|
767043
|
fr01-04 2022
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
767041
|
lø02-04 2022
|
11:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
|
767040
|
lø02-04 2022
|
14:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
767042
|
sø03-04 2022
|
11:00
|
|
|
Lynge Indendørs Hal 1+2
|
|
|
|
767044
|
sø03-04 2022
|
11:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
767045
|
sø03-04 2022
|
15:30
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
|
|
|
767049
|
ti05-04 2022
|
19:15
|
|
|
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
|
|
|
|
767046
|
ti05-04 2022
|
20:15
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
UHT
|
|
|
767048
|
fr08-04 2022
|
19:30
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
767047
|
sø10-04 2022
|
13:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
|
767055
|
ti12-04 2022
|
20:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
767053
|
ma18-04 2022
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
767056
|
ma18-04 2022
|
11:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
HHT
|
|
|
767057
|
ma18-04 2022
|
18:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
771506
|
fr22-04 2022
|
19:00
|
|
|
Sandet Stadion
|
UHT
|
|
|
773511
|
lø23-04 2022
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
767059
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
UHT
|
|
|
773510
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
773512
|
sø24-04 2022
|
14:00
|
|
|
Egedalsbanen
|
UHT
|
|
|
767058
|
ti26-04 2022
|
20:15
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
767054
|
on27-04 2022
|
18:45
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
773516
|
fr29-04 2022
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
773513
|
lø30-04 2022
|
13:00
|
|
|
Jonstrupvangvej
|
|
|
|
773514
|
sø01-05 2022
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
773518
|
sø01-05 2022
|
11:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
HHT
|
|
|
773519
|
to05-05 2022
|
19:30
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
773522
|
fr06-05 2022
|
18:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
UHT
|
|
|
773523
|
lø07-05 2022
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
773520
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
773521
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
UHT
|
|
|
773524
|
sø08-05 2022
|
14:00
|
|
|
Egedalsbanen
|
|
|
|
767052
|
ti10-05 2022
|
18:30
|
|
|
Jonstrupvangvej
|
|
|
|
767050
|
ti10-05 2022
|
19:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
773530
|
to12-05 2022
|
19:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
UHT
|
|
|
773528
|
fr13-05 2022
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
773525
|
lø14-05 2022
|
13:00
|
|
|
Jonstrupvangvej
|
|
|
|
773526
|
sø15-05 2022
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
773527
|
sø15-05 2022
|
15:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
767051
|
ti17-05 2022
|
18:30
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
773529
|
ti17-05 2022
|
19:00
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
773531
|
to19-05 2022
|
19:30
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
773938
|
lø21-05 2022
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
773935
|
lø21-05 2022
|
14:00
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
773936
|
sø22-05 2022
|
11:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
HHT
|
|
|
773939
|
sø22-05 2022
|
14:00
|
|
|
Egedalsbanen
|
AFBR
|
|
|
773996
|
ti24-05 2022
|
19:15
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
774001
|
to26-05 2022
|
11:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
773937
|
fr27-05 2022
|
18:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
773997
|
lø28-05 2022
|
13:00
|
|
|
Jonstrupvangvej
|
|
|
|
774000
|
lø28-05 2022
|
13:30
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
773998
|
sø29-05 2022
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
773999
|
sø29-05 2022
|
15:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
774007
|
to02-06 2022
|
18:00
|
|
|
Egedalsbanen
|
|
|
|
774003
|
fr03-06 2022
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
774002
|
lø04-06 2022
|
14:00
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
774004
|
sø05-06 2022
|
11:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
774006
|
sø05-06 2022
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
774005
|
sø05-06 2022
|
15:30
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
773515
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
773517
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
774008
|
lø11-06 2022
|
12:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
774009
|
lø11-06 2022
|
13:00
|
|
|
Jonstrupvangvej
|
|
|
|
774013
|
lø11-06 2022
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
774012
|
lø11-06 2022
|
14:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
UHT
|
|
|
774011
|
sø12-06 2022
|
12:00
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
774010
|
sø12-06 2022
|
15:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.