MENU

Herre S3-kval - Forår 2022, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
376210
fr
01-04 2022
Kl. 18:15
BBB FC Odense Bellinge Stadion
6
-
4
376207
02-04 2022
Kl. 15:00
Sanderum BK Ubberud IF (1) Vestfalen Stadion
5
-
0
376208
02-04 2022
Kl. 15:00
Aarup BK Dalum IF Scankab Arena i Aarup
0
-
2
376209
02-04 2022
Kl. 15:00
Båring GF OB Båring GF.s anlæg
1
-
2
376211
02-04 2022
Kl. 15:00
Assens FC Brylle/Tommerup REMA 1000 Stadion - Assens
Udehold taberdømt
376212
02-04 2022
Kl. 15:00
SSV Højfyn Posten (1) Albani Arena Vissenbjerg
1
-
4
376213
to
07-04 2022
Kl. 19:00
Sanderum BK Aarup BK Vestfalen Stadion
4
-
0
376216
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
OB BBB OB-Ådalen
2
-
0
376214
09-04 2022
Kl. 15:00
Brylle/Tommerup SSV Højfyn Tommerup Stadion
7
-
0
376215
09-04 2022
Kl. 15:00
FC Odense Assens FC Svanereden
3
-
1
376217
09-04 2022
Kl. 16:00
Dalum IF Båring GF Dalum Stadion
4
-
2
376229
16-04 2022
Kl. 15:00
Aarup BK Ubberud IF (1) Scankab Arena i Aarup
3
-
4
376233
16-04 2022
Kl. 15:00
SSV Højfyn FC Odense Albani Arena Vissenbjerg
2
-
3
376234
ma
18-04 2022
Kl. 16:00
Brylle/Tommerup Posten (1) Tommerup Stadion
1
-
5
376231
ti
19-04 2022
Kl. 18:45
BBB Dalum IF Bellinge Stadion
4
-
2
376232
ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Assens FC OB REMA 1000 Stadion - Assens
0
-
1
376235
fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Sanderum BK BBB Vestfalen Stadion
3
-
4
376237
fr
22-04 2022
Kl. 18:45
FC Odense Posten (1) Svanereden
5
-
2
376238
fr
22-04 2022
Kl. 18:45
OB SSV Højfyn OB-Ådalen
5
-
0
376239
fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Dalum IF Assens FC Dalum Stadion
4
-
1
376240
24-04 2022
Kl. 11:00
Ubberud IF (1) Brylle/Tommerup Løvtop Road (Ubberud)
3
-
0
376236
24-04 2022
Kl. 15:00
Aarup BK Båring GF Scankab Arena i Aarup
3
-
3
376242
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
BBB Aarup BK Bellinge Stadion
2
-
1
376432
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Posten (1) OB BK Posten Park
2
-
2
384444
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Brylle/Tommerup FC Odense Brylle Fritidscenter (ude)
3
-
7
376230
ti
03-05 2022
Kl. 18:45
Båring GF Sanderum BK Båring GF.s anlæg
1
-
2
376315
ti
03-05 2022
Kl. 18:45
SSV Højfyn Dalum IF Albani Arena Vissenbjerg
0
-
2
384827
to
05-05 2022
Kl. 19:00
Sanderum BK SSV Højfyn Vestfalen Stadion
4
-
2
385016
fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Ubberud IF (1) FC Odense Løvtop Road (Ubberud)
2
-
0
384828
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Aarup BK Assens FC Scankab Arena i Aarup
0
-
1
385014 fr
06-05 2022
Kl. 18:45
OB Brylle/Tommerup OB-Ådalen
Udehold taberdømt
385015
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Dalum IF Posten (1) Dalum Stadion
1
-
3
385011
07-05 2022
Kl. 15:00
Båring GF BBB Båring GF.s anlæg
2
-
3
385017
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
BBB Ubberud IF (1) Bellinge Stadion
1
-
0
385018
14-05 2022
Kl. 11:00
Assens FC Båring GF REMA 1000 Stadion - Assens
0
-
3
387478
15-05 2022
Kl. 11:00
SSV Højfyn Aarup BK Albani Arena Vissenbjerg
Udehold taberdømt
387512
15-05 2022
Kl. 11:00
Posten (1) Sanderum BK BK Posten Park
2
-
1
387513
15-05 2022
Kl. 11:00
Brylle/Tommerup Dalum IF Brylle Fritidscenter (ude)
1
-
4
387515
15-05 2022
Kl. 11:00
FC Odense OB Svanereden
Hjemmehold taberdømt
376314
ti
17-05 2022
Kl. 18:45
Assens FC Sanderum BK REMA 1000 Stadion - Assens
1
-
5
882948
to
19-05 2022
Kl. 18:45
Båring GF SSV Højfyn Båring GF.s anlæg
2
-
2
882946
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Sanderum BK Brylle/Tommerup Vestfalen Stadion
5
-
1
882949
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
BBB Assens FC Bellinge Stadion
7
-
1
882947
22-05 2022
Kl. 11:00
Aarup BK Posten (1) Scankab Arena i Aarup
3
-
0
882950
22-05 2022
Kl. 11:00
Dalum IF FC Odense Dalum Stadion
5
-
0
883011
22-05 2022
Kl. 11:00
Ubberud IF (1) OB Løvtop Road (Ubberud)
3
-
3
883016
fr
27-05 2022
Kl. 19:00
FC Odense Sanderum BK Svanereden
2
-
3
883013
28-05 2022
Kl. 13:00
SSV Højfyn BBB Albani Arena Skalbjerg
0
-
2
883014
28-05 2022
Kl. 15:00
Posten (1) Båring GF BK Posten Park
6
-
0
883015
28-05 2022
Kl. 15:00
Brylle/Tommerup Aarup BK Brylle Fritidscenter (ude)
3
-
0
883012
28-05 2022
Kl. 15:00
Assens FC Ubberud IF (1) REMA 1000 Stadion - Assens
Hjemmehold taberdømt
883017
to
02-06 2022
Kl. 19:45
OB Dalum IF OB-Ådalen
0
-
4
376218 fr
03-06 2022
Kl. 18:45
Ubberud IF (1) Posten (1) Løvtop Road (Ubberud)
Hjemmehold taberdømt
376241
04-06 2022
Kl. 11:00
Båring GF Ubberud IF (1) Båring GF.s anlæg
Udehold taberdømt
883020
to
09-06 2022
Kl. 18:45
Båring GF Brylle/Tommerup Båring GF.s anlæg
3
-
0
883021
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
BBB Posten (1) Bellinge Stadion
3
-
1
883018
11-06 2022
Kl. 15:00
Sanderum BK OB Vestfalen Stadion
Udehold taberdømt
883019
11-06 2022
Kl. 15:00
Aarup BK FC Odense Scankab Arena i Aarup
3
-
2
883022
12-06 2022
Kl. 13:00
Assens FC SSV Højfyn REMA 1000 Stadion - Assens
2
-
1
883023
ti
14-06 2022
Kl. 18:30
Ubberud IF (1) Dalum IF Løvtop Road (Ubberud)
1
-
2
973401
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Brylle/Tommerup BBB Brylle Fritidscenter (ude)
1
-
2
980514
fr
17-06 2022
Kl. 19:00
OB Aarup BK OB-Ådalen
2
-
0
980523
18-06 2022
Kl. 13:30
Dalum IF Sanderum BK Dalum Stadion
4
-
1
963911
19-06 2022
Kl. 11:00
SSV Højfyn Ubberud IF (1) Albani Arena Vissenbjerg
Hjemmehold taberdømt
966262
19-06 2022
Kl. 11:00
Posten (1) Assens FC BK Posten Park
Udehold taberdømt
973402
19-06 2022
Kl. 11:00
FC Odense Båring GF Svanereden
3
-
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind