MENU

U5 Drenge (18) 3v3 Efterår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
139990 Kl. 10:00 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
BK Rødovre 1 1
139991 Kl. 10:00 BK Frem 1 BK Skjold 1 1
139992 Kl. 10:25 B 93 1 B 93 2
!
NB: B 93 2 er taberdømt
1
139993 Kl. 10:25 BK Skjold 1 Oversidder 1
139994 Kl. 10:50 B 93 2
!
NB: B 93 2 er taberdømt
BK Frem 1 1
139995 Kl. 10:50 Oversidder BK Rødovre 1 1
139996 Kl. 11:15 BK Frem 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
1
139999 Kl. 11:15 BK Rødovre 1 BK Skjold 1 1
140000 Kl. 11:40 B 93 2 Oversidder 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
140001 Kl. 10:00 BK Skjold 1 B 93 1 1
140002 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 B 93 2 1
140003 Kl. 10:25 Oversidder BK Frem 1 1
140004 Kl. 10:25 B 93 2 BK Skjold 1 1
140005 Kl. 10:50 B 93 1 Oversidder 1
140006 Kl. 10:50 BK Frem 1 BK Rødovre 1 1
140007 Kl. 11:15 B 93 1 BK Frem 1 1
140008 Kl. 11:15 BK Skjold 1 BK Rødovre 1 1
140009 Kl. 11:40 Oversidder B 93 2 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
140010 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 B 93 1
140011 Kl. 10:00 BK Skjold 1 BK Frem 1
140012 Kl. 10:25 B 93 2 B 93 1
140013 Kl. 10:25 Oversidder BK Skjold 1
140014 Kl. 10:50 BK Frem 1 B 93 2
140015 Kl. 10:50 BK Rødovre 1 Oversidder
140016 Kl. 11:15 B 93 1 BK Skjold 1
140017 Kl. 11:15 B 93 2 BK Rødovre 1
140018 Kl. 11:40 BK Frem 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
140019 Kl. 10:00 BK Skjold 1 B 93 2 1
140020 Kl. 10:00 Oversidder B 93 1 1
140021 Kl. 10:25 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
BK Frem 1 1
140022 Kl. 10:25 B 93 1 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
1
140023 Kl. 10:50 BK Frem 1 BK Skjold 1 1
140024 Kl. 10:50 B 93 1 B 93 2 1
140025 Kl. 11:15 BK Skjold 1 Oversidder 1
140026 Kl. 11:15 B 93 2 BK Frem 1 1
140027 Kl. 11:40 Oversidder BK Rødovre 1 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
140028 Kl. 10:00 BK Frem 1 B 93 1
140029 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 BK Skjold 1
140030 Kl. 10:25 B 93 2 Oversidder
140031 Kl. 10:25 BK Skjold 1 B 93 1
140032 Kl. 10:50 BK Rødovre 1 B 93 2
140033 Kl. 10:50 Oversidder BK Frem 1
140034 Kl. 11:15 B 93 2 BK Skjold 1
140035 Kl. 11:15 B 93 1 Oversidder
140036 Kl. 11:40 BK Frem 1 BK Rødovre 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind