MENU

Herrer Serie 1 - Forår 2022, Pulje 6 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
631159
fr
25-03 2022
Kl. 19:00
Dronninglund IF Brønderslev IF Dronninglund Kunstgræs
2
-
2
631161
26-03 2022
Kl. 11:30
LKB/Gistrup AaB Gistrup kunstgræsanlæg
4
-
0
631160
26-03 2022
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Hirtshals B Storvorde Sejlflod Stadion
3
-
4
631158
26-03 2022
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Aabybro IF Aalborg KFUM Kunstgræs
2
-
1
631164
02-04 2022
Kl. 13:30
Aabybro IF LKB/Gistrup Aabybro Idrætscenter
1
-
3
631165
02-04 2022
Kl. 14:00
Hirtshals B Dronninglund IF Schlie Arena
1
-
0
631162
02-04 2022
Kl. 14:00
Brønderslev IF Aalborg KFUM Arena Kop & Kande
3
-
1
631163
03-04 2022
Kl. 16:15
AaB Storvorde/Sejlflod B AaB's Anlæg
2
-
0
631169
on
06-04 2022
Kl. 18:30
AaB Aabybro IF AaB's Anlæg
2
-
1
631167
09-04 2022
Kl. 12:00
LKB/Gistrup Brønderslev IF Gistrup Idrætscenter
2
-
1
631168
09-04 2022
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Dronninglund IF Storvorde Sejlflod Stadion
2
-
1
631166
09-04 2022
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Hirtshals B Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
1
631172
to
14-04 2022
Kl. 13:30
Aabybro IF Storvorde/Sejlflod B Aabybro Idrætscenter
0
-
1
631173
to
14-04 2022
Kl. 14:00
Hirtshals B LKB/Gistrup Schlie Arena
0
-
4
631170
to
14-04 2022
Kl. 14:00
Dronninglund IF Aalborg KFUM Dronninglund Ny Stadion
0
-
1
631171
16-04 2022
Kl. 14:00
Brønderslev IF AaB Arena Kop & Kande
7
-
1
631176
23-04 2022
Kl. 12:00
LKB/Gistrup Dronninglund IF Gistrup Idrætscenter
3
-
2
631175
23-04 2022
Kl. 13:30
Aabybro IF Brønderslev IF Aabybro Idrætscenter
1
-
0
631174
23-04 2022
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Storvorde/Sejlflod B Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
4
631177
23-04 2022
Kl. 15:00
AaB Hirtshals B AaB's Anlæg
1
-
1
631179
30-04 2022
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Brønderslev IF Storvorde Sejlflod Stadion
3
-
1
631180
30-04 2022
Kl. 14:00
Hirtshals B Aabybro IF Schlie Arena
0
-
3
631178
30-04 2022
Kl. 14:00
Aalborg KFUM LKB/Gistrup Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
1
631181
30-04 2022
Kl. 15:15
AaB Dronninglund IF AaB's Anlæg
4
-
0
631183
fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Brønderslev IF Hirtshals B Arena Kop & Kande
4
-
1
631184
fr
06-05 2022
Kl. 18:30
LKB/Gistrup Storvorde/Sejlflod B Gistrup Idrætscenter
0
-
6
631185
07-05 2022
Kl. 13:30
Aabybro IF Dronninglund IF Aabybro Idrætscenter
3
-
1
631182
ti
10-05 2022
Kl. 19:00
AaB Aalborg KFUM AaB's Anlæg
2
-
2
631187
14-05 2022
Kl. 12:00
Brønderslev IF Dronninglund IF Arena Kop & Kande
3
-
1
631186
14-05 2022
Kl. 13:30
Aabybro IF Aalborg KFUM Aabybro Idrætscenter
2
-
1
631188
14-05 2022
Kl. 14:00
Hirtshals B Storvorde/Sejlflod B Schlie Arena
1
-
1
631189
15-05 2022
Kl. 12:00
AaB LKB/Gistrup AaB's Anlæg
1
-
4
631190
fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Aalborg KFUM Brønderslev IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
0
631191
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Storvorde/Sejlflod B AaB Storvorde Sejlflod Stadion
4
-
0
631193
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
Dronninglund IF Hirtshals B Dronninglund Ny Stadion
1
-
1
631192
21-05 2022
Kl. 12:00
LKB/Gistrup Aabybro IF Gistrup Idrætscenter
0
-
3
631194 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Hirtshals B Aalborg KFUM Schlie Arena
1
-
5
631197
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Aabybro IF AaB Aabybro Idrætscenter
2
-
0
631195
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Brønderslev IF LKB/Gistrup Arena Kop & Kande
4
-
1
631196
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Dronninglund IF Storvorde/Sejlflod B Dronninglund Ny Stadion
3
-
2
631198 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Dronninglund IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
0
631201
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
LKB/Gistrup Hirtshals B Gistrup Idrætscenter
3
-
1
631199
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
AaB Brønderslev IF AaB's Anlæg
Hjemmehold taberdømt
631203
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Brønderslev IF Aabybro IF Arena Kop & Kande
0
-
0
631205
04-06 2022
Kl. 14:00
Hirtshals B AaB Schlie Arena
1
-
1
631202 ma
06-06 2022
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Aalborg KFUM Storvorde Sejlflod Stadion
0
-
1
631206
fr
10-06 2022
Kl. 18:30
LKB/Gistrup Aalborg KFUM Gistrup Idrætscenter
0
-
1
631239
11-06 2022
Kl. 13:15
Dronninglund IF AaB Dronninglund Ny Stadion
2
-
1
631208
11-06 2022
Kl. 13:30
Aabybro IF Hirtshals B Aabybro Idrætscenter
2
-
1
631207
11-06 2022
Kl. 14:00
Brønderslev IF Storvorde/Sejlflod B Arena Kop & Kande
3
-
2
631200 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Aabybro IF Storvorde Sejlflod Stadion
1
-
1
631204
ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Dronninglund IF LKB/Gistrup Dronninglund Ny Stadion
1
-
2
631240
19-06 2022
Kl. 14:30
Aalborg KFUM AaB Nordjyske Bank Arena (KFUM)
6
-
0
631241
19-06 2022
Kl. 14:30
Hirtshals B Brønderslev IF Schlie Arena
1
-
4
631242
19-06 2022
Kl. 14:30
Storvorde/Sejlflod B LKB/Gistrup Storvorde Sejlflod Stadion
1
-
3
631243
19-06 2022
Kl. 14:30
Dronninglund IF Aabybro IF Dronninglund Ny Stadion
0
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Bedste nr. 6 undgår play-off: Ribe BK (pulje 11). Bedste nr. 7 undgår direkte nedrykning, men skal i play-off: Haderslev FK (pulje 11).

 

Playoff kampe JS2/S1 - se mere her

Playoff kampe S1/S2 - se mere her

Log ind