|
865481
|
sø03-04 2022
|
13:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
865479
|
sø03-04 2022
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
|
865480
|
sø03-04 2022
|
15:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
|
865483
|
lø09-04 2022
|
13:30
|
|
|
Stenløse Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
865484
|
sø10-04 2022
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
865487
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
|
865485
|
sø24-04 2022
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
865486
|
sø24-04 2022
|
15:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
865489
|
lø30-04 2022
|
15:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
865490
|
sø01-05 2022
|
13:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
|
865488
|
sø01-05 2022
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
865482
|
on04-05 2022
|
19:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
UHT
|
|
|
865492
|
lø07-05 2022
|
13:30
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
865493
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
865491
|
sø08-05 2022
|
15:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
865495
|
lø14-05 2022
|
13:30
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
865494
|
lø14-05 2022
|
15:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
865497
|
sø15-05 2022
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
865498
|
fr20-05 2022
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
865499
|
sø22-05 2022
|
15:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
865500
|
sø22-05 2022
|
15:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
865502
|
lø28-05 2022
|
13:30
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
865501
|
lø28-05 2022
|
15:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
865503
|
sø29-05 2022
|
16:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
865505
|
lø04-06 2022
|
13:30
|
|
|
Stenløse Stadion
|
UHT
|
|
|
865507
|
lø04-06 2022
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
865504
|
ma06-06 2022
|
15:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
865539
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
865540
|
sø12-06 2022
|
13:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
865508
|
sø12-06 2022
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) søndag den 19. juni i Ølstykke.
Semifinaler 19. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Finale og 3-4 plads 19. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2