MENU

Herrer Serie 3 - Forår 2022, Pulje 27 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
693628
26-03 2022
Kl. 13:30
B52/Aalborg RKG B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
2
-
1
693625
26-03 2022
Kl. 15:00
Aalborg Chang (2) FK Fjordsiden Chang's Baner (Kunstgræs)
1
-
6
693626
27-03 2022
Kl. 13:00
Nordens Paris FC (1) Gudumholm IF Rugby klubben Lynet
1
-
1
693630
02-04 2022
Kl. 11:00
Aalborg KFUM RKG Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
0
693631
02-04 2022
Kl. 16:00
B52/Aalborg FK Fjordsiden Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
1
-
2
693632
03-04 2022
Kl. 13:00
Aalborgstudenternes IF Nordens Paris FC (1) Selektro Stadium
1
-
3
693627
ti
05-04 2022
Kl. 18:15
Aalborg KFUM Aalborgstudenternes IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
4
693629
on
06-04 2022
Kl. 19:00
Gudumholm IF Aalborg Chang (2) Gudumholm Stadion
0
-
3
693637
09-04 2022
Kl. 13:00
RKG FK Fjordsiden Bixen Arena (Klarup Stadion)
1
-
2
693634
09-04 2022
Kl. 13:30
B52/Aalborg Gudumholm IF Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
1
-
2
693635
09-04 2022
Kl. 16:00
Aalborg KFUM Nordens Paris FC (1) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
4
-
0
693633
10-04 2022
Kl. 12:00
Aalborg Chang (2) Aalborgstudenternes IF Chang's Baner
0
-
5
693640
on
13-04 2022
Kl. 18:00
FK Fjordsiden Aalborg KFUM Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
1
-
1
693639
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Gudumholm IF RKG Gudumholm Stadion
2
-
0
693638
to
14-04 2022
Kl. 13:00
Nordens Paris FC (1) Aalborg Chang (2) Selektro Stadium
2
-
1
693641
ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Aalborgstudenternes IF B52/Aalborg B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
3
-
2
693642 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Aalborg Chang (2) Aalborg KFUM Chang's Baner
1
-
1
693644
23-04 2022
Kl. 13:30
B52/Aalborg Nordens Paris FC (1) Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
1
-
2
693645
23-04 2022
Kl. 15:00
RKG Aalborgstudenternes IF Bixen Arena (Klarup Stadion)
1
-
3
693643
24-04 2022
Kl. 13:00
FK Fjordsiden Gudumholm IF Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
2
-
1
693646
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Aalborg Chang (2) B52/Aalborg Chang's Baner
2
-
1
693647
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Aalborg KFUM Gudumholm IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
1
693649
01-05 2022
Kl. 11:00
Nordens Paris FC (1) RKG Selektro Stadium
6
-
1
693648
01-05 2022
Kl. 13:00
FK Fjordsiden Aalborgstudenternes IF Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
3
-
3
693651 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Gudumholm IF Aalborgstudenternes IF Gudumholm Stadion
Udehold taberdømt
693652
07-05 2022
Kl. 13:30
B52/Aalborg Aalborg KFUM Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
3
-
2
693650
07-05 2022
Kl. 15:00
RKG Aalborg Chang (2) Bixen Arena (Klarup Stadion)
0
-
4
693653
08-05 2022
Kl. 12:00
FK Fjordsiden Nordens Paris FC (1) Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
2
-
2
693656
fr
13-05 2022
Kl. 19:00
Aalborgstudenternes IF Aalborg KFUM Domen (AAU)
3
-
2
693657
14-05 2022
Kl. 15:00
RKG B52/Aalborg Bixen Arena (Klarup Stadion)
0
-
2
693654
15-05 2022
Kl. 13:00
FK Fjordsiden Aalborg Chang (2) Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
3
-
3
693655
ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Gudumholm IF Nordens Paris FC (1) Gudumholm Stadion
3
-
3
693660
on
18-05 2022
Kl. 18:30
FK Fjordsiden B52/Aalborg Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
0
-
1
693658
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Aalborg Chang (2) Gudumholm IF Chang's Baner
3
-
4
693659
21-05 2022
Kl. 14:00
RKG Aalborg KFUM Bixen Arena (Klarup Stadion)
2
-
3
693661
21-05 2022
Kl. 15:00
Nordens Paris FC (1) Aalborgstudenternes IF Selektro Stadium
3
-
3
693663
on
25-05 2022
Kl. 18:30
Gudumholm IF B52/Aalborg Gudumholm Stadion
0
-
3
693665
on
25-05 2022
Kl. 18:30
FK Fjordsiden RKG Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
3
-
2
693664
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Nordens Paris FC (1) Aalborg KFUM Selektro Stadium
1
-
1
693662
to
26-05 2022
Kl. 13:00
Aalborgstudenternes IF Aalborg Chang (2) Domen (AAU)
8
-
2
693666
ma
30-05 2022
Kl. 18:00
Aalborg Chang (2) Nordens Paris FC (1) Chang's Baner
1
-
2
693667
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
RKG Gudumholm IF Bixen Arena (Klarup Stadion)
2
-
3
693668
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Aalborg KFUM FK Fjordsiden Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
6
693669
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
B52/Aalborg Aalborgstudenternes IF Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
1
-
4
693672
fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Gudumholm IF FK Fjordsiden Gudumholm Stadion
2
-
3
693671
04-06 2022
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Aalborg Chang (2) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5
-
4
693673
05-06 2022
Kl. 13:00
Nordens Paris FC (1) B52/Aalborg Selektro Stadium
2
-
0
693674
ma
06-06 2022
Kl. 13:00
Aalborgstudenternes IF RKG Domen (AAU)
1
-
1
693676 fr
10-06 2022
Kl. 18:30
Gudumholm IF Aalborg KFUM Gudumholm Stadion
0
-
3
693675
11-06 2022
Kl. 13:30
B52/Aalborg Aalborg Chang (2) Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
0
-
3
693677
12-06 2022
Kl. 13:00
FK Fjordsiden Aalborgstudenternes IF Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
3
-
2
693678 to
16-06 2022
Kl. 19:00
RKG Nordens Paris FC (1) Bixen Arena (Klarup Stadion)
Hjemmehold taberdømt
693679
18-06 2022
Kl. 13:30
Aalborg Chang (2) RKG Chang's Baner
1
-
1
693680
18-06 2022
Kl. 13:30
Aalborgstudenternes IF Gudumholm IF Domen (AAU)
1
-
2
693681
18-06 2022
Kl. 13:30
Aalborg KFUM B52/Aalborg Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
0
693682
18-06 2022
Kl. 13:30
Nordens Paris FC (1) FK Fjordsiden Selektro Stadium
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Playoff kampe S2/S3 - se mere her

Playoff kampe S3/S4 - se mere her

Bedste nr. 6 undgår play-off: Sjørring B (pulje 30). Bedste nr. 7 undgår direkte nedrykning, men skal i play-off: FS Midtthy (pulje 30).

Log ind