Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. mar 2022
18:30
Bagsværd BK
3
B 1903
1
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
12:00
Holbæk B&I
3
Jægersborg BK
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
12:00
Frem
7
A27
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
12:00
Greve Fodbold
3
Karlslunde IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
13:30
Hørsholm-Usserød IK
0
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:00
Farum 2
2
KFUM BK, Roskilde
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
10:00
A27
2
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
13:00
Karlslunde IF
4
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
14:00
FA 2000
4
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
14:00
B 1903
1
Frem
6
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
16:15
Jægersborg BK
5
Farum 2
2
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
B 1903
0
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:30
Greve Fodbold
0
Jægersborg BK
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
19:00
Holbæk B&I
0
A27
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
12:00
Frem
3
Bagsværd BK
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
13:00
KFUM BK, Roskilde
5
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
14:00
Farum 2
4
FA 2000
4
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:30
Greve Fodbold
1
KFUM BK, Roskilde
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
18:30
Bagsværd BK
1
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
14:00
A27
0
Farum 2
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
12:00
FA 2000
5
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
13:00
Karlslunde IF
0
Frem
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
14:00
Jægersborg BK
3
KFUM BK, Roskilde
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
14:00
B 1903
0
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:00
Holbæk B&I
5
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
13:00
KFUM BK, Roskilde
1
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
13:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Frem
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
14:00
Jægersborg BK
6
Karlslunde IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
14:00
Farum 2
1
B 1903
5
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
14:00
Greve Fodbold
1
A27
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
19:00
Karlslunde IF
1
Hørsholm-Usserød IK
4
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:30
Bagsværd BK
3
Farum 2
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:45
B 1903
2
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
Frem
2
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
FA 2000
2
Jægersborg BK
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
16:00
A27
5
KFUM BK, Roskilde
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:30
Greve Fodbold
3
Bagsværd BK
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:00
Holbæk B&I
4
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:00
FA 2000
6
Karlslunde IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
13:00
KFUM BK, Roskilde
1
B 1903
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
14:00
Jægersborg BK
3
A27
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
14:00
Farum 2
3
Frem
4
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
19:15
Bagsværd BK
3
KFUM BK, Roskilde
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
14:00
A27
1
FA 2000
7
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:00
Frem
3
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:00
Karlslunde IF
0
Holbæk B&I
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:30
Hørsholm-Usserød IK
4
Farum 2
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
14:00
B 1903
2
Jægersborg BK
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:30
Holbæk B&I
5
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:30
Bagsværd BK
1
FA 2000
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
12:00
Frem
1
Jægersborg BK
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
14:00
Farum 2
3
Karlslunde IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
14:00
B 1903
3
A27
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
KFUM BK, Roskilde
5
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
12:00
FA 2000
2
Frem
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
13:00
KFUM BK, Roskilde
3
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
13:00
Karlslunde IF
2
B 1903
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
14:00
A27
3
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
14:00
Greve Fodbold
6
Farum 2
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
14:00
Jægersborg BK
4
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
Farum 2
0
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
FA 2000
6
B 1903
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
A27
4
Karlslunde IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
Jægersborg BK
4
Bagsværd BK
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
KFUM BK, Roskilde
1
Frem
4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
Greve Fodbold
0
Hørsholm-Usserød IK
4
|
Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:
DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på turnering@dbukoebenhavn.dk
Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato