MENU

Serie 5 - Forår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
767043
fr
01-04 2022
Kl. 19:15
IF Bytoften Kr. Værløse IF Gladsaxe skole
6 - 2
767041
02-04 2022
Kl. 11:00
FC Jonstrup (2) Snekkersten IF (2) Stavnsholt
5 - 3
767040
02-04 2022
Kl. 14:00
Høje Gladsaxe IF Blovstrød IF (2) Gladsaxe stadion Kunstgræs
1 - 2
767042
03-04 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Kokkedal BK Lyngehallen Kunstgræs
7 - 2
767044
03-04 2022
Kl. 11:00
Holte Star Club Taarbæk IF Rudegård Stadion
2 - 10
767045
03-04 2022
Kl. 15:30
FC Rudersdal (2) Brødeskov IF Rundforbi Stadion Kunst
2 - 1
767049
ti
05-04 2022
Kl. 19:15
Taarbæk IF IF Bytoften Lyngby Stadion Kunstgræsbane
5 - 2
767046 ti
05-04 2022
Kl. 20:15
Brødeskov IF Holte Star Club Brødeskov Stadion Kunst
Udehold taberdømt
767048 fr
08-04 2022
Kl. 19:30
Kr. Værløse IF FC Jonstrup (2) Stavnsholt
4 - 3
767047
10-04 2022
Kl. 13:30
Snekkersten IF (2) Allerød Fodbold Klub Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5 - 3
767055
ti
12-04 2022
Kl. 20:00
IF Bytoften Brødeskov IF Gladsaxe skole
5 - 0
767053 ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Høje Gladsaxe IF Allerød Idrætspark
1 - 3
767056 ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Holte Star Club Blovstrød IF (2) Rudegård Stadion
Hjemmehold taberdømt
767057
ma
18-04 2022
Kl. 18:00
FC Rudersdal (2) Kokkedal BK Vedbæk Stadion
4 - 2
771506 fr
22-04 2022
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Allerød Fodbold Klub Sandet Stadion
Udehold taberdømt
773511
23-04 2022
Kl. 13:00
Blovstrød IF (2) IF Bytoften Blovstrød idrætsanlæg
2 - 3
767059
23-04 2022
Kl. 14:00
Høje Gladsaxe IF FC Rudersdal (2) Grønnemose Sportshal
Udehold taberdømt
773510
23-04 2022
Kl. 14:00
Taarbæk IF Snekkersten IF (2) Springforbi fodboldbaner
11 - 0
773512
24-04 2022
Kl. 14:00
Kokkedal BK Holte Star Club Egedalsbanen
Udehold taberdømt
767058 ti
26-04 2022
Kl. 20:15
Brødeskov IF FC Jonstrup (2) Brødeskov Stadion Kunst
4 - 2
767054
on
27-04 2022
Kl. 18:45
Snekkersten IF (2) Kr. Værløse IF Snekkersten Idrætscenter
1 - 3
773516
fr
29-04 2022
Kl. 19:15
IF Bytoften Kokkedal BK Gladsaxe skole
12 - 0
773513
30-04 2022
Kl. 13:00
FC Jonstrup (2) Blovstrød IF (2) Jonstrupvangvej
1 - 7
773514
01-05 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub FC Rudersdal (2) Allerød Idrætspark
2 - 0
773518
01-05 2022
Kl. 11:00
Holte Star Club Høje Gladsaxe IF Rudegård Stadion
Hjemmehold taberdømt
773519 to
05-05 2022
Kl. 19:30
Brødeskov IF Kr. Værløse IF Brødeskov Stadion Kunst
2 - 2
773522 fr
06-05 2022
Kl. 18:00
FC Rudersdal (2) Holte Star Club Vedbæk Stadion
Udehold taberdømt
773523
07-05 2022
Kl. 13:00
Blovstrød IF (2) Snekkersten IF (2) Blovstrød idrætsanlæg
5 - 2
773520
07-05 2022
Kl. 14:00
Høje Gladsaxe IF IF Bytoften Grønnemose Sportshal
2 - 4
773521
07-05 2022
Kl. 14:00
Taarbæk IF Allerød Fodbold Klub Springforbi fodboldbaner
Udehold taberdømt
773524
08-05 2022
Kl. 14:00
Kokkedal BK FC Jonstrup (2) Egedalsbanen
2 - 1
767052 ti
10-05 2022
Kl. 18:30
FC Jonstrup (2) Taarbæk IF Jonstrupvangvej
7 - 5
767050 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Blovstrød IF (2) FC Rudersdal (2) Blovstrød idrætsanlæg
1 - 3
773530 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Taarbæk IF Brødeskov IF Springforbi fodboldbaner
Udehold taberdømt
773528 fr
13-05 2022
Kl. 12:00
IF Bytoften FC Rudersdal (2) Gladsaxe skole
14 - 1
773525
14-05 2022
Kl. 13:00
FC Jonstrup (2) Høje Gladsaxe IF Jonstrupvangvej
2 - 4
773526
15-05 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Holte Star Club Allerød Idrætspark
9 - 3
773527
15-05 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF (2) Kokkedal BK Snekkersten Idrætscenter
4 - 3
767051
ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Kokkedal BK Grønnemose Sportshal
3 - 3
773529
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Blovstrød IF (2) Sandet Stadion
2 - 1
773531 to
19-05 2022
Kl. 19:30
Brødeskov IF Allerød Fodbold Klub Brødeskov Stadion Kunst
1 - 5
773938
21-05 2022
Kl. 13:00
Blovstrød IF (2) Taarbæk IF Blovstrød idrætsanlæg
3 - 4
773935
21-05 2022
Kl. 14:00
Høje Gladsaxe IF Snekkersten IF (2) Grønnemose Sportshal
4 - 1
773936
22-05 2022
Kl. 11:00
Holte Star Club IF Bytoften Rudegård Stadion
Hjemmehold taberdømt
773939
22-05 2022
Kl. 14:00
Kokkedal BK Kr. Værløse IF Egedalsbanen
AFBR
773996
ti
24-05 2022
Kl. 19:15
Brødeskov IF Blovstrød IF (2) Brødeskov Stadion Kunst
2 - 4
774001
to
26-05 2022
Kl. 11:00
Taarbæk IF Kokkedal BK Springforbi fodboldbaner
4 - 5
773937 fr
27-05 2022
Kl. 18:00
FC Rudersdal (2) FC Jonstrup (2) Vedbæk Stadion
2 - 3
773997
28-05 2022
Kl. 13:00
FC Jonstrup (2) Holte Star Club Jonstrupvangvej
2 - 2
774000
28-05 2022
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF Høje Gladsaxe IF Sandet Stadion
3 - 4
773998
29-05 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub IF Bytoften Allerød Idrætspark
1 - 3
773999
29-05 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF (2) FC Rudersdal (2) Snekkersten Idrætscenter
Udehold taberdømt
774007 to
02-06 2022
Kl. 18:00
Kokkedal BK Brødeskov IF Egedalsbanen
2 - 4
774003
fr
03-06 2022
Kl. 19:15
IF Bytoften FC Jonstrup (2) Gladsaxe skole
7 - 1
774002
04-06 2022
Kl. 14:00
Høje Gladsaxe IF Taarbæk IF Grønnemose Sportshal
3 - 1
774004
05-06 2022
Kl. 11:00
Holte Star Club Snekkersten IF (2) Rudegård Stadion
2 - 2
774006
05-06 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Blovstrød IF (2) Allerød Idrætspark
5 - 3
774005
05-06 2022
Kl. 15:30
FC Rudersdal (2) Kr. Værløse IF Vedbæk Stadion
8 - 4
773515
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Snekkersten IF (2) Brødeskov IF Snekkersten Idrætscenter
Udehold taberdømt
773517 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Taarbæk IF Sandet Stadion
0 - 4
774008
11-06 2022
Kl. 12:00
Brødeskov IF Høje Gladsaxe IF Brødeskov Stadion Kunst
0 - 6
774009
11-06 2022
Kl. 13:00
FC Jonstrup (2) Allerød Fodbold Klub Jonstrupvangvej
14 - 2
774013
11-06 2022
Kl. 13:00
Blovstrød IF (2) Kokkedal BK Blovstrød idrætsanlæg
1 - 1
774012
11-06 2022
Kl. 14:00
Taarbæk IF FC Rudersdal (2) Springforbi fodboldbaner
Udehold taberdømt
774011
12-06 2022
Kl. 12:00
Kr. Værløse IF Holte Star Club Sandet Stadion
4 - 2
774010
12-06 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF (2) IF Bytoften Snekkersten Idrætscenter
4 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind