VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5, Pulje 5 (2021)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Brøndby Stadion 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
174956 10:00 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
Brøndbyernes IF 1 1
10:00
Ørestad IF 1
Brøndbyernes IF 1
174957 10:00 Karlslunde IF 1 B 1908 3
10:00
Karlslunde IF 1
B 1908 3
174958 10:25 B 1908 3 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
1
10:25
B 1908 3
Ørestad IF 1
174959 10:25 Brøndbyernes IF 1 Karlslunde IF 1
10:25
Brøndbyernes IF 1
Karlslunde IF 1
174960 10:50 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
Karlslunde IF 1 1
10:50
Ørestad IF 1
Karlslunde IF 1
174961 10:50 Brøndbyernes IF 1 B 1908 3
10:50
Brøndbyernes IF 1
B 1908 3
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Kunst 8-6 Lillevangsvej 88 2670 Greve
174962 10:30 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Greve Fodbold 2 Kunst 8-6
10:30
Fremad Amager 2
Greve Fodbold 2
174963 10:30 BK Friheden 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Kunst 8-6
10:30
BK Friheden 1
Kastrup BK 1
174974 10:30 Greve Fodbold 3 BK Fix 3 Kunst 8-7
10:30
Greve Fodbold 3
BK Fix 3
174975 10:30 BK Fix 2 Herfølge BK Kunst 8-7
10:30
BK Fix 2
Herfølge BK
174964 10:55 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Fremad Amager 2 Kunst 8-6
10:55
Kastrup BK 1
Fremad Amager 2
174965 10:55 Greve Fodbold 2 BK Friheden 1 Kunst 8-6
10:55
Greve Fodbold 2
BK Friheden 1
175055 10:55 BK Fix 2 Greve Fodbold 3 Kunst 8-7
10:55
BK Fix 2
Greve Fodbold 3
175056 10:55 BK Fix 3 Herfølge BK Kunst 8-7
10:55
BK Fix 3
Herfølge BK
175057 11:20 Greve Fodbold 3 Herfølge BK Kunst 8-7
11:20
Greve Fodbold 3
Herfølge BK
175100 11:20 BK Fix 3 BK Fix 2 Kunst 8-7
11:20
BK Fix 3
BK Fix 2
174966 11:20 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
BK Friheden 1 Kunst 8-6
11:20
Fremad Amager 2
BK Friheden 1
174967 11:20 Greve Fodbold 2 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Kunst 8-6
11:20
Greve Fodbold 2
Kastrup BK 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
174968 10:00 Dragør BK 2 Nørrebro United 1
10:00
Dragør BK 2
Nørrebro United 1
174969 10:00 AB Tårnby 1 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
10:00
AB Tårnby 1
Hvidovre IF 2
174970 10:25 AB Tårnby 1 Dragør BK 2
10:25
AB Tårnby 1
Dragør BK 2
174971 10:25 Nørrebro United 1 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
10:25
Nørrebro United 1
Hvidovre IF 2
174972 10:50 Dragør BK 2 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
10:50
Dragør BK 2
Hvidovre IF 2
174973 10:50 Nørrebro United 1 AB Tårnby 1
10:50
Nørrebro United 1
AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
175101 12:15 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
Fremad Amager 2 1
12:15
Ørestad IF 1
Fremad Amager 2
175102 12:15 Hvidovre IF 2 Greve Fodbold 3 1
12:15
Hvidovre IF 2
Greve Fodbold 3
175103 12:40 Hvidovre IF 2 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
1
12:40
Hvidovre IF 2
Ørestad IF 1
175104 12:40 Fremad Amager 2 Greve Fodbold 3 1
12:40
Fremad Amager 2
Greve Fodbold 3
175105 13:05 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
Greve Fodbold 3 1
13:05
Ørestad IF 1
Greve Fodbold 3
175106 13:05 Fremad Amager 2 Hvidovre IF 2 1
13:05
Fremad Amager 2
Hvidovre IF 2
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst - lille kunst Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
175107 10:00 Brøndbyernes IF 1 Kastrup BK 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
10:00
Brøndbyernes IF 1
Kastrup BK 1
175108 10:00 AB Tårnby 1 Herfølge BK
10:00
AB Tårnby 1
Herfølge BK
175109 10:25 AB Tårnby 1 Brøndbyernes IF 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
10:25
AB Tårnby 1
Brøndbyernes IF 1
175110 10:25 Herfølge BK Kastrup BK 1
10:25
Herfølge BK
Kastrup BK 1
175111 10:50 Brøndbyernes IF 1 Herfølge BK
10:50
Brøndbyernes IF 1
Herfølge BK
175112 10:50 Kastrup BK 1 AB Tårnby 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
10:50
Kastrup BK 1
AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
175119 10:00 Karlslunde IF 1 Greve Fodbold 2
10:00
Karlslunde IF 1
Greve Fodbold 2
175120 10:00 BK Fix 2 Dragør BK 2
10:00
BK Fix 2
Dragør BK 2
175113 10:00 B 1908 3 BK Friheden 1
10:00
B 1908 3
BK Friheden 1
175114 10:00 Nørrebro United 1 BK Fix 3
10:00
Nørrebro United 1
BK Fix 3
175115 10:25 Nørrebro United 1 B 1908 3
10:25
Nørrebro United 1
B 1908 3
175116 10:25 BK Fix 3 BK Friheden 1
10:25
BK Fix 3
BK Friheden 1
175121 10:25 Dragør BK 2 Karlslunde IF 1
10:25
Dragør BK 2
Karlslunde IF 1
175122 10:25 Greve Fodbold 2 BK Fix 2
10:25
Greve Fodbold 2
BK Fix 2
175123 10:50 Karlslunde IF 1 BK Fix 2
10:50
Karlslunde IF 1
BK Fix 2
175124 10:50 Greve Fodbold 2 Dragør BK 2
10:50
Greve Fodbold 2
Dragør BK 2
175117 10:50 B 1908 3 BK Fix 3
10:50
B 1908 3
BK Fix 3
175118 10:50 BK Friheden 1 Nørrebro United 1
10:50
BK Friheden 1
Nørrebro United 1
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
175137 08:30 Ørestad IF 1 BK Friheden 1 1
08:30
Ørestad IF 1
BK Friheden 1
175138 08:30 BK Fix 2 AB Tårnby 1 1
08:30
BK Fix 2
AB Tårnby 1
175139 08:55 AB Tårnby 1 Ørestad IF 1 1
08:55
AB Tårnby 1
Ørestad IF 1
175140 08:55 BK Friheden 1 BK Fix 2 1
08:55
BK Friheden 1
BK Fix 2
175141 09:20 Ørestad IF 1 BK Fix 2 1
09:20
Ørestad IF 1
BK Fix 2
175142 09:20 BK Friheden 1 AB Tårnby 1 1
09:20
BK Friheden 1
AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Karlslunde Stadion Kunst A - 5-mands Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
175131 10:00 Karlslunde IF 1 Kastrup BK 1 Kunst A - 5-mands
10:00
Karlslunde IF 1
Kastrup BK 1
175132 10:00 Greve Fodbold 3 Nørrebro United 1 Kunst B - 5-mands
10:00
Greve Fodbold 3
Nørrebro United 1
175133 10:25 Nørrebro United 1 Karlslunde IF 1 Kunst A - 5-mands
10:25
Nørrebro United 1
Karlslunde IF 1
175134 10:25 Kastrup BK 1 Greve Fodbold 3 Kunst B - 5-mands
10:25
Kastrup BK 1
Greve Fodbold 3
175135 10:50 Karlslunde IF 1 Greve Fodbold 3 Kunst A - 5-mands
10:50
Karlslunde IF 1
Greve Fodbold 3
175136 10:50 Kastrup BK 1 Nørrebro United 1 Kunst B - 5-mands
10:50
Kastrup BK 1
Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
175143 13:00 B 1908 3 Fremad Amager 2
13:00
B 1908 3
Fremad Amager 2
175144 13:00 Herfølge BK Dragør BK 2
13:00
Herfølge BK
Dragør BK 2
175145 13:25 Dragør BK 2 B 1908 3
13:25
Dragør BK 2
B 1908 3
175146 13:25 Fremad Amager 2 Herfølge BK
13:25
Fremad Amager 2
Herfølge BK
175148 13:50 B 1908 3 Herfølge BK
13:50
B 1908 3
Herfølge BK
175149 13:50 Fremad Amager 2 Dragør BK 2
13:50
Fremad Amager 2
Dragør BK 2
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
175125 13:00 Brøndbyernes IF 1 Greve Fodbold 2 Kunst 2
13:00
Brøndbyernes IF 1
Greve Fodbold 2
175126 13:00 BK Fix 3 Hvidovre IF 2 Kunst 2
13:00
BK Fix 3
Hvidovre IF 2
175127 13:25 Hvidovre IF 2 Brøndbyernes IF 1 Kunst 2
13:25
Hvidovre IF 2
Brøndbyernes IF 1
175128 13:25 Greve Fodbold 2 BK Fix 3 Kunst 2
13:25
Greve Fodbold 2
BK Fix 3
175129 13:50 Brøndbyernes IF 1 BK Fix 3 Kunst 2
13:50
Brøndbyernes IF 1
BK Fix 3
175130 13:50 Greve Fodbold 2 Hvidovre IF 2 Kunst 2
13:50
Greve Fodbold 2
Hvidovre IF 2
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
175156 09:45 Brøndbyernes IF 1 BK Friheden 1 1
09:45
Brøndbyernes IF 1
BK Friheden 1
175157 09:45 Greve Fodbold 3 Dragør BK 2 1
09:45
Greve Fodbold 3
Dragør BK 2
175158 10:10 Dragør BK 2 Brøndbyernes IF 1 1
10:10
Dragør BK 2
Brøndbyernes IF 1
175159 10:10 BK Friheden 1 Greve Fodbold 3 1
10:10
BK Friheden 1
Greve Fodbold 3
175162 10:35 Brøndbyernes IF 1 Greve Fodbold 3 1
10:35
Brøndbyernes IF 1
Greve Fodbold 3
175186 10:35 BK Friheden 1 Dragør BK 2 1
10:35
BK Friheden 1
Dragør BK 2
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
175150 13:00 B 1908 3 Kastrup BK 1
13:00
B 1908 3
Kastrup BK 1
175151 13:00 BK Fix 2 Hvidovre IF 2
13:00
BK Fix 2
Hvidovre IF 2
175152 13:25 Hvidovre IF 2 B 1908 3
13:25
Hvidovre IF 2
B 1908 3
175153 13:25 Kastrup BK 1 BK Fix 2
13:25
Kastrup BK 1
BK Fix 2
175154 13:50 B 1908 3 BK Fix 2
13:50
B 1908 3
BK Fix 2
175155 13:50 Kastrup BK 1 Hvidovre IF 2
13:50
Kastrup BK 1
Hvidovre IF 2
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
175193 13:00 Karlslunde IF 1
!
NB: Karlslunde IF 1 er taberdømt
Fremad Amager 2 1
13:00
Karlslunde IF 1
Fremad Amager 2
175194 13:00 BK Fix 3 AB Tårnby 1
13:00
BK Fix 3
AB Tårnby 1
175195 13:25 AB Tårnby 1 Karlslunde IF 1
!
NB: Karlslunde IF 1 er taberdømt
1
13:25
AB Tårnby 1
Karlslunde IF 1
175196 13:25 Fremad Amager 2 BK Fix 3
13:25
Fremad Amager 2
BK Fix 3
175197 13:50 Karlslunde IF 1
!
NB: Karlslunde IF 1 er taberdømt
BK Fix 3 1
13:50
Karlslunde IF 1
BK Fix 3
175198 13:50 Fremad Amager 2 AB Tårnby 1
13:50
Fremad Amager 2
AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
175187 11:30 Ørestad IF 1 Greve Fodbold 2 1
11:30
Ørestad IF 1
Greve Fodbold 2
175188 11:30 Herfølge BK Nørrebro United 1 1
11:30
Herfølge BK
Nørrebro United 1
175189 11:55 Nørrebro United 1 Ørestad IF 1 1
11:55
Nørrebro United 1
Ørestad IF 1
175190 11:55 Greve Fodbold 2 Herfølge BK 1
11:55
Greve Fodbold 2
Herfølge BK
175191 12:20 Ørestad IF 1 Herfølge BK 1
12:20
Ørestad IF 1
Herfølge BK
175192 12:20 Greve Fodbold 2 Nørrebro United 1 1
12:20
Greve Fodbold 2
Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
175211 10:00 Ørestad IF 1 Kastrup BK 1 1
ANN
10:00
Ørestad IF 1
Kastrup BK 1
ANN
175212 10:00 BK Fix 3 Dragør BK 2 1
ANN
10:00
BK Fix 3
Dragør BK 2
ANN
175213 10:25 Dragør BK 2 Ørestad IF 1 1
ANN
10:25
Dragør BK 2
Ørestad IF 1
ANN
175214 10:25 Kastrup BK 1 BK Fix 3 1
ANN
10:25
Kastrup BK 1
BK Fix 3
ANN
175215 10:50 Ørestad IF 1 BK Fix 3 1
ANN
10:50
Ørestad IF 1
BK Fix 3
ANN
175216 10:50 Kastrup BK 1 Dragør BK 2 1
ANN
10:50
Kastrup BK 1
Dragør BK 2
ANN
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
175205 10:00 Brøndbyernes IF 1 Fremad Amager 2
10:00
Brøndbyernes IF 1
Fremad Amager 2
175206 10:00 BK Fix 2 Nørrebro United 1
10:00
BK Fix 2
Nørrebro United 1
175207 10:25 Nørrebro United 1 Brøndbyernes IF 1
10:25
Nørrebro United 1
Brøndbyernes IF 1
175208 10:25 Fremad Amager 2 BK Fix 2
10:25
Fremad Amager 2
BK Fix 2
175209 10:50 Brøndbyernes IF 1 BK Fix 2
10:50
Brøndbyernes IF 1
BK Fix 2
175210 10:50 Fremad Amager 2 Nørrebro United 1
10:50
Fremad Amager 2
Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Greve Idræts Center 1 Lillevangsvej 88 2670 Greve
175217 09:00 B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
Greve Fodbold 2 1
09:00
B 1908 3
Greve Fodbold 2
175218 09:00 Greve Fodbold 3 AB Tårnby 1 Kunst 8-6
09:00
Greve Fodbold 3
AB Tårnby 1
175219 09:25 AB Tårnby 1 B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
1
09:25
AB Tårnby 1
B 1908 3
175220 09:25 Greve Fodbold 2 Greve Fodbold 3 Kunst 8-6
09:25
Greve Fodbold 2
Greve Fodbold 3
175221 09:50 B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
Greve Fodbold 3 1
09:50
B 1908 3
Greve Fodbold 3
175222 09:50 Greve Fodbold 2 AB Tårnby 1 Kunst 8-6
09:50
Greve Fodbold 2
AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Karlslunde Stadion Kunst A - 5-mands Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
175199 10:00 Karlslunde IF 1 BK Friheden 1 Kunst A - 5-mands
10:00
Karlslunde IF 1
BK Friheden 1
175200 10:00 Herfølge BK Hvidovre IF 2 Kunst B - 5-mands
10:00
Herfølge BK
Hvidovre IF 2
175201 10:25 Hvidovre IF 2 Karlslunde IF 1 Kunst C - 5-mands
10:25
Hvidovre IF 2
Karlslunde IF 1
175202 10:25 BK Friheden 1 Herfølge BK Kunst D - 5-mands
10:25
BK Friheden 1
Herfølge BK
175203 10:50 Karlslunde IF 1 Herfølge BK Kunst A - 5-mands
10:50
Karlslunde IF 1
Herfølge BK
175204 10:50 BK Friheden 1 Hvidovre IF 2 Kunst B - 5-mands
10:50
BK Friheden 1
Hvidovre IF 2
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
175229 09:45 Brøndbyernes IF 1 Karlslunde IF 1 1
09:45
Brøndbyernes IF 1
Karlslunde IF 1
175230 09:45 Greve Fodbold 2 BK Friheden 1 1
09:45
Greve Fodbold 2
BK Friheden 1
175231 10:10 Karlslunde IF 1 BK Friheden 1 1
10:10
Karlslunde IF 1
BK Friheden 1
175232 10:10 Brøndbyernes IF 1 Greve Fodbold 2 1
10:10
Brøndbyernes IF 1
Greve Fodbold 2
175233 10:35 Karlslunde IF 1 Greve Fodbold 2 1
10:35
Karlslunde IF 1
Greve Fodbold 2
175234 10:35 Brøndbyernes IF 1 BK Friheden 1 1
10:35
Brøndbyernes IF 1
BK Friheden 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Vestamager Idrætsanlæg Kunst Ugandavej 105 2770 Kastrup
175235 10:00 Dragør BK 2 AB Tårnby 1 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
10:00
Dragør BK 2
AB Tårnby 1
175236 10:00 Greve Fodbold 3 BK Fix 2 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
10:00
Greve Fodbold 3
BK Fix 2
175237 10:25 AB Tårnby 1 BK Fix 2 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
10:25
AB Tårnby 1
BK Fix 2
175238 10:25 Dragør BK 2 Greve Fodbold 3 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
10:25
Dragør BK 2
Greve Fodbold 3
175239 10:50 AB Tårnby 1 Greve Fodbold 3 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
10:50
AB Tårnby 1
Greve Fodbold 3
175240 10:50 Dragør BK 2 BK Fix 2 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
10:50
Dragør BK 2
BK Fix 2
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
175223 10:00 B 1908 3 Nørrebro United 1
10:00
B 1908 3
Nørrebro United 1
175224 10:00 Fremad Amager 2 Kastrup BK 1
10:00
Fremad Amager 2
Kastrup BK 1
175225 10:25 B 1908 3 Kastrup BK 1
10:25
B 1908 3
Kastrup BK 1
175226 10:25 Fremad Amager 2 Nørrebro United 1
10:25
Fremad Amager 2
Nørrebro United 1
175227 10:50 B 1908 3 Fremad Amager 2
10:50
B 1908 3
Fremad Amager 2
175228 10:50 Kastrup BK 1 Nørrebro United 1
10:50
Kastrup BK 1
Nørrebro United 1
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
175241 15:30 Ørestad IF 1 Hvidovre IF 2 Kunst 2
15:30
Ørestad IF 1
Hvidovre IF 2
175255 15:30 BK Fix 3 Herfølge BK Kunst 2
15:30
BK Fix 3
Herfølge BK
175256 15:55 Hvidovre IF 2 Herfølge BK Kunst 2
15:55
Hvidovre IF 2
Herfølge BK
176180 15:55 Ørestad IF 1 BK Fix 3 Kunst 2
15:55
Ørestad IF 1
BK Fix 3
176181 16:20 Hvidovre IF 2 BK Fix 3 Kunst 2
16:20
Hvidovre IF 2
BK Fix 3
176182 16:20 Ørestad IF 1 Herfølge BK Kunst 2
16:20
Ørestad IF 1
Herfølge BK
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
156377 12:15 Dragør BK 2 Nørrebro United 1 Kalvebod Fælled Skole
12:15
Dragør BK 2
Nørrebro United 1
176229 12:15 Ørestad IF 1 Brøndbyernes IF 1 Kalvebod Fælled Skole
12:15
Ørestad IF 1
Brøndbyernes IF 1
176230 12:40 Brøndbyernes IF 1 Nørrebro United 1 Kalvebod Fælled Skole
12:40
Brøndbyernes IF 1
Nørrebro United 1
176391 12:40 Ørestad IF 1 Dragør BK 2 Kalvebod Fælled Skole
12:40
Ørestad IF 1
Dragør BK 2
176392 13:05 Brøndbyernes IF 1 Dragør BK 2 Kalvebod Fælled Skole
13:05
Brøndbyernes IF 1
Dragør BK 2
176393 13:05 Ørestad IF 1 Nørrebro United 1 Kalvebod Fælled Skole
13:05
Ørestad IF 1
Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Karlslunde Stadion Kunst A - 5-mands Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
176394 10:00 B 1908 3 Karlslunde IF 1 Kunst A - 5-mands
10:00
B 1908 3
Karlslunde IF 1
176395 10:00 AB Tårnby 1 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Kunst B - 5-mands
10:00
AB Tårnby 1
Hvidovre IF 2
176396 10:25 Karlslunde IF 1 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Kunst A - 5-mands
10:25
Karlslunde IF 1
Hvidovre IF 2
176397 10:25 B 1908 3 AB Tårnby 1 Kunst B - 5-mands
10:25
B 1908 3
AB Tårnby 1
176398 10:50 Karlslunde IF 1 AB Tårnby 1 Kunst A - 5-mands
10:50
Karlslunde IF 1
AB Tårnby 1
176399 10:50 B 1908 3 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Kunst B - 5-mands
10:50
B 1908 3
Hvidovre IF 2
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
176400 10:00 Fremad Amager 2 Greve Fodbold 2
10:00
Fremad Amager 2
Greve Fodbold 2
176460 10:00 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Herfølge BK 1
10:00
BK Fix 2
Herfølge BK
176461 10:25 Greve Fodbold 2 Herfølge BK
10:25
Greve Fodbold 2
Herfølge BK
176462 10:25 Fremad Amager 2 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
1
10:25
Fremad Amager 2
BK Fix 2
176463 10:50 Greve Fodbold 2 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
1
10:50
Greve Fodbold 2
BK Fix 2
176464 10:50 Fremad Amager 2 Herfølge BK
10:50
Fremad Amager 2
Herfølge BK
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
176465 10:00 Kastrup BK 1 BK Friheden 1 1
10:00
Kastrup BK 1
BK Friheden 1
176466 10:00 Greve Fodbold 3 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
1
10:00
Greve Fodbold 3
BK Fix 3
176467 10:25 BK Friheden 1 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
1
10:25
BK Friheden 1
BK Fix 3
176469 10:25 Kastrup BK 1 Greve Fodbold 3 1
10:25
Kastrup BK 1
Greve Fodbold 3
176470 10:50 BK Friheden 1 Greve Fodbold 3 1
10:50
BK Friheden 1
Greve Fodbold 3
176473 10:50 Kastrup BK 1 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
1
10:50
Kastrup BK 1
BK Fix 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind