
lø28-05 2022
|
13:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
UHT
|
|
|
872028
|
sø29-05 2022
|
12:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
872025
|
sø29-05 2022
|
13:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
HHT
|
|
|
872026
|
sø29-05 2022
|
14:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
872011
|
ti31-05 2022
|
18:30
|
|
|
Islev Skole kunst
|
HHT
|
|
|
872012
|
ti31-05 2022
|
18:30
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
871986
|
ti07-06 2022
|
18:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
872033
|
on08-06 2022
|
18:30
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
872032
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
872030
|
lø11-06 2022
|
12:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
UHT
|
|
|
872031
|
sø12-06 2022
|
16:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
UHT
|
|
|
872034
|
sø12-06 2022
|
17:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) søndag den 19. juni i Ølstykke.
Semifinaler 19. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 19. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2